0 oy
489 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Hhfjokbf

31 Cevaplar

0 oy
(2,897 puan) tarafından
Bence haklısın çocuğun ismi neyse o neden farklı bisey diyor 
tarafından
Bende anlamadım ama sinirleniyorum artık defalarca kez tekrar ediyor
-Reklam-
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Tabiki koy. Geç bile kalmışsın. Çocuk senin çocuğun sonuçta. 
tarafından
Belki ben abartıyorum diye düşündüm ama artık sinirleniyorum
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Muhammed kim oğlumun adı Hamza Karan dmelisin
tarafından
Öyle diyecem çünkü sanki bilerek yapıyor karan ismini sevmiyor
(14,032 puan) tarafından
Bilerek yapıyor gibi geldi kimse istemeyerek başka bir ismi söylemez çünkü
tarafından
Bilerek canım bi çocuğa bakıp söylüyor bir yüzüme 10 defa tekrar ediyor
0 oy
(612 puan) tarafından
Muhammed niye ki, kayınpederinin ismi falan mı. Yani ben de sinirlenirdim, hem istediği ismi de koydurtmus zaten daha ne istiyor ki 
tarafından
Hayır kimsenin ismi değil aile de
0 oy
(22 puan) tarafından
Tabı kı haklısın ama kalp kırmadan guzel dılle once esine soyle o annesine desın
tarafından
Eşim öylesine söylüyordur diyor ama öylesine niye başka işin söylesin
(22 puan) tarafından
Ben olsam sinirlenirim yanı böyle hissetmen normal
0 oy
(2,226 puan) tarafından
haklsınnn...
tarafından
Ya belki ben abartıyorum diye fikir alayım dedim çünkü artık sinirlenmeye başladım
0 oy
(305 puan) tarafından
Cok sacma cocuk adini karıştırır ya bence tepkini göster hatta gerekirse esinle konus 
tarafından
Tepkimi koyacam ama belki ben abartıyorum diye düşündüm
(305 puan) tarafından
Asla abartmiyosun canim icin rahat olsun bu kaynanalar neden boyle ya inadina yapiyo sana iki isim arasinda dağlar kadar fark var ben olsam hamza bile koymazdim sirf kaynanam istedigi için cocuk benim kaynanam ne karışır
tarafından
Ya eşim de istedi öyle koyalım dedik ikinci isim de ben istediğim için ama başka isim ne alaka
(305 puan) tarafından
Aynen canim baska isim ne alaka yani sinir oldum yaa
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Anne çocuk ismini yanlış ogrenmesin onun adı Hamza karan Muhammed değil ya karan de ya Hamza de ama Muhammed Hamza deme diye uyar 
tarafından
Hayır zaten Hamza ismini o istedi diye koyduk iyi ki koyduk çok seviyorum o ismi ama çocuğun adını başka sinirleniyorum bir de bilerek yapıyor
(12,777 puan) tarafından
Uyar cnm kibar şekilde anne muhabbed kim Hmza  karan onun de
tarafından
Öyle diyecem zaten her seferinde söylüyor
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Ne abartmasi, olmayan ismi söylüyor haklısın tabi ki 
tarafından
Ya belki bi bana farklı geliyor diye düşündüm ilk başta ama artık sinirleniyorum
0 oy
tarafından

Haklısınız . Ama kayinvakidenizi tatlı dille uyarın. Adini belirtin bunun dışında bir isimle süslenmesi. Çocuk adı ile büyüdün ne diye farklı isim diyor ki .

tarafından
Bende anladım ya defalarca tekrar ediyor sinirleniyorum artık
0 oy
(483 puan) tarafından
Canm bisde kayinbabamin adını kofçaz rahmetli diye adı muslum eski diye yanina ya can yada cem koyca kayananm gelms illa tek isim olsun diyor sukur etmiyor düşünüyorlar diye bnde dedim buna esimle biz karar veririz muslum eski isim kimse beğenmiyor dedim her  boka karışıyor 
tarafından
İsim konusuna karışmaya bayılıyorlar
(483 puan) tarafından
Sukur etmiyorlar bide begenmiyorarl tek olsun diye kiz 3 gun once öğrenim cinsiyeti net 1 arayip  sormadı bile iyimisn diye lafa gelince 1 numaralar
0 oy
(2,593 puan) tarafından
Koy tabi ki canım bu domatese patates demek gibi birşey yani çocuğunun adı neyse onu söylemeli hadi 2 ismi demek istemiyorsa uzun vs diye sadece hamza veya karan da diyebilir ama çocuğun olmayan isminle seslenmesi çok tuhaf
tarafından
Evet Hamza ismini seviyorsa Hamza desin Muhammed Hamza ne alaka
(2,593 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin valla eşin ne diyor bu duruma
tarafından
Eşime diyorum öylesine diyor annem diyor ama öylesine çocuğa niye başka isim söylenir
(2,593 puan) tarafından
bu işin öylesinesi mi olurmuş o zaman sende eşine farklı isimle seslen ya da kayınvalidene seslenirken isim ve anne olarak diyorsan farklı isim söyle bakalım hoşuna gidecek mi
0 oy
tarafından

Belliki amacı seni sinir etmek 

tarafından
Evet çünkü bilerek yapıyor
0 oy
(520 puan) tarafından
Aynı bizimkilerde öyle kızımın adı Almila naz kaynanamgil mina istiyorlardı benım inadıma mina diyorlar bnde bir daha demeyın öyle dedim tavrımı koydum cocuk ismini bilmicek dedim 100 kere dedim en azından sonunda anladılar Almila diyorlar
tarafından
Bende tepki verecem artık çünkü cidden sinirlenmeye başlıyorum
(520 puan) tarafından
Tepkı vermezsen anlamıyorlar canım
0 oy
tarafından
Tabiki kendin köy yani hem Muhammed Hamza ağır olur isim 
tarafından
Canım zaten kimlikte de adı Hamza Karan ama kaynanam her bebeği görüşünde bin defa tekrar ediyor
tarafından
Haaa etsin dursun resmi garantisi var daha ;))
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Sende sadece karan de ozaman 
tarafından
Öyle artık yanındayken karan diyecem
0 oy
(9,007 puan) tarafından

Kimliği ver kız eline al anne bak adı bu yanlış biliyosun sen de:D rahatsız olduğunu dile getir yada eşin söylesin deme öyle diye

tarafından
Okuma yazması yok kiii düşündüm onu
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Muhammet Hamza kim anne çocuğun aklını karıştırma derdim 
tarafından
Nerden çıktı ne alaka hala anlamış değilim
0 oy
(119,338 puan) tarafından
ben karan ismini fahriye evcenle duydum sen cocuklukdan berimi biliyodun  kiz ☺ takildim duruma bak
tarafından
Yaa hani wattpad var ya orda bir şeyler okurken karan ismi vardı çok beğenmiştim yıllar sonra baktım Fahriye evden çocuğuna koymuş o ismi çok üzülmüştüm :D
0 oy
(7,684 puan) tarafından

O yine iyimis benim oğlumun adi Metehan eşimin dedesi Abdülaziz diyo ne alakaysa :D ben takmıyorum ama bir şey demedim yaşlı insan diye 

tarafından
Benimki de yaşlı ama inadıma yapıyor sanki

İlgili bir soru bulunamadı

380,042 soru

11,376,426 cevap

34,861 kullanıcı

...