0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde (72 puan) tarafından
Rüyasında bebeğin cinsiyetini görenler rüyanız çıktı mı tersi mi çıktı 

25 Cevaplar

+1 oy
(572 puan) tarafından
Ben bebek girmustum ve hamileydim simdi bebek ruyasi gorunce korkuyorum valla 
-Reklam-
0 oy
(14,023 puan) tarafından
Erkek gördüm oğlum oldu 
0 oy
(296 puan) tarafından
Ben kız olmasını çok istedim ama hep erkek gördüm rüyamın tersi çıkar dedim sonuç oğlum oldu 
0 oy
(416 puan) tarafından

Tersi çıktı hep erkek görüyordum kızım oldu ama dünyalar güzeli kızım:)

0 oy
tarafından

Merdivenlerde koşan bir erkek çocuğu görmüştüm oğlum oldu :angel:

0 oy
tarafından

kendimde erkek gördüm kızım oldu 

annem küçük kardesime hamileyken erkek görmüştüm erkek oldu kardeşim 
0 oy
tarafından
Ultrasyon gireceğim zaman erkek gördüm ama kız dedi doktor...rüyada da hep doğum yaptigimi  ve kızım olduğunu görüyorum 
0 oy
(8,995 puan) tarafından

İlk bebegimde daha hamile bile olduğumu bilmeden bir erkek Bebek verdiler kucağıma al bu senin oğlun dediler emzir dediler beyaz kundakta esmer bı oğlan. Bende aldım kucağıma selim Selim'im güzel oğlum diye sevdim. Sonra öğrendim hamileyim oğlum oldu. Şimdi 2. Ye hamileyim piskolojik mi bilmiyorum yine rüyamda gördüm hastaneden çıkıyorum doğum yapmışım ya buda mi erkek hani Selim'in peşi kızdı herkes öyle söylüyodu buda erkek miş herkes yalancı diye söyleniyordum. 2. Bebeğimde erkek:D

0 oy
(4,853 puan) tarafından
Yok canm benim tersi çıktı:)
0 oy
tarafından
Kız gordum erkek cikti
0 oy
tarafından
Rüyamda bebegımın yüz tipini gördüm sadece ama içime hep kız doğuyordu sankı bırı kızın olacak diyormuş gbı erkek olursa ihtimali hiç yoktu bende kızm oldu Hamıle kaldığımıda hissedmiştim 
0 oy
(4,156 puan) tarafından
Ben hamile kaldığımı öğrenmeden önce rüyamda koltukta uzanıyorum karşı koltuğumda da çok güzel bi kız bebek uzanıyor bana bakıyor gülüyor falan diye görmüstüm öğrendikten sonra topalak Bi oğlan çocugunu emzirirken gördüm kendimi erkek oldu cinsiyeti de :D bakalım topalak da olacak mı :D
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Erkek görmüştüm beyaz tenli mavi gözlü sarışın aynısı oldu oglum
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Vala benim eşim oğlumuz olacak dedi  gördü 3 cü oğlum geliyor 
0 oy
(940 puan) tarafından

Ben oglum oldugunu goruyodum hatta  arada bi bebek goruyodum hep emzirmeye calisiodum gamzeli cenesi belirgin  gozleri iri her zaman ayni bebek ve o bebek daha once  hayatimda gordugum bir bebek degildi:)taaakiii oglum doguncaya kadar simdi hergun goruyorum o bebegi

0 oy
tarafından
Bn 3 kere erkek gördüm 1inde emzirirken gördüm şuan oğlum kucağımda Emiyor dış çıkaracak yakında
0 oy
tarafından
Ben hamile olduğumu bilmiyordum ve rüyamda erkek bir bebeğin mevludunun olduğunu isminin de Miraç oldugunu gördüm sonra hamile olduğumu sonrada bı oflum olacağını öğrendim ismini de Miraç kouduk
0 oy
(2,565 puan) tarafından

Ben gördüm hemşire rüyamda erkek bebeğin diyodu  bende bidaha bak belki kızdır demişti mi :) 20.haftada erkek olduğunu öğrendim hoş zaten hep erkek hissettim 

0 oy
tarafından
Benim ilk iki kızımda hiç ruyada görmedim kızlarım oldu bunda erkek gördüm 3 defa  kız olucak
0 oy
(846 puan) tarafından
Bende iki kere doktor kontrolüne gittiğimi erkek dediğini gördüm oğlum olacak ama geçenlerde bir daha gördüm  kız dogurmusum :D 

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 366 göst.
28 Aralık 2020 Diğer kategorisinde defnecn (4,425 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 119 göst.
25 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 165 göst.
0 oy
6 cevap 45 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ozlem.23 (124 puan) tarafından soruldu