+1 oy
85 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,786 puan) tarafından
Kızım 15 aylık grip oldu öksürüyo doktor klamoks antibiyotik verdi de karnı aç mama falan verdim yemiyo canın istemiyo şimdi ilac saati de geldi aç karına versem bişey olur mu 

3 Cevaplar

0 oy
(4,061 puan) tarafından
Ben önce ilaci sonra manayı veriyorum canim benimkide yemedi zamn verdim yemek yiyip hiç veremiyorum kusuyor hemen hep aç verdim 10 dk sonra fln yedirdim yemek hp
(1,786 puan) tarafından
Şimdi vercem ama verdikten sonrada yemiyecek büyük ihtimalle çünkü çok inatci hemen midesini bulandiriyo
(4,061 puan) tarafından
Büyük ihtimalle bisi olmaz canım ya ben olsam verirdim saati çok önemli oldu için genede senin kararın yanlış bisi demin Bn
(1,786 puan) tarafından
Korkuyorum da bişey olur diye yaa
(4,061 puan) tarafından
Senin kararın kuzum ben bisi demim ozman
-Reklam-
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Antibiyotiği hergun aynı saatte vermen ve en az yedi gün kullanman çok önemli istersen mamasina da katabilirsin ya da herhangi bir icecegine ben mamasina katip veriyorum
(1,786 puan) tarafından
Veriyorum kuzum da işte malesef mama yemedi aç vermekte istemiyorum iciyo normalde surubu ama mama yemedi
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Evde doğal antibiyotik yap kendin bebeğine canım az bı tere yağı erit tavada içine 2 damla  pekmez damlar 2 çay kaşığı ver bebeğine Allah'ın izniyle şifa olur öksürüğüne inşallah grip için evde suya soğan at kaynat onun buharı mikropları öldürür kolay iyileşir bebeğin varsa udi hindi yağı kullana bilirsin 15 aylık olmuş 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 39 göst.
16 Haziran 2023 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,124 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
9 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde YSK (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 34 göst.
1 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 64 göst.
6 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,929 soru

11,513,172 cevap

35,174 kullanıcı