0 oy
208 göst.
Diğer kategorisinde (4,859 puan) tarafından

image

boyle bı kupon var 25 TL lik birşey mi Alican kargo ücreti olcak mı bilen var mi

9 Cevaplar

0 oy
(4,859 puan) tarafından

En İyi Cevap

image

sindide bunu verdi
-Reklam-
+1 oy
(1,763 puan) tarafından

image

bak kuzum bunda 12 cifti 22 tl ama. Kargi dahil degil kargoyuda en kucuk boy sectir 6 tl galiba en kucuk boy kargo 20 tl kuponun varsa 8 tl ye almis olursun ki simdi bir cift corap 8 tl.esine 25 tl kupon geldiyse saticiya kargoyuds icine dahil et de fiyati 22 den 27 28 filan yapsin o zaman 25 tlfen duser diger turlu 16 tllik urub alsan kargoyu yien ayri odersun saticidan kargi dahil fiyat iste yoksa 16+6 kargo yapip 6 yi kupondan dusmuyor direk urun fiyatini 22 yapmasj lazim anlatabildim mi:))

(4,859 puan) tarafından
Eşime şuan yüklenmedi bakalım yüklenir insallah
0 oy
(3,392 puan) tarafından
Evet canım kargo ücreti var ama sanrm belli ürünler ve 50 tl ve üstü olcak canm bende öle oldu
(4,859 puan) tarafından
Tmm teşekkür ederim
(3,392 puan) tarafından
Rica erderm canm bak beğendğin ürüne git sepete ekle  sonra onayla dersen almadan bütün bilğileri görürsn ürün ne kadar inmş kargo ücreti ne kadar toplmda ne kadar ödicn
(4,859 puan) tarafından
Taam hemen bakiyim
0 oy
tarafından
Bak bacım bazı ürünlerin kargosu ücretlidir bazılarının değildir filtrele kısmından kargo bedava kutucuğunu işaretle o zaman kargosu ücretsiz olan ürünler karşına çıkar bu şekilde de 25 tl ye kadar olan şeyleri ücretsiz almış olacaksın ayy keşke bana da gelse :D
(4,859 puan) tarafından
Dün indirdim bugün verdi ;)
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Kargonun satıcıdan olan ürünlerde kargo ödemezsin. Arama kısmında 25 TL ve altı bide ücretsiz kargo diye arat bedava ürün almış olursun
(4,859 puan) tarafından
Yorumlara resim attım brd on bakarmisin o nasıl oluyor ikisi ni bir birlestiruyormuyun
(2,945 puan) tarafından
Birlwsir mi bilmiyorum bir dene. 50 liralık bir urun alsan 5 TL düşer yüzde onda.
0 oy
(1,763 puan) tarafından
25 tl olup kargo dahil urunler var kuzum oyle birsey secersen hicbir ucret odemiyorsun ben aldim bir tane pudra kargi dahil 25 tl idi hic odeme yapmadim
(4,859 puan) tarafından
Açıklamalara baktım hep tane fiyatıdır yazıyordu dur bakım esimede açarım.bi tane üyelik belki onada çıkarsa sana yazarım görselini atarsın bana :) nasıl fikir
(1,763 puan) tarafından
Guzel fikir canm tabi atarim kuzum
(4,859 puan) tarafından
Tmm canım sen at ben yaptığım zaman bı bakarim
(4,859 puan) tarafından
Canım gorsel bekliyorum senden
(1,763 puan) tarafından
Tmm kuzum bakmaya firsatim olmadi bakip atacagim birazdan
0 oy
tarafından
Kullanmazsan bana ver beleşe ürün kız arama yap kargo ücretsiz seç geçen ben öyle 25 TL'ye pğluma oyuncak aldım bedavaya geldi yani :D
tarafından
Ona bende yetişemedim saat kaçta nolmuş anlamadım hiç :D
(4,859 puan) tarafından
Saat 18.00 da başlıyor ama her girdiğimde dakka geçmeden kuponlar tükeniyor hiç alamadım bugün hepsi buradan aldım 50 TL hepsi papel verdi :)
tarafından
Bana da sadece çekiliş hakkı verdi adi hepsi burada:D
(4,859 puan) tarafından
Dün gitdigimde kargo ücretsiz verdi bugün de 50 TL verdi ikinci ürün 1 TL olanlar vardı kapaklı kahvaltı tabağı alicaktim zate. Bende iki paket onda. Aldım bı paketi 46 TL ye gigeride 1 TL ye denk geldi kargoda ödemedim :) hesapta 7 TL daha var bakalım yarın ne çıkacak:D
tarafından
Hadi inşallah güzel bişiler çıkar yine :D
0 oy
(1,763 puan) tarafından

image

bak bunlar 12 tanesi 23 tl var yani bu sekilde 
(4,859 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim eşime yuklenirse bakicam satıcıya demem geekiyor demi kargo dahil olur mu diye
(1,763 puan) tarafından
Mesela 22 lira ya kargi dahil yapar misiniz kupon kullancagm de 25 tl yuklenirse 3 tl bosa gitmesin diye kargi dahil 28 olsun filan de yani
(4,859 puan) tarafından
Tmm canım tşk ederim
(4,859 puan) tarafından
Bı turlu bulamadım aynı çoraptan
(1,763 puan) tarafından
Saticiyi yazayim onu ara kuzum
0 oy
(1,763 puan) tarafından

image

satıcı bu cnm aramaya @yazarak bu ısöo gır sayfasında bak
(4,859 puan) tarafından
Tamam canım çok saol
(1,763 puan) tarafından
Ne demek cnm:))
(4,859 puan) tarafından
Gri çorapla var kadına yazdım ama online olmasına.ragmen.cevap.vermiyor  çorap 23 TL 12 tana 25 TL yapsa kargo dahil keşke ama cevap vermiyor 23 TL olarak alırsam 9 TL kargo odicem ama onun içinde kredi kartı şeydi istiyor o da yok
(1,763 puan) tarafından
Yaaa bilemedim kuzum insallah tamm der ama sanmiyorum tam diyecegini

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 74 göst.
4 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 2,028 göst.
16 Haziran 2021 Aile kategorisinde Seda161616 (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 140 göst.
9 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zelihaanne (820 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 280 göst.
13 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Esmosum (7,747 puan) tarafından soruldu

380,442 soru

11,390,605 cevap

34,899 kullanıcı

...