0 oy
332 göst.
Aile kategorisinde (188 puan) tarafından
Iyi günler kızlar  görümcem evlendi artik bizim bugün evlilik yıl dönümümuz  eşim akşam  pasta ve hediyesini alarak kutladı kendi bütçesine göre  duruma koyduk kendi resmimizi  çekip 3 yılda 4 kışı olduk diye  kadın durumları  gördü yıl donumum  olduğu biliyor zaten de watsaptan çıkmaz gece 3 e kadar bekleyip ne koyacaklar diye baktı durdu 3 de gördü durumumu h8c bisey demedi ne mutlu  olun yavrum kuzum  yok ama kızı ile damatini  her gün koyuyor canım yavrularım  diye  sonuçta bizle de sorunu yok konuşuyoruz tek kaldı diye gidip ev işlerini  de  yapıyorum bi saol bile demez az önce de suratı asik  bi halde bisey sordu  cvb verdim gitti yani ne yapmak istiyor  anlamadım ne  yapsam memnun  olmuyor bunda ben fesatlık yaptığını düşünüyorum  haksız miyim

16 Cevaplar

+2 oy
(12,264 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
İnanın bazen size çok kızıyorum bu tarz konuları nasıl kafanıza takıyorsunuz anlamış değilim 3 de bakması üçten sonra baksa bile cevap vermemesi bir şey demezse kızına damadın sürekli koyması cehenneme kadar herkesin canı cehenneme çok da umurumda niye bu kadar kendinize dert ediyorsunuz da gerçekten anlamış değilim ben kendime çoluğuma çocuğuma yuvamı bakarım kocama bakarım gerisi Şeyimden aşağı Kasımpaşa
(188 puan) tarafından
Guz3l bisey söylüyorsun  cnm ama zamanında  yaşattıkları  psikolojimi  etkiledi ve herseyi kafama takar insan oldum bu daha iyileşmiş halim keşke bende becerebilsem
(12,264 puan) tarafından
Ohoooo bana neler yaptılar
Öbürüne hiç birşey yapmadılar ağızlarına siciyoor yeni gelin ama gel gelelim o daha tatlı
Umrumda mı değil evlerine bile gitmiyirjm  onlsr yokmuş gibi davranıyorum
-Reklam-
+1 oy
tarafından
E sende suç ne demeye işini yapiyorsun, bu devir iyiliği götürmüyor yavrum boş ver
0 oy
tarafından
Beni önemsemeyeni bende önemsemem hiçte bu duruma takmam... 
(188 puan) tarafından
Ister istemez takıyorum çünkü  küs değil  sanki bir kızı gelin olan o var
tarafından
Aman herşeyi oturup kafaya takma ne takıyorsun
0 oy
tarafından
Amaan bide ne işini yapıyosun ya sal gitsin. Ben olsam durumuma illa yorum yapmasını beklemezdim ama kendi durumuna onlark koyup sizi koymuyosa işini filan hiiiç ellemem banane
(188 puan) tarafından
Evet onları koyuyo biz yok benim olduğum resmi kırpıp  kendilerini koyuyo
(892 puan) tarafından
Sen de onun olduğu bir resmi kirp koy ergen galiba kaynanan :)
tarafından
Ben olsam onun orayı karalar koyarım
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Yapma sende cnm görümce damatlar hep üstün tutulur hep öyle gördüm cevrede kmseye demiyoki oğlumla gelinim sende evine gidip yardm etme mesafeni koru
(188 puan) tarafından
Birde  surat aşmış görmem lazm 2 çocuğum  var ben ona yine yardim etmeye çalışıyorum değişik insan
(1,122 puan) tarafından
Vlla canm belliki seni oğlundanda kiskanyo supriz yapms diye anlmyorum bu kaynanalri madem kisknacksn ne diye evlendryosn o zmn oğlunuzu senn yerinde olsam gidip yapmam temzlgni mesafe koyarim
(188 puan) tarafından
Ben yüzüne duramıyorum  kıyamayıp yapıyorum
(1,122 puan) tarafından
Sen kıymiyon ama o kiyiyo
0 oy
(603 puan) tarafından
Yani keike senin de gönlünü kırmayıp bir mutluluklar dileseymiş ama anneler kızlarını daha bi yakın bulup severler e benim de annem gelinimizi benden üstğn tutsa üzülürüm ama kaynanam kızını daha bi seviyo diye de takılmam
(188 puan) tarafından
Ne alaka cnm bi mesaj atsa çok mu yine sevsin kizini
(603 puan) tarafından
Kız tabi çok değil ama işte adı kaynana ne bekliyorsun sjsjsjs ona alınacağına kocanla birlik olup kıskandırmışsın ona sevinn hiiiç de kafana takma ailecek annenlerle eşinle mutlu fotolarını at kudursun
0 oy
tarafından
Kaynanamın kızı yok da olsaydı kızını ve damadını üstün tutsaydı bende onu çok alçak tutardım görmemezlikten gelir zerre değer vermezdim :) 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Kıskanç işte canım .. bı hikaye var iki kadın yolda karsilasir biri der ki ayy gelinim evde iş yapmaz yemek yapmas hep oğlum yardım eder eve hizmetçi tuttu beceriksiz gelin der. Sonra der ki bir damadim var  kızıma hiç iş yptirmz hizmetçi tutar canım damadım der
(188 puan) tarafından
Güzelmiş
0 oy
tarafından
Memnun etmek icin niye cabalıyorsun  

