0 oy
861 göst.
Diğer kategorisinde (1,301 puan) tarafından
Kızlar eşiniz iş çıkışı direk eve gelmeden arkadaşları ile kahveye gidip okey oynasa tepkiniz ne olur aradı söyledi ve kapattı şu saat oldu gelmedi aslında ben birşey demem ama siz olsanız ne derdiniz

34 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Zamanında yaptı sabah giderdi aksam arardı aksamada yokum diye hep gitti şimdi başına kakıyorum  büyük kızım herseyi hatırlıyor  sana ihtiyacımız oldugu zamanda yanımızda yoktun diye hayır abartıyosunuz ben okadar gitmezdim der ne cevap verecegini bilmiyor çünkü 

Şimdi kızlar dua ediyorlar Allah ım nolur babam geç gelsin diye ☺☺

Kendimi paraladım ama bildigini yaptı şimdi bin pişman ama bende eski ben degilim 

Sabırlı ol düzelwcek biraz zaman 

15 yılımı verdim  ben 
tarafından
Amin kuzum insallah Rabbim seninkinede hidayet versin erken kendine gelsin☺
tarafından
Aynı benim babamı anlatmissiniz
tarafından
Baban şimdi nasıl benimki gibi yola geldimi canm
tarafından
Duzelsu şükür  işte abla kardeşlerimde evde olmazsa en mutlu oldukları zaman tabu Allah eksikliğini göstermesin ama bazı şeyler zamanında olmalıydı ne biliym ya bi şeyde demek istemiyorum babam iyi mi kötü mü bende anliyamiyorum
tarafından
Amin cnm basınizdan eksik etmesin ama hersey zamanında güzel evet simdide düzelmwsi iyi ama unutulmuyor be kuzum annende unutmamıştır çıkmıyor icinden
-Reklam-
0 oy
(851 puan) tarafından
Hergun her gun yapmıyorsa ayda 1 yada 2 kere yapıyorsa sıkıntı yok ama sürekli yaparsa tepki veririm
(1,301 puan) tarafından
Asla sürekliliği yok adam görevden geldi çok nadir çıkan biri :)
(851 puan) tarafından
O zman bnce kafa dinlesin belki iyi gelir arkadaşlarıyla vakit geçirmek  yinede sen bilirsin
0 oy
(17,651 puan) tarafından
Arada Bi oluyosa bişey demem oda insan sonuçta nasıl mutlu oluyosa öyle yaşamalı ama çocuklarımı asla ihmal ettirmem etmezde haftada Bi günü var cumartesi arkadaşlarıyla ama sürekli yapıyorsa sıkıntı
(1,301 puan) tarafından
Kesinlikle sürekli yapmıyor canım binde bir
(17,651 puan) tarafından
Bırak canım kafasını dağıtsın iş stres geçim derken onlarda yoruluyor
(1,301 puan) tarafından
Maalesef canım
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Bişi demem çok öyle yaptı en son babası tepki gösterdi adam ol çocuklarını evde seni bekliyor senn orda burda köşelerde sürtme derdindesin dedi o gün bugündür gitmiyor ve artık işine bakıyor :) işten erken ciksada direkt eve geliyor 
(1,301 puan) tarafından
Ahahhaha baba gibi baba :)
(7,036 puan) tarafından
Adamın dibidir dibiii :D bana kalmadan kendi kesti önünü
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ben o konuda pek karışmıyorum ya çok abartmadigi sürece 
(1,301 puan) tarafından
kesinlikle ama abartıldığı takdirde önlem almak gerek yoksa kötü oluyor
(7,098 puan) tarafından
Aynen öyle ne çok salcan ne de çok sıkıcaksin aradaki dengeyi kurmak lazım
0 oy
tarafından
Kahve alışkanlığı yok şükür isten eve gelir biruere gidecekse bile arar beni yalnız bırakmaz 
(1,301 puan) tarafından
Ne güzel canım benim
0 oy
tarafından

