+1 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde (539 puan) tarafından
Kendi evime taşınızdan boş bir odam var kizim 8aylik olucak gidince yatak odama beşik koysam komodin aynalı dolap falan var onları koyacak yer yok sizce mantıklı mi

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Genç odası tarzında mobilya alıp çocuk odası tarzında dekor et. Beşiğinde oraya koy. . . İlerde almaya çalışınca busefer 10 kat pahalı oluyor
(539 puan) tarafından
Çok haklısın canım özellikle bu sene uçtu hersey
-Reklam-
+1 oy
(143 puan) tarafından
Ben bir yaşında ayırdım tam yürümeyi öğrendi fazla aklı ermeden ayırdım iyiki de yapmışım yoksa daha da gitmiyorlar büyüdükçe daha da aksileşiyor çünkü tabi gece 3 kere filan kalkıyorum belki daha fazla mamayla besleniyor ben odasına beşigini kasasını çıkardım yere koydum anne yanı tarafında açtım biraz minder lerle ek yapıp büyüttüm duvara karşı oldu sana Monstera yatak düşme korkusuda yok alıcaktım ama pahalıydı biraz büyüsün o zaman bakarız bide kendi dolabı var. şimdi biraz duvar kagıdı bakıyorum seviyor cıvıl cıvıl odaları sende yap dikkatini çekiyor bebeklerin odasına daha çok sever. 
0 oy
tarafından
2 yaşında oğlum hala yatak odasında beşikte yatıyor uzun sürede ayırmayı düşünmüyorum odasını en azından aklı biraz daha erene kadar 
(539 puan) tarafından
Gece çok mu sık uyanıyor
tarafından
Hayır canım aksine hiç kalkmaz ama bilmiyorum korkuyorum bişey olursa diye
tarafından
Gelinle aralarına yatar bu hanife ilerde :D
tarafından
Hahahahaah okadar da değil :D belli de olmaz ama ne de olsa kaynana olucam
0 oy
(57 puan) tarafından
Bence yapma daha bebek akli ermiyor ben 1 yasinda şuan hala benle uyuyo gece üstünü kackez açıyor dönüyor gece yerlere düşüyo durmuyo 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 387 göst.
19 Ekim 2020 Diğer kategorisinde aysenin annesi 125 (187 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 108 göst.
10 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde mrcn06 (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 382 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Eda-HiraNur (404 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 271 göst.
16 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nedirsinoglumm (233 puan) tarafından soruldu

379,260 soru

11,352,313 cevap

34,823 kullanıcı