Sen insanlık görevini yapiyorsan  saygında kusur etmiyorsan  ne düsündükleri umrunda olmasın   kızını paylasabilir  sen nekadarda olsa gelinsin  ayni olamazsınız  sen annenle kayınvalideni bir tutabilirmisin mümkün değil  

Yaptığın iyiligin karsiligini beklemezsen  karsindakinde sürekli birseyler yapmasıni beklemezsen emin ol çok mutlu olursun
(188 puan) tarafından
Cnn beni paylaşsın demiyorum  ama böyle özel günü  kutlu olsun  diyebilir ben durum koydum diye gitmiş kızımı damadını koydu
tarafından
Emin ol bunlar kafaya takilacak seyler degil çok tın desede mutluyum demesede
(188 puan) tarafından
Haklisin ama bi işi olunca iyi davraniyo işi b8tince surat aşıyor ya  kızını 2 ev öteye  verdi her gün görüyo hala duygu sömürüsü  yapiyo durumlara koyuyo  sacma sapan  ben başka köye gelin geld8m anam hep alış sev  yuvan orasi senin dedikce anneme laf etti annen seni dolduruyo fln kendisi  her gün kziinda  kızı burdq
tarafından
Olgun ve aklı basında bir kaynana degilmiş
Sen ona uyma boşver
(188 puan) tarafından
Valla hiç hakaret  bisey demem surat beş karış işini yaparım saol  demez  çocuklarımı  tutupta  avutmaz  daha neler neler
0 oy
(119,561 puan) tarafından
hicde umrum olmaz neden bu kadar cok kafaya takiyosunuz
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Çok fazla önemsiyor ve hiç umrumda değil uzak olsun bnxen
0 oy
tarafından
Kıskanıyor bu kadar
(188 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum  eşime  diyormuş  sabah ise giderken akşam kutlama mi vardi
0 oy
tarafından
Sizde varyq bu kaynanalari çok takıyorsunuz beni takmayanı hiç takmam beni önemsemeyeni önemsemem valla ne hali varsa görsünler bırakın siz de rahat edin kafanız rahat etsin ilk zamanlar bende çok takıyordum valla baktım olacak gibi değil bosverdim hayatıma bakıyorum ne yaparsa yapsın umurumda bile değil inan çok rahatlayacaksin 
(188 puan) tarafından
Nasil takmayacağım  bilmiyorum
0 oy
tarafından
Engelle görmesin hiç biseyini ben engeli bastim hepsine 
0 oy
tarafından
En büyük suçlu sensin evini temizleme işinimyapma bak gmr senden değerlisi olmaz 
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Benim kaynanam da öyleydi artık görüşmüyoruz kendisiyle her zaman kendi kızı daha önemlidir Ama ne oldu Kendi kızını boşattırdı küçük çocuk ortada kaldı zamanında damadı çok övüyordu şöyle iyi davranıyor böyle iyi davranıyor Her zaman halimize sorar falan ben telefonda konuşmayı sevmeyen bir insanım Bu yüzden bana laf atıyordu o arıyor sen aramıyorsuna getiriyordu. Önemli olan insanın özü hiçbir zaman göz boyamayı seven bir insan olmadım onlar da beni anlamadı beni anlamayanı Kendimi anlatarak yormayacağım Sen de öyle yap istediği saatte baksın boş ver

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 653 göst.
23 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde superisi.21 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 810 göst.
28 Mayıs 2023 Aile kategorisinde irmikmoms (437 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 279 göst.
23 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 189 göst.