0 oy
93 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bebeğim 4 aylık ve sabah 7 de uyanıyor inanır mısınız akşama kadar en fazla 2 saat uyuyor 4 aylıktir normal mi sizde böyle olan var mı 

5 Cevaplar

0 oy
(1,352 puan) tarafından
Normal aşırı normal düzeliyor sonra bol sabır yolluyorum sana
(1,352 puan) tarafından
Yok kız nolcak. 2 hafta önce yaşadım aynılarını. Sabrettim uyumak istediği zaman uyuttum. Zorlamadım onu da yormadım kendimi de.
2 haftadır eski düzenine geri döndü
tarafından
Ama gerçeklten gündüz hiç uyumuyor hep elde olmak istiyor ve çok kızıyor yani bağırıyor normal midir
(1,352 puan) tarafından
Hep bağırıyor demene güldüm :) eğer bir ağrısı sızısı olmadığına eminsen normal.
Kızım çığlık atabildiğini öğrendi. 2 haftadır uykusunda çığlık atıyor. Uyandı diye koşuyorum yanına bi bakıyorum çığlık atıp geri uyumuş :D
Dediğim gibi bir rahatsızlığı olmadığına eminsen gayet normal
tarafından
Yani sanki kızıyor gibi doktora götürdüm hep gaz dedi
(1,352 puan) tarafından
Gün içinde eğer varsa emzirme yastığın onun üstüne yüz üstü koyabilirsin hem bedeni yorulmuş olur hem de gazını çıkarmasına yardımcı olur. Bir de ben her gün banyo yaptırıp her gün kremle masaj yapıyorum çok etkisi oluyor
-Reklam-
0 oy
(13,113 puan) tarafından
Evet canım ne ataklar geçiriyorlar bir bilsen ☺️
tarafından
Ay çok zor valla
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Gene uyuyormuş benin kiz 4 ay atağında 1 ay uyumadi 24 saatte toplam 3 4 saat uyuyordu. Annem eşim ben dönüşümlü bakıyorduk. Su an 21 aylik ve hiçbir döneminde o kadar zorlanmadım
tarafından
Bende belki en çok zorlandığım dönem bu
(3,552 puan) tarafından
Geçiyor kuzum sabret. Büyüyor vucudu buna uyum sağlamaya çalışıyor şefkat göster sevgini göster sürekli. Bak çok şükür şimdi gece deliksiz uyuyor büyüdü bile benim kız o günler geride kaldı. Sabır sadece
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Şuan bizde aynıyız canım bı de gece bile uyanmalari başladı uyanıp uyumuyor Allah yardımcımız olsun bizde yarın 4. Ayimizda oluyoruz 
tarafından
Evet geceleri de uyanıp bidaha uymuyor
0 oy
(15,828 puan) tarafından
Ayyy biz geçirdik sanirimmm ne gece ne gündüz uyumadı huysuzz mutsuzzz aman amann gelmesinin dahaa
tarafından
Ay valla aynı durumdayım inşallah geçer ya hiç uyumuyor uykusu olsa bile uyumuyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 65 göst.
7 Eylül 2023 Aile kategorisinde Hanifemm (1,490 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde ss93 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.
2 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (1,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 175 göst.