+1 oy
1,921 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
1 aylık askere gitti 10 gün sonra gelecek ama içimde o kadar vesvese var ki babası almaya gidecek telefonunu gondericem istediği için şimdi orda 1 ay kadın görmedi nasıl bı psikolojide acaba teli aldığı gibi kadınlara bakma isteği olur mu içinde eve gelene kadar yolda gördüğü kadınlara meraklı bi seklde bakar mı diye kafamı çok kurcalıyor moralim bozuluyor snir oluyorum.  Sonuçta erkek ve 1 ay kadın yüzü görmedi yani kfayi yicem dsunmekten

83 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bacım erkek de tamam anladık ama 1 ay içinde de kudurmad.ı ya :woot: ya bu aylarca uzakta olanlar ne etsin 

Hem içinde olan insan 1 ay ayrı kalmaya değil 1 saat ayrı kalmaya bile bakar yapar sen kendi kendine vesvese veriyorsun

-Reklam-
0 oy
(1,238 puan) tarafından
1 ay bu 1 yıl deil bence abartma eşine güvenin varsa takma 
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Vesvese yapıp kendini yıpratma canım ☺️ güzel şeyler düşün bak 1 ay sonra eşine kavuşacaksın biz 8 ay ayrı kaldık döneceği zaman aklıma hiç böyle şeyler gelmedi o gelecek diye planlar yaptim şuraya gidelim buraya gidelim su yemeği özlemiştir pişireyim hazirlik yapayım falan demekle geçti bunları aklına nasıl getirdin alemsin ☺️
0 oy
tarafından

Yha saçmalama bence bu kadar acizmi senin kocan 

0 oy
tarafından
Bnm eşim  kaç aydır yeni. İzne geliyor öle birşey yok ve geçen sene tayin den dolayı verilen izinle birlikte 40 gün gördük geçen sene birbirimizi  bir ay ne ki 
0 oy
(780 puan) tarafından
Ya gerçekten bunları mi düşünüyorsun bu tip kadınları anlayamıyorum 1 ay çok uzun bı sure degil milletin kocası 1 sene 2 sene çalışmaya gidiyo eşinde o ışık var demekki seni böyle supelendirdigine göre sadece cinsellik bi erkeği kadına baglamaz benim olmadığım yerde birine bakacak diye korkmak ne kadar bi kadın için assalayici bisey
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Afedersin de kocan bir ay kadın görmeyince sapitacak kadar abaza mi? 
0 oy
(545 puan) tarafından
1 ay bişey yapmayınca gözü dışarıya kayacaksa zaten hayır gelmez o eşten kuruntu yapma burda hamile olup 9 ay ilişkiye girmeyen insanlar var bu normal bir durum yani kadın gormedi diye görünce de kadınlara saldıracak değil ya 
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Arkadaş sizin kocalariniz abaza mi yaa nasıl bir piskolojidir bu. Kadınlarda erkeklerde insanlıktan çıkmış. Hayatta bitek cinsellik mi var kafalar bitek buna mi basıyor anlamıyorum. Bu ülke bu kafa yapılarıyla tabi gelişmez. Erkekler ... Derdinde kadınlar hep kocam ben aldatiyo mu aldatirminin düşüncesinde
0 oy
tarafından
Yani cnm senle evlenmeden öncede kadın yüzü görmemiş sen nasıl dayandin korktuğun başına gelir bu erkeleri fazla sıkmayın eğer yapacağı varda her türlü yapar
0 oy
tarafından
Eee yani yuhhhhh
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Ya bi öz saygınız özgüveniniz olsun bu ne saçma soru 1 ay kadın görmeyen adam ölmüyor merak etme. Ayrıca ne alaka sokakta kadın görse ne olacak delirdiniz herhalde 
0 oy
(119,882 puan) tarafından
fake misin       
(2 puan) tarafından
Yok gizli hesap açtım aranizdanim
0 oy
tarafından

:)

.

:)))

...

..

...

0 oy
tarafından
Senle evlenmeden önce iyi başka kadınlara saldirmamis ozaman. Düşünceye bak :D
0 oy
(3,196 puan) tarafından
Bende 4 aylık gebeyim ilişki yasak bize bende böyle düşğnsem acaba :) 
0 oy
tarafından
Eşin a.b.a.z.a değilse takılacak bir konu değil yaşınız mi çok küçük acaba bu hormonların etkisine bu kadar giriyorsunuz 
0 oy
tarafından
Askerden gelen adamın da burnundan getirmeyin Allah aşkına :) 
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Kiz bir ay dayanamiyorsa yani biz hamilelikti doğumdu 5 ay yapamadık eşimde bend baskaisna bakmadık yani boşuna böyle düşünme tatsizlk çıkarma
0 oy
tarafından

Yok artik ya :blink:

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 591 göst.
24 Ocak 2020 Aile kategorisinde Yusuf'un Annesi (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 116 göst.
23 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Emine S (16,238 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 325 göst.