0 oy
220 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,334 puan) tarafından
Kizlar benim bi arkadasim var 3 yildir cocugu olmuyor doktorlar belli basli bir sorun soylememis simdi cok guvenlir Instagram'da baya duyulmus bir doktorun mfk yontemi var folik asit ve demir ilaci kullanilmasi gerekiyor fakat doktor belli bir ilac onermemis istediginizi kullanabilirsiniz tarzında bir sey demis sizin onerebilceginiz etkili bir folik asit ve demir ilaci varmi acaba 

4 Cevaplar

0 oy
(909 puan) tarafından
Doktora danismadan ilac kullanmasın bence
(1,334 puan) tarafından
Yaa bende bilemiyorum takip ettigimiz doktor cok guvenilir oyle bos biri degil yani demek ki bu konuda pekde birsey olmaz diye düşündüm ve bu yintemlede gebe kalan coook insan var
(909 puan) tarafından
Ben gebeyim doktor folbiol verdi bana
(1,334 puan) tarafından
Teşekkür ederim cok sagolun
-Reklam-
0 oy
tarafından

Regenesis max. Bir araştırsın canım çok iyi biraz pahalı diğerlerine göre ama iyi vitamin içeriyor 

(1,334 puan) tarafından
Yani aslinda kiz icin para onemli degil yeter ki gercekten faydasi olcak bi ilac olsun
tarafından
Bende bunu kullandim icinde çok vitamin ve folik asit var
(1,334 puan) tarafından
O zaman bu iyidir kesin sonuc verme ihtimali yüksek olur
0 oy
tarafından
Folik asit bir ilac değildir istediği zaman kullanabilir ve eksikligi azda olsa her zaman olur insan vücudunda.  Folbiol öneririm.  Ancak ondan önce bir tahlik baktirsin miktarini ona göre ayarlar. Vitamin degerlerine dahiliye bakar
(1,334 puan) tarafından
Teşekkür ederim oneriniz icin sagolun
0 oy
tarafından
Mfk yönteminde D vitamini, folik asit ve omega 3 kullanılması gerektiğini söylüyor doktor. Arkadaşınıza söyleyin tam uygulasın
(1,334 puan) tarafından
Evet baya arastirdik ama hangi ilaclari kullansa diye kafasi karismis

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 146 göst.
22 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hevalll (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 46 göst.
22 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hevalll (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 51 göst.
0 oy
8 cevap 325 göst.

378,299 soru

11,322,941 cevap

34,773 kullanıcı

...