0 oy
742 göst.
Aile kategorisinde (774 puan) tarafından

Kizlar esim su son 1 aydir cok değişti cinsellik olarak eskiden hergun yanasirdi falan artik haftada 1 zor yanasir oldu zaten genelde evde kendi halinde takiliyordu bide boyle olunca hepten canim sikilmaya basladi 1 ay sonra askere gidicek 6 ay yok daha cok ustume düşmesi gerekmez mi az once diyorum ki sen beni artik sevmiyormusun hic mi ozlemiyorsun bana diyorki yok hastayim yok isteki huzursuzluk eve yansiyor bende dedim ki arayana bahane cok telefonu falan hep ortada ama acaba is yerinde başkasından falanmi hoslaniyor diyorum canımı cok sikkin :(

18 Cevaplar

+1 oy
(73 puan) tarafından
Canım hemen kötü düşünme , belki askere gidecek ya seni bırakacak haliyle arkasında üzülüyordur.Erkekler bizim gibi değil belli etmezler bazı şeyleri.Son zamanda çok zor olmasin ayrılmak diye de öyle davranıyor olabilir.
(774 puan) tarafından
Olabilir canım inşallah oyledir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ola da bilir olmaya da bilir . Rabbim içini ferahlatsin canım 
(774 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Canı istemiyor olamaz mı askere gidicek diye her gün yapmanın mantığı ne?
(774 puan) tarafından
Mesele hergun yapmak degilki cilvelesmiyoruz bile askere gidicek diye daha cok kaybetme korkusu yoksunluk hissine girmesi gerekmez mi demek istedim hergun kendi yanasan adama 1 aydir noldu boyle diye dusunuyor insan iste
0 oy
tarafından
Adam soylems ıs yerinde kı skıntı yansıyo dıye hemen neden aklınıza baskasından hoslanıyo baskası var dıye dusunmek gelıyo kı 
(774 puan) tarafından
Ama o sikinti hep vardi son 1 aydir mi yansiyor yani
tarafından
Esının ne dsundgunu bilemezsin bnce. Stres yasıyosa ıs yernde uzerine gıtme.  Zmnla duzelır ınsallah
0 oy
(192 puan) tarafından
Bnm eşimde haftada 1 yanaşir ben sorun etmiyorum yorgundur belki
(774 puan) tarafından
Canim bu normal bisey zaten ama o haftada birde bile olsun bitsin diye yanasinca olmuyor
(192 puan) tarafından
Akisina birak kuzu hic aldiris etme
0 oy
(7,373 puan) tarafından
esımde suan askerde gıtmeddn oncede hıc degısmedı songune kadar suan dıyo keske daha cok vakıt gecırseydım senle belkı esın gıtcegı ıcın askere sıtrese bılan gırmıstık senı bırakma korkusu bılan her ınsanda ayrı tepkısi vardır 
(774 puan) tarafından
Olabilir canim haklısın oraya gidince dusunmeye baya vakitleri oluyor zaten nobette falan
(7,373 puan) tarafından
merak etme anlar kıymetını oraya gıdınce esım oyle oldu
(774 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(603 puan) tarafından
10 yıllık evliyim. Bazen çok istekli bazen de aşırı isteksiz oldu. Çünkü iş, çocuk, sorumluluk vs  derken malum hayat şartları. Ama asla başka birinden mi hoşlanıyor demedim. Asla da demem. Acaba benim kocamın nesi var dedim. Neye dertlendi bu adam deyip hep dinledim .
(774 puan) tarafından
Evet canim belki benimkide yas tutuyorsur şimdiden gidicegi icin
0 oy
(979 puan) tarafından
Eşine sordum mu hiç cnm
(774 puan) tarafından
Sordum canim hep bir bahane buluyor insan sevmek icin de sevmemek icinde hep bir bahane bulur zaten
(979 puan) tarafından
Askere gdeckms ya onun stresi mi acaba olur ya
(774 puan) tarafından
Olabilir canım
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Psikolojik sorunlar erkekleri de etkiliyor canım haliyle askere gidecek bunu kafasına takiyordur iş yeriyle alakalı bir sıkıntı vardır onu takiyordur kötü şeyler düşünme bence 
(774 puan) tarafından
Olabilir canım
0 oy
(272 puan) tarafından
Belki bir sorunu vardır canım. Sen biraz giyin süslen işve cilve yap eşin sonuçta herşeyi ondan bekleme  bence ;) 
(774 puan) tarafından
Tamam canım sagol
0 oy
tarafından

Yani hep kadınların psikolojik sorunları dertleri olmaz. Erkeklerinde problemi vardı çalışma hayatı yaşam.sartlari birde askerlik.durumj var ise sizde biraz anlayışlı olun. 

Hemen art niyet aramayın  en ufak birseyde kuşkuya düşmekte garip geliuor. 

(774 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
tarafından

Yanaşmayınca niye hemen yanlış seyler düsünüyorsunuz 

Ya ben böyle postları okuyunca sinirleniyorum 
Sende yorgun olunca moralin bozuk olunca kocan la cilvelesiyormusun 
Allah aşkına yapmayın yaa ondan sonrada bu adamlar noye aldatıyor sıkmayın sunları kaldırmayın biyerlerini düşmeyin ustlerine 
Bir salıverin yaa
(774 puan) tarafından
Zerre sikmam ustune dusmem o kadar gurursuz degilim esimi taniyorum boyle davraninca sebebini merak etmem cok normal
tarafından
Sebebini eşinden öğrenebilirsin
Birde sebep ilk aklına başka kadın gelmiş
Başka bir sebep olamazmı
0 oy
tarafından
Bunlar hep dönemsel şeyler bazen çok ister bazen hiç istemez biz kadınlar da öyleyiz aslında 
(774 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(680 puan) tarafından
Hamile misin
(774 puan) tarafından
Yok degilim
(680 puan) tarafından
Ben hamileyken biz oyleydik
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Cabim hemn kötüye yorma insanlık hali arada ruh hali degisebikyir insanın bir atak gibi düşün düzelir merak etme ,ve erkekler senin benim gibi düşünmez demez askere gidecem daha çok ilgilenirim onlar ana gire hareket ederler o yüzden şeytanın aklıma vesvese sokmasın izin verme 
(774 puan) tarafından
Tamam canım sağol
0 oy
tarafından
Esin askere gidecek diye stres etmiş bence sizi tek bırakacak kolay değil anlayışla yaklaş. Böyle olunca illaki başkası var diyemezsin. 
(774 puan) tarafından
Haklisin canim bu ikimiz icinde kolay degil
0 oy
(568 puan) tarafından
Bi zaman sonra eski istek bitiyor cok normal. Ilk zamanlar evliliğinde herkes dip dibe oluyor ama zamanla haliyle bitmeye başlıyor bazı şeyler bana normal geldi yazdığın şeyler.
(774 puan) tarafından
Olabilir canım

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 533 göst.
16 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 271 göst.
4 Aralık 2021 Aile kategorisinde Oznur13 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 130 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (84 puan) tarafından soruldu