0 oy
77 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,066 puan) tarafından

Arkadaşlar bugün sonunda bir infertelite doktoru ile görüşme fırsatım oldu beni genetik bölümüne yönlendirdi fakat ben Çerkezköy de yaşıyorum doktor istanbulda... Bu süreç nasıl ilerliyor yani genetik bölümü takipi ne kadar sürer aşılama takibi ne kadar sürer bana biraz yardımcı olun yaşadığım yerde araştırma hastanesi yok ilgilenmiyolar bu süreci git gel yaparak atlatabilir miyim 

3 Cevaplar

0 oy
(425 puan) tarafından
Merhabalar insallh hayirli bir bebeyin olur bende asilama yaptim fakat genetik testi istemedi doktorum ozel bir hastanede yapmistim asilamayi siz esinizle akrabamisiniz
(425 puan) tarafından
Asilama uzun surmuyor hap veriyorlar yumurtaligin olgunlqsip beli bi seviyeye geldimi catlatma ignesi uyguluyorlar ertesi gun asilama yapiliyor yani toplam 15 gun suruyor bazilari daha uzun suruyor benim 16 gunumde asilama yapildi gereken testleri onceden hazirladik asilama surecimiz 15 gundu
(1,066 puan) tarafından
Eşin yanımda olmak zorunda mı
(425 puan) tarafından
Yok sart deyil tahlileri yaptirdiysa sadece asilama gunu gelsin yanina oda afedeesin esjnin menisini aliyirlar ayiklayip temizliyirlar sonra islem gorucegin yere gidiyirsun odada tek seni aliyorlar istersen esinde yanina cagiriyorsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok zor olur yaaa benim yaşadığım şehirde de yok maddi sıkıntı çekeriz diye ben iptal ettim 
(1,066 puan) tarafından
Ya işte bende onu düşünüyorum
0 oy
tarafından
Genetik teste bazı kan örnekleri alınıyor 

Araştırma hastanesi şart ne yazık ki 

Imkaniniz varsa özel 

1 aya yakın zamanda geliyor sonuçlar 

Aşılama takibinde git geliniz çok olur gün aşırı bile görmek istenebilir drnuz duruma göre 
(1,066 puan) tarafından
Aşılama sürecinde eşim e gerek var mı
tarafından
Aşılama yapılacağı gün evet şart ama yumurta takibi için yalnız gidebilirsiniz

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 55 göst.
6 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde fatos18 (745 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 45 göst.
0 oy
2 cevap 61 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,303 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.
27 Haziran 2023 Aile kategorisinde Umayyyy (3,373 puan) tarafından soruldu

379,745 soru

11,368,074 cevap

34,850 kullanıcı

...