0 oy
113 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Burnum açık ama koku almiyorum.tat duyum da gidiyor.covid olma ihtimali var mı acaba

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet olabilir
-Reklam-
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Korkutmak gbi olmasın ama bende kovidken belirtileri anlattıktan sonra diğer belirtileri değilde tat koku kaybını dikkate alarak test yapmışlardı 
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Canım valla eşimle bende de aynı sıkıntı var bizde suanlik tat var koku 0. Dün test yapıldı negatif anlam veremedik
(1,072 puan) tarafından
Testler bazı varyantlari çıkarmıyormus sanırım bende de çoğu belirti oldu sonradan dank etti kafama aşı olmama rağmen baya belirti gördüm aşı olmasam ne olurdu bilmiyorum ateş öksürük yoktu bende de
(743 puan) tarafından
Ben asi olmadim gebeyim diye doktor önermesi ilk üç ay ama mahfoldum yanı iki hafta çok kötüydü yeni yeni topluyorum ama şu koku olayı beni çok üzüyor artık koku almak istiyorum
(1,072 puan) tarafından
Senin olmuş geçmiş ben şuan 7. Gundeyim muhtemel ama 3 gün yoğun yorgunluk bacak ağrısı vardı. Bende çocukların peşinde dolanmaktan yoruldum sandım. 5 gün koku gitti dün test negatif çıktı. Yinede evde duruyorum çift maske eldivenle dışarı çıktım 1 kez ama teste güvenemiyorum
(743 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah canım evet koku cidden zor bakalım ne zaman gelecek benim baya oldu
(1,072 puan) tarafından
Saol canım Allah razı olsun
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Olabilir canim test yaptir 
0 oy
(66 puan) tarafından
%95 coviddir test önce negatif çıkabilir tekrar yaptırın 

Geçmiş olsun

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 105 göst.