0 oy
69 göst.
Diğer kategorisinde (1,264 puan) tarafından
Kızım 9 günlük 3 günlükken hastaneye götürdüm sarılık değeri 11 Di yüzü ve karnı sararmıştı ilk 2 3 gün zor uyanıyordu ama 2 gündür kendi uyanıp emiyor saate 1 45 dk da bir kendisi uyanıyor ama rengi hala aynı hemen eski haline dönmez mi zaman alır mı

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Uzayan sarılık 3 aya kadar gecmeyebiliyor uyanması degerinin düştüğü anlamına gelmez canım ışıkta yatır bebeğini gece bile inan çok işe yariyor 
(1,264 puan) tarafından
Işıkta yatırıyorum canım sağlık ocağına götürsem değerine bakarlar mı
tarafından
Sağlık ocağı bebek olunca çok beceremiyor kan almayı kuzum ya çocuk Dr a gotur bence
(1,264 puan) tarafından
Tmm canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(1,108 puan) tarafından
2 güne bir riskli bebek polikliniği ne gidiyor musun canım? Dikkat et satılık değeri 20 olursa hastaneye almaları lazım kan değerlerinde sarılık net çıkıyor cihazla baktıklarında 4 5 rakam düşük gösteriyor 2 hafta içinde geçmezse uzayan sarılık oluyor muhakkak iki güne bı kontrole git doktor söylemedi mi sana
(1,264 puan) tarafından
Hayır canım hic gel bakalım falan demedi sadece bol bol emzir dedi
(1,108 puan) tarafından
Allah Allah sarılık değeri 20 üzerinde olur redavi edilmez ise beyinde hasar bırakır canim
0 oy
(940 puan) tarafından
Biraz zaman aliyor canim sen emdirmeye drvam et
(1,264 puan) tarafından
Canım doktor bana hic gel falan demedi tekrar bakmak icin sadece emzir dedi
(940 puan) tarafından
Bizimde oleydi kuzum sariligi az olunca ole  yapiolar bizim burun kisminda vardi zaten sariligi hafifleyince kendi uyanio  1 aylik saglik.ocagina gittiginde bakarlar  hatirlatirsin   1 aylik.oldugunda  doktor artik uyandirmana gerek yok o acikinca kendi uyanir artik demisti bana
(1,264 puan) tarafından
Burnu ve yüzü hafif sararmış bazen gecmiş gibi geliyor bazende coğalmış gibi
(940 puan) tarafından
Sen 1.ay kontrolune kadar 2 saatte bir emdir kuzum
(1,264 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(157 puan) tarafından
11 çok yüksek değil canım hamdolsun ki. Yarım saate bir emzir. Bir de gün ışığı çok faydalıymış evin güneş alıyorsa ışıklı yere yatır muhakkak. Yoksa normal lambayı aç ama gün ışığı daha faydalıymış.
(1,264 puan) tarafından
Canım yatırıyorum hastane salgınla dolu o günden beri götürmedim 6 gün oldu sarılık değeri nedir bilmiyorum şuan doktorda hic gel demedi
(157 puan) tarafından
Bebişin durumu nasıl peki sence iyiye mi gidiyor kötüye mi. Sarı yazma falan atma üstüne sakın öyle olunca sarılık olduğu anlaşılmıyor yazmanın rengi bebeğe geçiyor. Uykusu rengi emmesi nasıl?
(1,264 puan) tarafından
Rengi cok olmsaada sarı emmesi iyi ben kaldırmasam uykusu 2 saati gecmez. Kendisi uyanıyor
(157 puan) tarafından
Yani kötü değil gibi ama tabi biz doktor değiliz sen ilk fırsatta tekrar test yaptırmaya bak bu işler ihmale gelmez. Allah'ım acil şifalar versin canım
(1,264 puan) tarafından
Cok saol canım

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 114 göst.
17 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
21 Eylül 2023 Aile kategorisinde Aysegulnll (531 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 137 göst.
15 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busesndr (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 64 göst.
31 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde &Sukufe& (7,062 puan) tarafından soruldu

381,398 soru

11,418,158 cevap

34,973 kullanıcı

...