Ayda yılda bir kere şeklindeyse sorun etmem 

Ama sürekli sürekli böyleyse ver oğlum müziği:D
(17,651 puan) tarafından
Lokmaaan :D
(1,301 puan) tarafından
Ohhh ohhh djsgskhsls
0 oy
(97 puan) tarafından
Esim isten cikacak eve gelmeyecek arkadaslariyla takilcak zaten isten gec geliyor cok kavga ederim 
(1,301 puan) tarafından
Ayy kafam karıştı wjagskhsks
(97 puan) tarafından
Yani kafani karistirmak istemem ama ailesi dururken arkadaslariyla takilamaz
(1,301 puan) tarafından
Neden onunda hakkı ama 3 tane arkadaşı var onlarda silah arkadaşı:) yazık onlarda
(97 puan) tarafından
Arada bir oldugunda karismam genelde pazar gunu zaten hep disarda tatil de ama hafta ici gelmezse arkadaslri yuzunden sknti esime guvensemde arkadaslarina zerre guvenmiyorum
0 oy
(218 puan) tarafından
Haber verdikten sonra sorun olmaz ama eşim kahveye giden biri değildir genelikle kuzeni yada abisi ile arada gezerler otururlar 
(1,301 puan) tarafından
Buda güzel  arkadaş çevresi yok sanırım çok yakın
(218 puan) tarafından
Hiç arkadaşı yok eşimin iş yerinde olanlar var onlarıda hayatımıza sokmaz sevmez
(1,301 puan) tarafından
Güzelmis yaa çok nadir olur böyle insanlar
(218 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(48,496 puan) tarafından
Esim birtek abimle cikiyo hep haber verir biraz gec gelicem.diye.bi aksam saate bakmamis on bucuk 11 e geliyodu saat az daha adres gonderecektim evi bulamadin diye sakaya vurdum o aldi mesaji ☺️
(1,301 puan) tarafından
Yaaa ahahahahha bazen bende konum göndereyim muhabbetine girerim :d
tarafından
Hahahahha bunu ben de yaptim.birkac kere konum attim :D sakayla karisik aliyolar mesaji guzel oluyor :D
(1,301 puan) tarafından
:D yine yapayım
(48,496 puan) tarafından
Aynen aldi mesaji☺️ bi aksam 12 de gelmek icin izin istedi kirk takla atti oysaki sıkmam ben ☺️ bide abimle ya icim rahat
0 oy
tarafından
Arada bi olur tabiki, sorun etmem. 

Her gun her gun yaparsa o zaman konusurum sen hayirdir diye :)
(1,301 puan) tarafından
Dimii ahahahah benimki çok nadir binde bir oda mesleğinden dolayı birazda kafa dağıtsin istiyorum aslında
tarafından
Ya olabilir tabiki, ben de bi kiz arkadasimla oturup bi kahve icebilirim ne var bunda. Herkesin arada kendine ait alana ihtiyaci var. Burdaki bacilarimizin cogu ortaligi atese verir bacim bakma onlara sen :))
(1,301 puan) tarafından
Yaa ahahah yok aşkım ya işime geleni okurum
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Benim eşim işi gereği her zaman bu saatlerde geliyo bazende iş çıkışı arkadaşlarıyla takılır sürekli olmuyosa sorun yok bence :)
(1,301 puan) tarafından
Yok kuzum sürekliliği yok
0 oy
tarafından
Eve gelir yemek yer çay içer saat 7 oldu mu kahvehaneye gider 9.5 10 gibi gelir 

Köydeyiz zaten tarla işi olur belli vakitler onun dışında da kendisi çatı ustasıdır yapar gelir yer içer öyle gider onun dışında eve gelmeden direkt giderse de sorarım nerdesin der isim vardo bir arkadaşla kahvedeyim tamam derim 

