0 oy
111 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Hiçbirini yemiyor. Ağzına alınca tükürüyor. Etlı yemek, balik çorbası falan yapıyorum blendirdan geçiriyorum anca öyle yediriyorum. Bunlarında vitaminini alması lazım  ama böyle köfte et ızgara falan yesin istiyorum ama malesef yemiyor.. sizler nasıl sevdirdin fikir verin kızım 16 aylik

6 Cevaplar

0 oy
(44,603 puan) tarafından
7 aylıkken azar azar ağzına koyardım yerdi 1 yaşından sonra nohut büyüklüğünde koparıp verirdim rahat yerdi şimdi hepsinden istediği kadar yiyo
tarafından
Benimki sevmiyo hemen atıyor agzindan
-Reklam-
0 oy
(597 puan) tarafından
6aylikken alistirdim yavas yavas suan 11aylik olacak tavugu cok sevio ama dun bildircin yumurta haslamasi yedirdim hic istemedi huylandi ekmekle verince yedi
tarafından
Ben nasıl bir yol izleyebilirim
(597 puan) tarafından
Tafsiye kiyma ile basla. Yani etli degilde kiymali yemek yapsan
tarafından
Onu da yaptım yapısı itibariyle yemiyor anlıyor hemen
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Zorlada olsa yedir canim snra yemeye yemeye alisiyolar komple birakir bundada 
tarafından
Yemekleri arasına koyuyorum o et balik vitaminini alıyor ama. Zorlamak istemiyorum sonra hep ağlıyor
0 oy
(629 puan) tarafından
Daha yenimi basladin cnm vermeye yoksa veriyormuydn onceden benim oglum 8 aylik ney yesem tattiriyorum 3 aydan beri daha cok tattiriyorum az az ver yesin simdidn
tarafından
Yok veriyorum ama yemekleri arasında veriyorum hep. Normal eline alıp yemez. Teklif ediyorum ağzına veriyorum eline veriyirum minciklayip atiyo
0 oy
tarafından
Sık sık vermeyi teklif et ama zorlama istemedigi an önünden al eline ver kendi yemeye calissin döksün saçsın ama illa ki agzina goturececk
tarafından
Hep doke saça yiyor tu. Yemekleri kaşık çatal kullanmayı öğrendi pilav makarna kendi yiyo. Ama bir türlü et balik sevdiremedim . Yemeklerinin arasında blenderdan geçirip veriyorum hep
0 oy
(119,126 puan) tarafından
gec kalmissin bayagi
tarafından
Yok veriyorum ama yemekleri arasında veriyorum hep. Normal eline alıp yemez

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 183 göst.
3 Nisan 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Azerin annesi (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 179 göst.
19 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Mybaby01. (1,019 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 125 göst.
6 Temmuz 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde El1997 (1,900 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
16 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Biroglanbirkizannesi (535 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,452 cevap

34,765 kullanıcı

...