0 oy
136 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (907 puan) tarafından
16 haftalık hamilelikte size çivit asisi yapabikiriz isterseniz dedi kadın doktoru ama kararsız kaldım ? Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ? Yaptıran varmı aranizda

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Emzirirken yaptırdım iki toz.suan covid oldum ama grip gibi hafif geçiriyorum.tavsiyem olmandir.
(907 puan) tarafından
Teşekkürler canım, daha önce çivit geçirdim çok hafif atlatmistim hamilelikte bebeğe ilerle bir sorun olur mu diye endişe ediyorum sadece
-Reklam-
0 oy
(71 puan) tarafından
Su an hamileyim 35 haftalık ilk dozu oldum geçen ay bı kaç güne kadar da 2 güne yaptircam
(907 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım, çivit geçirdim ben hafif atlattım ama tekrardan olsam ne olur bilmiyorum birde bebeğe ilerle bir etkisi olur mu acaba ondan endiseleniyorum
0 oy
(218 puan) tarafından
Ablam 3. Gebeliği oldu aşı sorun yokmuş
0 oy
(17,876 puan) tarafından
Hamişim 27 haftalık oldum aşı biontech sorun yok şükür sende olmalısın teyzem hamileydi covid oldu çok ağır geçirdi ve aşı olmadığına bin pişman 
(907 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım, ben cov.gevirdim aslında hafif atlattım ama aşının ilerde bebekte farklı etkileri olur mu onu bilmiyorum
0 oy
(932 puan) tarafından
Bende 3. Dozu olucam 27 gibi
0 oy
(913 puan) tarafından
Bende ilk dozu hamile oldugmu. Bilmeden yapmıştım cpk yan etki yapti bana suan 5 haftalık hamileyim ozeldeki kadin doğum doktoruna sordum olayimmi diye yan etki yapti falan dedim mutlaka ol dedi 
(907 puan) tarafından
Evet canım genelde öneriyorlar Allah'ım hayirlisini nasip etsin

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 24 göst.
5 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur29 (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 70 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,311 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 78 göst.
0 oy
3 cevap 82 göst.
9 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,148 soru

11,410,305 cevap

34,949 kullanıcı

...