0 oy
972 göst.
Aile kategorisinde (634 puan) tarafından
Eşimle dört aydır ayrıyız ne kadar kizssamda bugün eşimle bulustuk oğlum iki yaşında o kadar mutlu olduki çok şaşırdım bu kadar küçük olmasına rağmen ve aradan dört ay gibi uzun bir süre geçmesine rağmen babasıni unutmamış beni itekledi kucağıma gelmek istemedi babasının omuzuna yatti kafasını öptü kötü oldum onları öyle görünce ama eşim bu sevgiyi hakediyormu haketmiyor 

Eşim pismann gibiydi sürekli bizi çok özlediğini falan söyledi her anlamda seni çok özledim falan dedi bana sarıldı ağladı falan iş yerine götürdü bizi ordan yemeğe götürdü birlikte ailecek vakit geçirdik ben annemgilde kalıyorum eşyalarını topla yarın sizi götüreyim dedi ama bilmiyorum ben hala kararsızım neredeyse 10 gündür çağırıyor bizi 

22 Cevaplar

0 oy
(634 puan) tarafından

En İyi Cevap
Sorun eşimin annesine düşkün olması zor zamanlarda bizi bırakıp annesine gitmesi her kavgada annesine gidip orada  üç beş gün kalması 

Annesinin herşeye karışması bana iftira atması esimin annesini uyarmamasi buna benzer nedenler
tarafından
Kuzum kaynanasının tutumu kıza karşı yanlıştı, misal kaynana konusunda haklı kesinlikle. Ama biz kimseyi bilemiyoruz çocuk iyileşti demek ki Adam annesine gitti, yani gidebilir. Benim çocuğum hastanedeyken bile bilgi amaçlı kaynanama gidebilir eşim ben bunu asla sorun etmem, hastaneden çıktık eve geldik giderse bunuda sıkıntı etmem, derim gitsin en azından yemek sorunu kalmaz, ama ne sıklıkla gidiyordu?  yada gitmesini istemiyor muydu annesine ? Olayı bilmiyoruz belkide tek taraflı dinliyoruz bazı gelinler çekemiyor eşin anneye gitmesine, olayı tam ayrıntılı gözümüzle görmediğimiz için bişey diyemiyorum, tek taraflı yorum yapamıcam
(1,070 puan) tarafından
Sürekli anneye gitmek boşanma sebebi bunları konuş öyle dön evine
tarafından
Diger postlarini okudugum icin bu cevabı verdim sumosum zaten biktiricak derecede annesine gidiyomus kizla cocuguyla ilgilenmiyomus daha ne olsun yavrum
(634 puan) tarafından
Evet ufak bir tartışmada gidip bir hafta kalıyordu oğlum hastanede yatarken ben başında sabahlara kadar bekledim eşim yine annesinin evine gitti orada uyudu bulduğu her fırsatta gidiyordu son 2 aydır hiç gitmiyormus annesi ilede konuşmuyormuş
tarafından
Ben pek inanmadım canım iki aydır görüşmediğine sen varken o kadar düşkün olan adam sen yokken mi gitmeyecek
-Reklam-
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Ayrı kalmanzdaki sebep ney cnm
(634 puan) tarafından
Eski postlarimda var eşimin annesinden dolayı ayrılmıştık
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Büyük sorun yok ise büyütme artık bak ozlemissiniz tekrar şans ver 
0 oy
tarafından
Sorun neydi kuzum
0 oy
tarafından
Suçunu anlamıştır umarim
0 oy
(7,419 puan) tarafından
aranızda okadar buyuk bısey yokta cocugun hayrına afet gıtsın bı aıle kolay kurulmuyo 
0 oy
(119,343 puan) tarafından
sorun neydi ki
0 oy
(5,871 puan) tarafından
Çözülecek bişeyse konuş tekrar ederse olmaz de.. 
0 oy
(937 puan) tarafından
Sorun neydi o önemli
0 oy
tarafından

Sorununuz ne ki affedilir bişeyse affet bence bi an önce yuvana dön çocuk da etkilenmiş zaten yazık 

