0 oy
358 göst.
Diğer kategorisinde (1,101 puan) tarafından
Malatya'da enkaz altında kalanlara dua edelim arkadaslar hala bi ses bekliyolar rabbim yardımcıları olsun ailelerine bağışlasın her birini inşallah 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Amin canım Malatya'da ne oldu ki yeni duydum
tarafından
Anamm ben yemek odasında yemek yiyorum canım TV diğer tarafa açık ben görmedim yoksa haber kaçırmam ben allahim yardımcıları olsun inşallah
(1,101 puan) tarafından
Amin inşallah canım binanın altındaki dükkanda tadilat yapılıyomus o yuzden olmus diyolar
tarafından
Anammmm ben deprem falan zannettim
(1,101 puan) tarafından
Yok canım deprem değil tadilattan dolayı diyolar 14 kişi kurtarılmış 10 kişi varmış enkaz altındada
tarafından
Offf Allah yardımcıları olsun inşallah çok kötü bir durum Rabbım korusun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç haber izlemedim deprem mi oldu Malatya da 
(1,101 puan) tarafından
Deprem değilmiş galiba ama 2 katlı bina cokmuş altındaki dükkanda tadilat varmos galiba bende tam anlayamadım
0 oy
(1,850 puan) tarafından

20 kişi daha kurtarılmayı bekliyo ya kolonları kesmişler hangi akla hizmetse artık bide orası işlek bir cadde :'(

(1,101 puan) tarafından
14 kişi kurtarmışlar 10 kişi daha varmos haberlerde oyle diyodu şimdi
(1,850 puan) tarafından
Okulun yani bide orası bizim eve uzak ama yinede orda bir sürü insan var gelip geciyo işlek cadde
(1,101 puan) tarafından
Rabbim yardımcıları olsun ya ne kadar umursamaz vurudum duymaz inşanlar var ya sinir oluyorum şöylelerine nasılsa oyle bırak niye insanların vebaline girerler anlamıyorum hiç
(1,850 puan) tarafından
Ya zaten bayagadir tamirattaydi kolonları şimdi yerle bir ettiler nasıl muthait nasıl elaman ben anlamadım bide altı kahvehane yanında tavukçu üstü ev of of
0 oy
tarafından
Aminn aminnn canim memleketim:((20 den fazla kisi varmış 
(1,101 puan) tarafından
14 kişi kurtarmışlar 10 kişi daha varmos haberlerde oyle diyodu şimdi
0 oy
(4,988 puan) tarafından
Bende az önce haberlerde gördüm Rabbim tez vakitte kurtulmalarini nasip etsin
(1,101 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(1,060 puan) tarafından
İnşallah herkes sağ salim çıkar. 
0 oy
(2,698 puan) tarafından

2 katlı evde olanlar sağlammış d şükürler olsun İstanbul da bi deprem olsa kurtulmanın imkanı yok tabi Rabbim bilirde bildiğin tabuttan evler hele göztepe yi hiç demeyim hiç mi düşünmediniz 17 katlı bina dikerken ni yıkılsa nolur diye 

(1,101 puan) tarafından
Sadece Göztepe değil ki canım her yeri öyle İstanbul'un Silivri'de deprem oldugunda neye uğradığımı sasırdım 6 katlı olmasına rağmen apartman
(2,698 puan) tarafından
Dimi ama küçükyalı tarafında yok pek yüksek bina genelde göztepe tarafı aşırı çok
(1,101 puan) tarafından
Pendik taraflarındada cok canım

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 894 göst.
0 oy
6 cevap 319 göst.
2 Mart 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 500 göst.
9 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy