0 oy
367 göst.
Aile kategorisinde (294 puan) tarafından
Artık eşimden bıktım ne zaman annemlere gelsem karı kız takip eder sapik videolar izler her tartışmadan zaten ben naptım diyor bıktım laftan anlamıyor yapcak bir şeyim yok 6 aylık hamileyim acicam boşanma davasını oğlumla bir şekilde inşallah yasiycaz

6 Cevaplar

0 oy
(12,926 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun 
(294 puan) tarafından
Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(932 puan) tarafından
Çokta güzel yaşarsınız tabiki 
0 oy
(961 puan) tarafından
Verdiğin karar ile umarım mutlu olursun yolun başındasın eğer mutlu değilsen erkenden bu süreci kesmek en hayırlısı olur senin için umarım 
0 oy
tarafından
1 insan 7sinde neyse 70inde o olur ona gore kisa yoldan don ben kacarak evlenmistim esim iyi ayak degildi cocuk olduktan sonra daha kotu olmustu ailem aldi vermediler bnde gitmek istemedim kisa yoldan dondum bi daha cocuk olmadan kurban bayramindan berli ayriyiz kafam cok rahat
0 oy
(1,314 puan) tarafından
1 Şans daha verdim mi yine aynı şansı alabileceğini düşünüp devam eder yine bu durumu sana normallestirmeye çalıştırır yapabileceğini düşünüyorsan hiç durma derim
0 oy
(597 puan) tarafından
Bende bugun yine son noktalardan birine geldim. Buseferde maddiyat. Sanki geliri varmis gibi hesapdaki parayi sahiplenio. Ulan o para venim sayemde benim adima gelioda birikti ama yok simdi tutturmus cocuk parasi ayri hesaba yatsin. Cocugun parasi cocugun adina yatar baska turku kabul etmem dedim. Nolcak bilmiom. Bidekarsimda para yirtio ama tabi alin teri degil

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 1,365 göst.
13 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Anneeecilik (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 357 göst.
11 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 372 göst.
0 oy
7 cevap 517 göst.

378,254 soru