0 oy
203 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Bende hep şıkayet ederdim yeter sıkıldım, hergun aynı seyı yaşıyorum kalk çocuk bak sil süpür derdim, o kadar pişman oldum ki 

RUTİN RAHMETTİR, ELHAMDULİLLAH ❤️

7 Cevaplar

0 oy
(12,494 puan) tarafından
Çok doğru şükretmeyi bilmiyoruz malesef 
tarafından
Evet ne yazık kı bılmıyoruz :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet hiç böyle düşünmemiştim gerçekten doğru Allah razı olsun canım ❤️ paylaştığın için 
tarafından
Bende hıc dusunmemıstım, hep ınsanlar nerelerı gezıyor ben neler yapıyorum dıyordum ama tam tersı de var :( Allah senden de razı olsun
0 oy
(77 puan) tarafından

Evet dogru her gun ayni seyler yapiyoruz amma bide dusunmuyoruzki bizim yerimizde olmak isteyen kac insan var:(

tarafından
Kımler evladının ozlemıyle yanıyor acaba bız yorulduk yeter dıyoruz :(
(77 puan) tarafından
Ben de onu diyorum ya bacim bir yil oncesine kadar doktorum esimle bana sizin cocugunuz olmayacak demisti resmen cokmustum hic biseye heves kalmamisti nerde bebek gorsem alardim kimisi bebeyine bagiriyordu onunla kalqa ederdim neden bagiriyon o kucucuk cocuk onun hasretiyle yasayan kac insan var biliyonmu sen. Cok dua ettim tedavisiz falan 26 haftalik ikiz hamileyim iki kizim olucak insallah annem diyoki bikicaksin bakamiyorum diyip ustumuze atican alin birazda siz bakin diyicen bende diyorumki ben haftalarca gerekirse aylarca uyumam bebeklerime kendim bakarim
tarafından
Ayy nasıl sevındım hemde kız ❤️ CAn yoldaşların gelıyor :) Rabbım sağlıkla kucağına almayı nasıp etsın
(77 puan) tarafından
Amin insallah. Allah hasretinde olanlarada nasib etsin canim
(77 puan) tarafından
Evet geliyolar cok sabirsizim bi an once zaman gecsede salikli dogursam diyorum o kadar sabirsizlaniyorumki geceler bile uyuyamiyorum gun gun sayiyorum
0 oy
(406 puan) tarafından
Elhamdülillah çok şükür :( doğru diyo
0 oy
tarafından
Çok doğru canm 
0 oy
tarafından
Elhamdülillah canm cok dogru
0 oy
tarafından
Çok doğru herzaman şükür etmeliyiz