0 oy
314 göst.
Aile kategorisinde (22 puan) tarafından
Kizlar kayinvalidem bana cok laf söz soyledi beni gectim ailemede öyle lohusaykende burnumdan getirdi herseye o yuzden bi türlü affedemiyorum ne söylerse batıyor bana terslemen istiyorm eşimde bi durumdan rahatsz oluyor haliyle ama dayanamiyorm cunku oda bana boyle yapıyor o yapinca iyice sinirleniyorm simdide bizde kalmasi gerekecekmis kayinvalidmin ben kabul etmiyorm iyice esimle birbirimize girdik ama biliyorum ki gelirse evde hic huzurumuz olmuycak elimden gelse çıkıp gidicem ama çocuğum için dayanmaya calisiyorm ama olmuyo ağlamaktan bitap düştüm sütüm kesilecek diye korkuyorm artk ben eşimle severek evlendim o yuzden cok zoruma gidiyor söyledikleri yaptıkları 

6 Cevaplar

0 oy
(121,304 puan) tarafından
uzun vadelimi kalicak kisa donemmi
(22 puan) tarafından
4 belide 5 ay belkide  işine gelir yerleşir
(121,304 puan) tarafından
abooo o kadarda kalinmaz
(22 puan) tarafından
Ne yapicm bilmiyorm onuda gectm eşimin bana boyle davranmasi cok zoruma gidiyor
-Reklam-
0 oy
(1,071 puan) tarafından
Valla benimki de emrivaki yapmayı severdi alt katta oturmasına rağmen kal yat dememizi beklerdi. Oğlu varken melek oğlu yokken laf sokmaya kalkardı. Saygımdan cevap vermeye tenezzül etmiyordum. Oğluna ağlardı bana göstermeden ben bişey demedigim halde. Öldü birden bire derdi kalmadı.
(22 puan) tarafından
Buda herseye agliyo benm anlamadgm o her lafi söylüyo bana ben soyleyince söyleyince kötü oluyrm
(1,071 puan) tarafından
Hiç seviyesine inmedim. Bişey desem kocam annesi illa ki kusursuzdur dicek o yüzden umursamıyodum ben genelde. Benim kaynana oğlunu benden çok kiskaniyodu bide sanki 1 oğlu var gibi davraniyordu
0 oy
tarafından
Niye sizde kalıyor otursun kendi evinde. Bence kabul etme cnm ev üstüne ev olmaz. İlla da gelecem diyorsa yakınlarda biyere tasinsin
(22 puan) tarafından
Aynen öyle ama iste dinleyen yok
0 oy
tarafından
Gecimsuz bir insansa birak gelsin eşinde görür belki gercek yüzünü
(22 puan) tarafından
Eşim zaten gördü kac defa ama tek söylediği haklisin sen ama oda annem napayim
tarafından
Ya bazen bu adamlara acıyorum ama
(22 puan) tarafından
Bende üzülüyorum ama gelince şu agzini kapatıp otursa sorun yok herseye konusuyo laf söylüyor
tarafından
Her konuştukca bebenin p.oposunu ağzına sok sustur☺
0 oy
(253 puan) tarafından

Söz eşinize ve eşinizin ailesine kendinize yakışan gibi davranın.. eşinizin yada sizin anneniz farketmez. Kalmak istiyor ise bana göre kalamaz deme hakkımız yok. Annemden bilirim, babaannem hiç huzur vermezdi ama gelip kalır ve giderdi.. Siz eşinize gelip kalabilir diye söyleyin, bu sizin saygınız... Bu süreçte aranızda kayınvalideniz tarafından bir huzursuzluk çıkarsa, bunu da eşiniz kendisi görür. 

Ama aile büyüklerimize bakmak zorundayız, bakmama gibi bir durumumuz yok...
Bizler büyüklerimize bakacağız ki, evlatlarımıza bizden fedakarlığı görüp yaşlanınca bize yapsın...
S
(22 puan) tarafından
Cok haklisiniz inanin bunların hepsini düşünüyorum bnmde evladm var ama bnm kayinvalidem cok acayip inan anlatsam yaptklarini dediklerini şaşırırsın
0 oy
(48 puan) tarafından
Bende ilk ayrildigimda kaynanam evi olmasına rağmen kiraya vermiş üstüne gelip sizinle yaşarım dedi hiç birşey demedim benim eşimde sizin eşiniz gibi birşey diyince annemdir gelecek tabi derdi sonra sağ olsun bu ektim var ne söylesem gidip kaynanama gorumceme yetistirir bilerek ona anlattım dedim istemiyorum o beni evinde altı ay istemedi bende onu istemiyorum kaynanam duydu tabi gurur yaptı gelmedi çokta tin esimede soylemisti eşim geldi söyledi ama boş biraz kızdı sonra geçti gitti :) 
(22 puan) tarafından
Benimkide boyle yapiyo 2 gun sonra gelip haklisin ama annem işte ne yapayım diyo bide babasi yok ölmüş yalniz olduğu icin annesi iyice basimizda
(48 puan) tarafından
Benim kayın babam daha ölmedi ama ayrı yaşıyorlar o da onun için annesine destek olmaya calisiyor anlıyorum onu da ama bana laf soyleyip temizligimi beğenmeyen biri niye sonra benimle yaşamak istiyor yine aynı sorunları yaşamak istemedim açıkçası
(22 puan) tarafından
Ya valla ben anlamiyorm bunları bizide kızları gibi gorseler ne var sanki

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 562 göst.
13 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Kızım huzurum (302 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 516 göst.
26 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 804 göst.
6 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu