0 oy
175 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (4 puan) tarafından
Merhaba kızlar bebek odası almayi düşünüyorum ama okadar yüksek fiyatlı bişey aramıyorum. Aranızda garajhome veya bygolden den alışveriş yapan varmı? 

5 Cevaplar

0 oy
(342 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Postun yukarı çıksın diye yazıyorum. Bilgim yok 
(342 puan) tarafından
Nasıl yatak almak istiyorsın ben kızıma montossori aldım gayet uyguna
(4 puan) tarafından
Büyüyebilen beşik almak istiyorum extra da dolap ve şifonyer. Çünkü benim ve eşimin kıyafeti cok fazla imkanı yok 3 kişi 1 dolaba sigamayiz mecbur o şekilde almak istiyorum
(3,681 puan) tarafından
Bence beşik alma canım Montessori yatak al  onlar çok güzel beşiği çok kullanamıyor büyüyen olsa bile
(4 puan) tarafından
Eşim onu çok beğeniyo belki onu alabiliriz
(342 puan) tarafından
Ben yatak 3 kapaklı dolap şifonyer yatak üstüne yastık kople 6 bin TL ye aldım
-Reklam-
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Söylediğin siteleri bilmiyorum ama İnternet uzerinden ve katalog üzerinden almanı tavsiye etmem biz bir magazadan çocuk odası takımı aldık katalog üzerinden verdik siparişi mobilyanın kalitesini görmeden ve kalitesi çok düşük geldi mobilyalarda şişme yaptı verdiğimiz para da çöp oldu mobilyanın kalitesini görmeden alma derim biz çok pişman olduk 
(4 puan) tarafından
O kadar yüksek fiyatlı bişey düşünmüyorum zaten en fazla 2500. İnternette de çok uygun yorumlara bakıyorum gayette memnunlar ben çok kararsız kaldım
(1,105 puan) tarafından
Bence önce kendi çevrende mağazaları da bir dolaş ben olsam interneti en son tercih olarak değerlendirirdim 2500 lira da az para değil aldığın ürünün kalitesini begenmedikten sonra bir kıymeti olmaz umarım gönlüne göre bulursun ❤️
(4 puan) tarafından
Umarım teşekkür ederim ❤
0 oy
tarafından
O siteden almadım ama o sitenin bi bayisi vardı canım oraya gittim bizzat gözümle gördüm garajhome ürünlerini yani 5 para etmez valla netdeki görsellerle uzaktan yakından alakası yok bide aklın varsa netden alma kız 1 haftadır canımız çıktı bi dolap kuramadık ve hağla kapakları yapamadık denk gelmiyo akşam bidaha uğraşcaz :) alma yani o sitelerden araştır güven veren birilerii çıkarsa onlara bak
(4 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ❤ arastiracagim
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Görerek al bence.     
(4 puan) tarafından
Bi kaç mağazaya baktım çok uçuk fiyatlar var. 5 6 bin TL diyolar
0 oy
tarafından
Valla yaptırmam daha mantıklı cnm komple MDF bebek odası yaptım kızıma kenarları mermer desenli çok güzel hepsi 4 bin tuttu bizim internetten alırsan dikkat et suntalem olursa beş para etmez bı işine yaramaz ayrıca yerinde olsan monester yatak alırım büyüyen beşik kullanissiz
(4 puan) tarafından
Teşekkür ederim ❤️

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 123 göst.
17 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Karaa61 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 72 göst.
0 oy
1 cevap 111 göst.
7 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde emirinannnesi (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 35 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Viyanaltinn (281 puan) tarafından soruldu

378,129 soru

11,317,497 cevap

34,763 kullanıcı

...