0 oy
210 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,359 puan) tarafından
Babam bir iki aya iki tarafından da kapalı şekilde kasık fıtığı ameliyatı olacak ve ben başka şehirdeyim 11 saatlik mesafede. Ameliyat olunca yanına gitmeyi çok istiyorum yılbaşına denk gelecek büyük ihtimalle günü. İki bebeğim var 2 yaşında biri diğeri 8 aylık. O vakitlerde bebekler le gitmek nasıl olacak ne yapmam doğru olur nasıl yapmalıyım bilmiyorum çok üzülüyorum kararsızım. Bebekler Küçük olmasa düşünmem çıkar giderim bana sorsanız şimdi bile gideyim istiyorum ama doğru olur mu çocuklar ile bilmiyorum siz olsanız ne yapardınız.

3 Cevaplar

0 oy
(1,359 puan) tarafından
Canlar fikir alayım düşünceleinizi tercihlerinizi merak ediyorum
-Reklam-
0 oy
(724 puan) tarafından
Gitme imkanın varsa git canım babanı görmüş olursun en azından ama babanla falan da ilgilenemezsin 2 çocukla çok zor olur tabi 
(1,359 puan) tarafından
Evet ya. Çok istiyorum da çocuklar beni bitiriyor
0 oy
tarafından
Eşin goturmezmi izin alsa 1 hafta 10 gun falan arabaniz varsa daha iyi olur hem esin olursa cocuklarla igilenmezmi mesela babamda ameliyat oldu taştan esimle gittik cogunlukla kaynanama flaan gitti cocuklar esimle 
(1,359 puan) tarafından
Kaynanam gille aynı şehirde yaşıyorum eşimin akrabası yok hiç orada. Ama araba var bizim izin alırsa arabayla iyi olur mu diyorsun üşür mü çocuklar acaba
tarafından
Ben covid basladigindan beri toplu tasima kullqnmiyorum cocukla kendi araban olursa klimasi olur ihtiyacinda durursun kaynanan ihtiyacin oldugunda ilgilenmezmi

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 43 göst.
0 oy
1 cevap 43 göst.
6 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Gamze1azra (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 32 göst.
6 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Gamze1azra (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 41 göst.
27 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esila272727 (35 puan) tarafından soruldu

374,706 soru

11,208,503 cevap

34,515 kullanıcı

...