0 oy
973 göst.
Aile kategorisinde (634 puan) tarafından
Eşimle dört aydır ayrıyız ne kadar kizssamda bugün eşimle bulustuk oğlum iki yaşında o kadar mutlu olduki çok şaşırdım bu kadar küçük olmasına rağmen ve aradan dört ay gibi uzun bir süre geçmesine rağmen babasıni unutmamış beni itekledi kucağıma gelmek istemedi babasının omuzuna yatti kafasını öptü kötü oldum onları öyle görünce ama eşim bu sevgiyi hakediyormu haketmiyor 

Eşim pismann gibiydi sürekli bizi çok özlediğini falan söyledi her anlamda seni çok özledim falan dedi bana sarıldı ağladı falan iş yerine götürdü bizi ordan yemeğe götürdü birlikte ailecek vakit geçirdik ben annemgilde kalıyorum eşyalarını topla yarın sizi götüreyim dedi ama bilmiyorum ben hala kararsızım neredeyse 10 gündür çağırıyor bizi 

22 Cevaplar

0 oy
(331 puan) tarafından
Sen bi hoca bul kardeşim. Hem sen çok yıpranmışsın bir destek alsan iyi olur. Kaynananın yaptıklarını hatırlayıp deli olmak nedir çok iyi bilirim. Allah yardımcın olsun ama öncelikle ben bir büyüden şüpheleniyorum günahını almayım ama sanki öyle anlatıyorsun gibi. Hocaya gitmeni engelleyen hiselernden de kurtul güçlü ol ve git. Kurtulmanında istemezler seni engellerler kurtulmaman için
(634 puan) tarafından
Nasıl olacak hoca nereden bulubilirim çevremde hiç yok öyle bir hoca cami hocasına sordum oda oku dedi
(331 puan) tarafından
Kendi okuman yetmiyoe bazen canım. Tam kesin bir kanıtın olmadığı in oku demiştir. Yoksa büyü diye bir şey var. Ve insanların hayatları mahvoluyor. Nerede oturuyorsun. Bi post daha açsan buraya yakın hoca var mı diye sorsan. Benim kayınvalidem sakaryada birinden bahsedip duruyor istersen tam adres öğrenebilirim tabi onu da tam biliyorsa. Belki numarası falan vardır ordan iletişim kurulabilir.
(634 puan) tarafından
Ben Ankara'da yaşıyorum canım.
-Reklam-

İlgili sorular

+5 oy
29 cevap 851 göst.
22 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 627 göst.
7 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu

381,701 soru

11,427,032 cevap