0 oy
89 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (50 puan) tarafından
Hanımlar ellerimde uzun zamandır egzama var bi türlü geçmiyo sürekli de kaşınıp rahatsız ediyo kortizonlu kremler geçiriyor ama sürekli kullanılması sakıncalı ne kullansam kurtulabilirim bundan

8 Cevaplar

0 oy
(1,105 puan) tarafından
İçini karartmak istemem ama benim halamın ellerinde var neler yaptıysa ne doktorlara gittiyse bir çare bulamadı kirpi eti ye dediler onu bile yedi ilsctan ziyade bitkisel karışımlarda kullandı ama hala devam ediyor oda bu durumu kabullendi artık 30 yıldır şimdi sadece gerilip catlamamasi adına nemlendirici tarzı kremler kullanıyor umarım sen sifani bulursun canım geçmiş olsun 
(50 puan) tarafından
Yaa :/ çok teşekkürler yengenize de geçmiş olsun
(1,105 puan) tarafından
Sağol canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canm cildiye ye gt bnce doktor daha iyi ni krem verir geçmil olsn canm
0 oy
(54 puan) tarafından
Egzamadan ben de çok çektim dediğin gibi kortizonlu kremler çok kullanılınca zarar veriyo doktorum bana prezema diye bi takviye verdi de öyle geçti benim egzamam
(87 puan) tarafından
Prezmayı babam da kullandı kaşıntıdan duramıyodu adam kullandıktan sonra çok rahatladı
(50 puan) tarafından
Krem şeklinde mi nasıl bişey?
(54 puan) tarafından
Yok krem değil kapsül şeklinde bi gıda takviyesi doğal içerikli
(50 puan) tarafından
Tamamdır not aldım ismini eczaneye gidince alcam inşallah bana da iyi gelir çok teşekkürler
0 oy
tarafından
Hamileliğimin üçüncü ayında sağ elimin işaret parmağında egzama çıkmaya başladı şimdi üç parmağım da var 1 senedir bende uğraşıyorum momecon rahatlatıyor biraz
(50 puan) tarafından
Bakayım çok teşekkrler
0 oy
tarafından
Kantaron yağıyla her gün krem sürer gibi sürüp masaj yaparsan işe yarayabilir
(50 puan) tarafından
Sürüyorum aşırı çatlanmayı önlüyo biraz
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Maalesef gecmiyir canım benimde dizlerimde  dirseklerim de war kremi  bıraktığım  zaman  tekrar  geri geliyor  önce  egzamaydı sedefe  dönüştü  çok  kötü  oldu 
0 oy
(284 puan) tarafından
Ah ah neler denemedim mahwediyo iki elimde de War özellikle sabah kalktigim zaman çok sulaniyo kabariyo mahwoldu parmaklarım dün hacamat we suluk tedawisini bile denedim bu sabah yine aynı bazen yariliyo kanıyo çok kotu bişey ya :((
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Hangi kremi kullandin cnm annemim ellerde de vardı Dermovate diye bi krem kullandı duzeldi kahverengi beyaz kutulu

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 528 göst.
19 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,407 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 77 göst.
31 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 155 göst.
23 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ezber (213 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 75 göst.
30 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,744 soru

11,508,757 cevap

35,166 kullanıcı

...