0 oy
126 göst.
Aile kategorisinde (849 puan) tarafından

Yarın sezeryan doğumum var.

Nihayet 9 ay sonunda güzel kızıma kavuşacam, çok heyecanlıyım. Tavsiye ve dualarınızı bekliyorum :)<3

12 Cevaplar

0 oy
(9,022 puan) tarafından
Sağlıkla gelsin minik kız
(849 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sağlıcakla kucağına al canm 
(849 puan) tarafından
Sağol canım inşallah
0 oy
(1,161 puan) tarafından
canim benim sag salim kucagina al.    cok heyecanli bir durum. anne. olmak cok   keyifli.  tadini cikar.
(849 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım inşallah :)
0 oy
(1,793 puan) tarafından
Sağlıcakla gelsin çabucak toparlanırsn inşallah ❤️

Ben hem genel oldum hem belden uyuşturma oldum ikisinde de çabuk kalktm çünkü başka çarem yoktu :D sende kendini yorma cok ağrın olur ama bir iki gün sonra iyi olursun inşallah
(849 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım inşallah
Bende belden anestezi olacam inşallah iyi geçer herşey :)
(1,793 puan) tarafından
Aaa süper çok iyi geçer umarım . Doktor müzik açıyor sen o an ucustasn zaten :D bende tavanda yıldızlar vardı baloncuklar vardı bana anestezi de uyguladılar bence :D çünkü bir ara o baloncukları yakalamaya calisiyordum öyle güzel olmuştu kafam :))) ilk sen görüyorsun bebisini çok güzel bişey ❤️ seninki de öyle geçer insaAllah
(849 puan) tarafından
Sen çocuk doğurmaktan çok kafa yaşamissin canım :D ins Rabb'im herkesin gönlüne göre versin
(1,793 puan) tarafından
He valla kızımda öyle oldu ;))) aminnn
0 oy
tarafından

Spinal oluyorsan ameliyat anında kafanı çok sağa sola çevirme sonra çok başın ağırır, sakin ol hiç panik yapma hicbirsey hissetmiceksin o anın tadını çıkar bolca resimler çekil telefonunu götür içeri çeksinler hatta, ameliyattan 2 saat sonra kadar yürütecekler seni, ilk kalktiginda ağrın olabilir ama korkma hiç ne kadar yürürsün ağrın o kadar azalacak emin ol. Bolca yürü, yürürken yere bakmamaya çalış başın döner sürekli düz bakmaya çalış, yanında kahve makinası ve Nescafe götür bolcada Nescafe iç , Allah kurtarsın :)

(849 puan) tarafından
Tavsiyelerini dikkate alacam canım belden olacam hayırlısıyla bakalım teşekkür ederim:)
tarafından
Dediklerimin hepsini uygula, en çok uyman gerekende yürümek, yarın aklına gelirim belki yürüdükçe ağrın azalınca :) bolca yürü sürekli yatma çok rahatlatıyor, bide doktorlar ertesi sabaha kadar afedersin gaz cikartmazsan çıkış vermiyorlar lavman yapıyorlar, yürürsün gerek kalmıyor çıkıyor kendi kendine :Ddd
(849 puan) tarafından
En korktuğum mesele şu lavman olayı. İnşallah gerek kalmaz :D
0 oy
(7,783 puan) tarafından
Sağlıklıca kavuşun birbirinize inşaAllah ❤️
(849 puan) tarafından
Teşekkür ederiz :)
0 oy
(44,758 puan) tarafından

Sağlıkla al kucağına inşallah☺️

(849 puan) tarafından
Sağol canım:)
0 oy
(119,505 puan) tarafından
allah yardimcin olsun
(849 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,297 puan) tarafından

Sag salim kucaginiza almayi nasip etsin insallah rabbim prensesi<3

(849 puan) tarafından
Allah razı olsun canım :)
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Sağlıkla alın kucağınıza inşallah 
(849 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından
Sna tavsiyem yanında kavanozda çorba hoşaf vs götür su ısıtıcı götür nescafe götür minder götür (minderi beline koyarsın iyi gelyor ağrısına rahatlıyor sun) 
(849 puan) tarafından
Tavsiyenizi dikkate alacağım teşekkür ederim:)
0 oy
(1,552 puan) tarafından

Rabbim hayırlısıyla kavuştursun inşallah :) Çok bi tavsiye veremicem ama göğüs ucu kremini götür hemen kullanmaya başla, daha bir hafta bile  olmadı benimki yara oldu, canım yanıyor emzirirken

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 226 göst.
7 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde -Bal_bocegi02 (157 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 35 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Leylosss1234 (11 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 51 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Leylosss1234 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 122 göst.