0 oy
94 göst.
Diğer kategorisinde (590 puan) tarafından

Kızlar biliyorum bu haftada cinsiyet belli olmaz haftaya ikili tarama var sanırım orada görebilirse söyler doktor ama hamilelerin iç güdüsü güçlü oluyor içinizden geçeni yazabilirseniz sevinirim:) sizce kız mı erkek mi hissettiniz :

image

))

4 Cevaplar

0 oy
(2,545 puan) tarafından
Bana kız gibi geldi. Allah sağlıkla sıhatle kucağınıza almayı nasip etsin :)
(590 puan) tarafından
Amin canım inşallah :) sağlıklı olsun da cinsiyet hiç fark etmez insan yine de merak ediyor
(2,545 puan) tarafından
Tabi merak ediliyor :)) birde yavaştan yavaştan ona göre eşya alımları başlıyor:)
-Reklam-
0 oy
(434 puan) tarafından
Saglikla al kucagina canm ben erkek diyorum ve ultrasondan az cok anliyirum insallh yanilmam bana haber verirsin etrafimdaki hamileler bana ultrason yolar tahmin ederim hep dogru cikar bi iki tane yanilmam olmustur
(434 puan) tarafından
Yok canim daha cok kucuk imkansiz suan gozukmesi ona nut diyorlar pipi deyil daha minik bebeyin oncelikle saglikli olsun insallh ben erkek diyorum sonucuda merakla beklicem
(434 puan) tarafından
Canim ogrendinmi cinsiyetini
(590 puan) tarafından
Bugün gittik göstermedi doktor kemik yapısı kiza benziyor dedi ama tabi kesin bir sonraki geldiğinizde belli olur dedi :) bizde erkek hissediyoruz ama bakalım hayırlısı bir ay daha bekleyeceğiz yan yatıyordu göstermedi bacak arasını doktor da uğraştı ama göremedik
(434 puan) tarafından
Canim bende seni merak ediyordum son konusmalari kaybetim bulamadim seni sormak icin
(590 puan) tarafından
Şimdi 4 boyutlu görüntüsü ile de post açacağım bakın lütfen :))
0 oy
(7,483 puan) tarafından
kız bence hayırlı sekılde kucagına al ısallah 
(590 puan) tarafından
Amin canım inşallah teşekkürler
0 oy
tarafından
Erkek canım 
(590 puan) tarafından
Bende erkek hissediyorum bide yukarıdaki resimde bacaklarınin arasında bişey var sanki:)

382,167 soru

11,442,540 cevap

35,012 kullanıcı

...