0 oy
120 göst.
Diğer kategorisinde (19 puan) tarafından
Kimler nelere aseriyor.  Benim ikinci hamileliğim kızım 4 yaşında 3 sene sonra hamile kaldın şuan 8 haftalık hamileyim.  Kızım da aşırı  tatlı çikolata yemiştim bunda acı  baharatlı  ekşi turşu yiyorum . Sizler neler yiyorsunuz ? 

17 Cevaplar

0 oy
(119,519 puan) tarafından
hic bisi asermedim yaa oyle illa su olsada yesem demedim ama eksi seyler hosuma gidiyo
(19 puan) tarafından
Guzell bende ekşiyi çok seviyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben bisey aşermedim hiç suan hamile degilim ama gebeligim boyunca cips cikolatadan tiksindim hep 
(19 puan) tarafından
Masallh
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Hamileliğimin ilk haftalarında turşu suyu ve tahin helvasını yanyana çok sık yiyordum biri tatlı biri ekşi ve tuzlu nasıl yiyormusum şuan düşüncesi bile midemi bulandiriyor ☺️ eksi yemek daha çok hoşuma gidiyor ama şuan da da hamilelik Reflüsü denen bela ile baş etmeye çalıştığım için onun da önünü kestim 
(19 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım az ye  birşey olmaz bence
(169 puan) tarafından
Cinsiyeti ne canim
(1,105 puan) tarafından
Sağol canım dayanamayıp yiyorum zaten ☺️ maşallah boğazım hep aktif hep biseyler yiyorum
(1,105 puan) tarafından
Erkek canım ☺️
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Kızımda bi şey asermedim ya da canım istemedi ama oğlum da  geçen kayınvalidem salata yaparken sanki bahçeden tazecik karpuzu kesmişsin gibi koktu buram buram :)) aklımda karpuzun k si  bile yoktu oysaki  :) 
(19 puan) tarafından
Evet ya mevsimi geçti keşke  olsa da yesek
(3,695 puan) tarafından
Ay hakkını helal et ben de pat diye yazdım düşünmeden yaa
0 oy
(7,692 puan) tarafından
Ben en son 2018 de hamileydim oğlumda aşırı derecede mandalina yedim ilk turşu aserdim 
(19 puan) tarafından
Bende aşırı turşu acı baharatlı yiyorum bakalim cinsiyetmiz ne olacak
(169 puan) tarafından
Bende mandalina çok yiyorum benimde erkek eski şeylerde aşırı canım istiyor yiyorum
0 oy
(2,226 puan) tarafından
16+4 hep ekşi şeyler yiyesim geliyor 

normalde tatlı çikolata yemeden durmam canım istemiyor şimdi 
(19 puan) tarafından
Cinsiyetini öğrendiniz mi
(2,226 puan) tarafından
kız dedi doktorum
0 oy
tarafından
20 haftalık hamileyim kızımda limon yemiştim bol bol şimdi ise tatlı şeyler yiyorum başka canm bişey istemiyo yemek bile 
(19 puan) tarafından
Sizde de durum  benimkinin  tam tersiymiş
0 oy
tarafından
Patates salatası aşermiştm hep yerdim , bide yoğurtlu şeylere çok düşkündm 
(19 puan) tarafından
Bebeğiniz  kizmiydi  oğlan miydi :-)
tarafından
Kız canm
0 oy
(961 puan) tarafından
Bir kere gece simite çok aşermiştim üçgen peynirle 4 gün arka arkaya sabah simit yemiştim. Şuan 22 haftalık hamileyim 1 haftadır elmalı kurabiye istiyordum annem yaptı 2 gündür durmadan yiyorum
(19 puan) tarafından
Miss  afiyet olsun :-)
0 oy
(846 puan) tarafından

Ben 23 haftaligim şu an bişey aşerme yok ama ilk 3 ay normal yemek yiyemedim sürekli kızartma ve tost yediğimi unutmuyorum:D tuzlu şeyler daha çok yerdim şimdi tatlıları da yiyebiliyorum artık 

(19 puan) tarafından
Bebeğiniz kız mi erkek mi ?
(846 puan) tarafından
Erkek
0 oy
tarafından
Hiç yemedigim kokoreç aserdim ama  yine yenede yiyemedim 
(19 puan) tarafından
Aa bu çok farklı bir aşerme deneyimi olmuş sizin için
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Oğlum da baya turşu istiyodum başka sonra yaş pasta aserdim rüyama bile girdi kızımda bir defa tek pişmaniye aserdim eşim almamıştı oğlum daha 18 aylıktı onu da aldım bebek arabasiyla yağmurda gidip almıştım eve gelip ağlaya ağlaya yemiştim hiç unutmam 
(19 puan) tarafından
Evet pişmaniye normalde de çok severim ama sizin için üzücü olay olmuş  . Neyse ki sonrasında pişmaniye yiyerek pişman olmamissiniz  eşiniz pişman olsun :-)
0 oy
(743 puan) tarafından
Karışık canım çekiyor canım bazen çok acı bazen ekşi bazen tatlı ☺️☺️ 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
İlk kizimda limon ekşi tuzlu yiyordum buda aynısı ama tatlida yiyorum ara ara çok bulantım var en çok da tavuk etinden nefret ediyorum
0 oy
tarafından
Ben hiç ayva sevmezdim ayva esermiştim balığı çok severdim ama kokusundan dolayı yiyememistim 
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Oğlum olacak aşırı derecede tatlı yiyorum 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 302 göst.
0 oy
14 cevap 238 göst.
4 Kasım 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Mlknkrc (296 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 683 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu