0 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde (928 puan) tarafından
Kizlar geceden beri kasıklarımdan ağrı girip belime vuruyor geçti biraz uyudum şimdi yine başladı karnımın üst tarafı çok sert her gebelikte doğum sancısı aynı olmuyor diye biliyorum kızımda böyle olmamıştım karnımda keskin bir ağrı var haraket ederken ağrıyor napacam bilmiyorum böyle olup doğuran var mı 

Diğer bölüme yazdım cevap veren olmadı 38 haftalığım 

8 Cevaplar

0 oy
(119,484 puan) tarafından
olabilir tabiki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim adet sancısı gibi başlamıştı canım o gün doğdu
(928 puan) tarafından
Bende geldim canım kaç saat oldu yatırdılar alttan bakıp duruyorlar şu yok açılmaya bakıyorlar sancım da azaldı bekliyorum bişey demiyorlar
tarafından
Eğer açılma yoksa imza atıp çık canım evde bekle
(928 puan) tarafından
Açılma varmış acilde dedi doğum başlamış açılma var kaç kere de ellerini soktular geldiğimden beri napiyorlar anlamadım ben
tarafından
Kaç cm miş peki
(928 puan) tarafından
Hicbisey demiyorlar ne biçim hastane anlamadım bekliyorum öyle sancım yok suyum da yok dicem eve göndersinler sıcak duş filan alırım belki olur açılma
0 oy
tarafından
ilk adet ağrısı gibi başlamıştı bende 
(928 puan) tarafından
Kaç gün sonra doğurdun peki canım karnımın üst tarafı çok sert ama altı değil seninde öyle miydi
tarafından
kuzu suniyi almadan önce gram agri yoktu bende suni sanciyi aldıktan sonra ader ağrısı gibi başladı ertesi günü doğum oldu

bu arada 37+4 günlük hamileyim şuanda dedigin gibi bazen agri giriyor ama geri gidiyor ve karnimin üstü sert altı yumuşak su durumda

herkesin doğumu farklıdır acile gidip nst çektir devam ediyorsa birde duş al geçiyorsa yalancı sancidir gecmezse doğum sancısı
(928 puan) tarafından
Gece oldu çok kötü uyuyabildim ama sonra yine başladı işte karnım hâla taş gibi girecem şimdi dusa suyumda gelmedi üff
tarafından
anladm kuzum takip et stres yapma

o su herkeste gelmiyor ki öyle suyu bekleme bence ağrılarını takip et sadece nişan felan geliyor kimisinde onlara bak ama agri devam ederse mutlaka nst çektir
(928 puan) tarafından
Öyle yapacam kuzum çok sağol duşa gireyim bakayım geçmezse
0 oy
(323 puan) tarafından
Benimde adet sancısı gibiydi belden kasıklara vuruyodu doğum olmuştu sonra olabilir tabi bence 
(928 puan) tarafından
Duşa gireyim geçmezse gidecem karnım hâla taş gibi
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Haftan gelmis zaten mutlaka git doktora bende kendi sancimla dogum yaptim evde sancilandim ayni adet agrisi gibi duzenli idi 10dkk 20 dkkda bi vuruyordu ayni anda belimede vuruyordu agri. Sonra dahada siddetlendi zor yetiştim canim sen git bilemezsin bian sıkışırsın zor olur
(928 puan) tarafından
Sıcak duş aldım rahatladım canım uyumuşum ama uyandım yine başladı gideyim o zaman ben çok sağol
0 oy
(1,079 puan) tarafından
Doktora git benimde öyleydi hem kasılır hemde vurdururdu valla 
(928 puan) tarafından
Gidecem karnımın sertligi geçmedi sıcak duşla da sancı geçti uyumusum yine başladı şimdi hafif ama
0 oy
tarafından
Olabilir tabiki benimki oyle oldu dogum yaptim 2 saate
(928 puan) tarafından
2 saate mi amaan uyumuşum ama valla duştan sonra sıcak su iyi geldi
0 oy
(193 puan) tarafından
Evet cnm benimde oyle basladi gece de suyum gelmisti sabah dogum yaptm cok şükür hayrlisi
(193 puan) tarafından
Keske eve gitseydon sancini evde cekseydin ya bos bos bekletiyolr sıkılıyor insan
(928 puan) tarafından
Geldim valla eve şimdi boşuna bekliyorum ne gelip bakan var ne eden imza attım geldim sancım olursa gidecem
(193 puan) tarafından
En iyisini yaptn orda maf oluyor insan ya ilgilenmiyorlar bide
(928 puan) tarafından
Yok sabahti baktılar alttan bide nst sonra sormadılar etmediler gittim koridorda hemşireler var dedim bakmicakmisiniz diyor gece 12 de dedim ben eve gideyim o zaman evde de beklerim
(193 puan) tarafından
Ayn iyi yapmssn eve gelmekle

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 106 göst.
20 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Nermin Eliyeva (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 101 göst.
5 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ftmdila33 (704 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.
2 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 53 göst.
23 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,172 soru

11,411,081 cevap

34,952 kullanıcı

...