0 oy
(146 puan) tarafından
Yazdıklarını okuyunca kalbim bir tuhaf oldu. Eşinle ne oldu bilmiyorum ama bebeğinin o halinı okuyunca eğer düzeltilmeyecek kadar kötü bir şey yoksa biraz düşünün. Ama yok şans versem de yine düzelmez diyorsan hakkınızda hayırlısı olsun inş. Rabbim kolaylık versin inş 
0 oy
tarafından
Hani önce postunada yazmıştım ya boşandım evledim diye benim kızım 1.5yasindaydi babsini ilk gordunde bütün kıyafetlerini çıkartıp. Babasına sarılmıştı o gün onun hareketinden sonra herşeye sabredecegimi anneliğin bun gerektiğini söyleyerek içim bağırarak hayır derken donmustfum şükür şimdi iyiz Allah seninde yolunu kolay kılsın hakkında hayırlısı olsun insallah
(634 puan) tarafından
Çok üzüldüm eşimden ayrılsam çocuğumu babasız bıraktım diye vijdan azabı cekicem geri dönsem güvenemiyorum şaşırdım
tarafından
Coook zor bi durum ailenle konuş onalri üzerek dönme sakin kapın kapanırsa esin daha zorlar seni
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Senin kocan olacak adam düzelmez sen şimdi gitsen 1 hadi 2 hafta sana iyi davranır tabi bide ailenle görüşme der onlarla seni kötü eder ondan sonra yine annem de annem der gidip geri geldigin için dahada umursamaz olur 
(634 puan) tarafından
Gerçekten çok haklısın ne diyim bilemiyorum bugün konuştuk mantıklı konuşuyor aslında bilmiyorum ne yapacağımı bugün ağzından güzel şeyler çıktı hayret ettim annen dört ay benm çocuğuma ekmek verdi annenle benm aramı senin cenen bozdu çeneni tut evimize yuvanıza bakalım gibi şeyler söyledi annemle görüşmüycem dedi bende ona asla benm anneme karışamaz sin falan dedim annemin ne suçu var dedim baya konuştuk
(2,266 puan) tarafından
Şimdi biz ne dersek diyelim sen seviyorsun eminim ki gidiceksin :)
Baştan şart koy annene kalmaya gittiğin gün gider dava açarım boşanırız de
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Kız kaynana için yuvamı yıkılır. Boşan onların ekmeğine yağ sür. Kocamdan memnunsan başka sorun yoksa evine dön bacım oğlunun hatrına... Burda neler var eşi aldatan, şiddet uygulayan, evine bakmayan.... Oda pişman olmuştur ne yapsın adam anasını atamaya... Hem kaynana dünyaya kazık çakmadıya yakında ölür kocana size kalır
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bizimde aynı oldu ama çocuk yoktu canım ben evime döndüm iyiki dönmüşüm eskisinden bin kat güzel hersey bide kızımiz oldu hayalimizdeki gibi çok mutluyuz çok şükür 
0 oy
tarafından
Kaynana icin yuva yikilmaz . Yasadigim icin soyluyorum bosayacagim varsada bosanmam onun inadina donerim . Ve oglun icin dön . Cunku bende oglumla esimi gordum onu ozluyordu . Oglun icin don bence 
0 oy
(48,695 puan) tarafından
Hemen yelkenleri suya indirme acik kapi birak ama hemen dönme
0 oy
(27 puan) tarafından
Tek sıkıntı kayınvalidense bence yıkma yuvanı. Biliyorum sinir bozucu ve insan dayanamıyor ama 3. Bir kişi yüzünden yuvanı dağıtma. Dövüyorsa aldatıyorsa ona bişey diyemem dönme ama tek sıkıntı kayınvalideyse düşün bir kez. Takma kafana düşünme görmemezlikten gel. Emin ol eşininde kafasına dank edicek bir süre sonra. 
0 oy
tarafından
Senin durumunu az çok biliyorum canım yerinde olsam bi şans veririm 
0 oy
(808 puan) tarafından
Sen ağırdan al iyice pişman olsun affedeceksen edersin kıymetini iyi anlasın gel diyince gitme bak bakalım başka neler yapiyo 

İlgili sorular

+5 oy
29 cevap 850 göst.
22 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 627 göst.
7 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu

380,205 soru

11,382,539 cevap

34,882 kullanıcı

...