0 oy
209 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (350 puan) tarafından
28 ekimde aşılama oldum bilenler vardı. Doktor 12.gün belli olır dedi diye 2 gün önce test yaptım negatif çıktı sonra test bozuk gibiydi bi test daha yaptım yatmadan negatifti sabah bi baktım testte ikinci bi çizgi daha vardı ama silikti. Adet olurum yarın zaten neyse dedim çünkü hafif ağrılar var. Dün olmam lazımdı karnım ağrımaya başladı sonra geçti. Arada başlıyo geçiyo normalde bu ağrı başlayınca 2 saate kadar kanamam olur adetim başlar. Ama iki gündür ağrı başlıyo tamam adet oldım diyorum ama gelen giden yok. Göğüs hassasiyetim de var.. Acaba yeniden test mi yapsam kan mı versem hamile olma ihtimalim var mı sizce.? Böyle ağrı olur mu hamilelikte 

4 Cevaplar

+1 oy
(454 puan) tarafından
Aynen benimde adet belirtim vardı bacaklarım kasıklarım ağrıyordu benimde 12.gun silik cikmisti
(350 puan) tarafından
Sonra ne zaman test yapınca çıktı acaba
(454 puan) tarafından
12.gun silik çıkınca ertesi gün kan verdim direk 160 cikmisti
(350 puan) tarafından
Anladım inşallah benim de pozitif olur
-Reklam-
0 oy
(916 puan) tarafından
En güzeli yarın sabah bir kan testi ver canım garanti olsun . Gebelik belirtileri ile adet belirtileri çok benzer. İnşallah hamilesindir hayırlisi olsun canım
(350 puan) tarafından
Yarın kan verelim diyo eşim de ama ben yoksa boş yere kan vermek istemiyorum  :( insan ümitleniyo ya
(916 puan) tarafından
Çok haklısınız ama en net öyle öğrenirsin aklında soru işareti kalmaz
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kan ver bence en net öyle ogrenirsin
(350 puan) tarafından
Öyle yapayım en iyisi. Değilsem de adet söktürücü kullanırım hiç değilse karnım ağrıyıp duruyo
0 oy
tarafından
Kan verirsen.net.olur 12.gun.sonra kan testi öneriyor doktorlar 
(350 puan) tarafından
Haklısınız

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 87 göst.
4 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hilal_ (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 117 göst.
7 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 96 göst.
0 oy
5 cevap 343 göst.
12 Şubat 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

380,273 soru

11,385,553 cevap

34,885 kullanıcı

...