Köy de başka ne etsin adam merkezde zaten akşama kadar işi orda 

Köydeki kahvehane de de okey oyun filan yok arkadaşları ile toplanır et pişirirler falan
(1,301 puan) tarafından
Ohh miss valla
0 oy
tarafından
Valla eşim okeye gider ama evıne gelır yemegını yet kızıyla ıglılenkr sonra gıder gıtmeden de bana sorar sorun olur mu der, böyle bekar hayatı gıbı arayıp okeye gıdıyorum denmez 
(1,301 puan) tarafından
Hayır aradı ben bizim evin buradaki kahvedeyim , arkadaşlarla okey oynayacağız hayatım  şarjım az dedi tamam dedim kapattım
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Hergun  yapsa çok  kızarım ama arada   bir  yapmasından problem yok bazen  ben diyorum  git arkadaşlarınla wakit geçir diye  onunda hakkı  kafa dağıtmak 
(1,301 puan) tarafından
Kesinlikle biz nasıl yapıyorsak onların da ihtiyacı var hep bizimle olmak zorunda değiller diye düşünüyorum. Biz nasıl kız kıza ortamlarda sohbet muhabbet ediyorsak illa ki onların da erkek erkeğe edecekleri sohbetleri vardır saygı duymak lazım ama tabi aşmamak kaydıyla
(5,949 puan) tarafından
Kesinlikle öyle ama  eşim hep  bizimle wakit geçirmek ister çoğunlukla
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Eşim şuan yok nerde arkdasinin motor dumanında eve ne zaman gelecek dükkanı ne zaman kapatırsa onun haricinde normalde balıkta oluyor sabaha kadar o yüzden bende üstüne gitmiyorum eve gelince elinde telefon muhabbet yok ses seda yok yada uyuyor ne anlamı kaldı gözüme batacagina sokakta sürtsün umrum değil
(1,301 puan) tarafından
Neden bu şekilde peki kuzum hiç konuşmayı denedin mi ? sonuçta birlikte bir hayat sürüyorsunuz böyle mi olacak hep üzüldüm senin adına :(
(4,859 puan) tarafından
Evde sıkılıyor Muş çocukla oyna dediğimde de oynuyorum ya diyo iki oyuncak oynatıyor birakiyo oynadım okuyor sonra eşim eve gekince baba baba diye peşinden ayrılmıyor oğlum amaaaan alıştım ne yapım birşey deyince kavga çıkıyor daha kötü oluyor bende biriktiriyorum birden oatlayacam kötü olacak
(1,301 puan) tarafından
Sakinliğini koru lütfen kuzum ❤️
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Geldiği saat önemli değil kahveye adım atamaz kardeşleri gidiyor kumar bile oynuyor benimki kapısından geçmez bazen söyler 1 saat gidip gelcem der kardeşi çağırırmış gidersen geri gelme derim göndermem.. 

Eve gelme saatine gelince yemekten sonra dedim al oğlunu da anana git bende evde azıcık kafa dinleyim :) aldı gitti gidiş o gidiş hala gelmediler bende uzandım Barbarosları izliyom çayım önümde irmik helvam ohh miss :) gece yarısına kadar gelmeselerde olur :)
(1,301 puan) tarafından
Yaaa kshakshsl darısı bana dicem kimsem yok burda
(1,414 puan) tarafından
Bnmde kimsem yok gurbete gelin geldim ama borumu her şekilde öttürürüm ben işine geliyorsa çeker gelmiyorsa alır çocuklarımı düzenimi kurarım eyvallah etmem o da bu gözükaralığımı bildiği için ona göre davranır.. örneğin aylardır ailesinden kimseyle konuşmuyorum evime almıyorum özellikle haber saldım geleni kovarım ananızda dahil dedim eşim bişey demedi :)
0 oy
(932 puan) tarafından
Hiç başıma gelmedi ama alışkanlık haline getirdi ise sert bir konuşma da yaparım 
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Arada yapıyorsa demem bende hatta ben derim arada cik diye evden işe işten eve benimki
0 oy
tarafından
Almam eve :))

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 412 göst.
28 Ekim 2020 Aile kategorisinde Hicrannn (1,071 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 95 göst.
0 oy
2 cevap 80 göst.
27 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Sude ceylan (21 puan) tarafından soruldu