0 oy
87 göst.
Diğer kategorisinde (583 puan) tarafından
Kızlar dört aylık aşısinda ebemiz şuan kilosu iyi ama ileriki zamnda kilo alımı azalacağı için yavstan doyumluk değil ama tadımlık başla dedi. Pirinç unu muhallebisi yap ver dedi. Şuan bebeğim 4.5 aylık yapıp versem sizce bişi olurmu

5 Cevaplar

0 oy
(2,704 puan) tarafından

Kız o nasıl ebe yaa? Daha midesi ne onun? Mama ver sütün yoksa, öyle şey mi olur

(2,704 puan) tarafından
Sütün var mı? Yetmiyorsa bile mama kullan, için rahat değilse çocuk doktoruna danış canım
(583 puan) tarafından
Ya şimdiye kdr sadece emiyo. Mama verdim hepsini kullandım geri cikarttiriyo. Bilmiyorum napcm
(2,704 puan) tarafından
Mutlaka çocuk doktoruna danış, onun harici bir şey yapma canım
(583 puan) tarafından
Onerebilcegin mama varmı peki
(2,704 puan) tarafından
Ben oğluma Bebelac kullanıyordum
-Reklam-
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Pirinc unu mamasimi? O yararli bisey degilki onu tavsiye etsin. Onun yerine vereceksende ev yapimi yogurt falan ver. Ama bana cok kucuk geldi bence beklenmeli en az 5 bucuk aya kadar. Bagirsaklarindaki yararli bakteriler ölmesin diye. Anne sütü yetersiz geliyorsa mama ile takviyede edebilirsin ama bence cok erken ek gida icin.
(583 puan) tarafından
Saol kuzum benimde ilk bebeğim bilmedifim için sordum
(3,099 puan) tarafından
Pirinc unu karbonhidrat yükü canim vitamin falan vermez yani bebege ev yogurdu ayran sebzeler iste ayına göre onlar biraz daha bekle sen cocugunun sindirim sistemi iyice bir toparlansin 5 bucuk ay gibu 3 gün kuralina uyarak az az vermeye baslarsin
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Pirinç unu zararlı değil mi ya hele ki o yaştaki bir bebek için? Bilemedim.
0 oy
tarafından
Pirinc unu yap ver diyen ebeyide ilk kez gördüm tadimlik bildigim cay kasigi yogurt meyve sebze puresiyle baslanmazmi
0 oy
tarafından
Çüş artık ya yoğurt ver dese yıne anlarım el kdar bebek 

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 662 göst.
0 oy
3 cevap 69 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde ahlas04 (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 97 göst.
20 Ocak 2022 Aile kategorisinde Po htc (248 puan) tarafından soruldu