0 oy
222 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,233 puan) tarafından

Herkes hasta kimi duysam grip ve testlere pozitif cılmıyolar insanların cogu bu griple muzdarip koku alamama öksürük bogaz ağrısı burun akıntısı hepsi var galiba bu kış böyle geçireceğiz 3 cocugu Bi biri hasta Bi Biri eşimde 1 haftdr nezle bankada geciyo sanırım :(

8 Cevaplar

0 oy
(594 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bende şuan o şüphedeyim sabah hastaneye test vermeye gidicem 4 gündür boğaz ağrısıyla başladı burun kulak tıkanıklığı ve hafif öksürük var ama sabahtan beri koku sıfır tat var biraz ama koku hiç yok ve korkuyom ya inşallah negatiftir 
(1,233 puan) tarafından
İnş negatiftir canm
-Reklam-
0 oy
(7,358 puan) tarafından
ben gecırdımı bılmıyom ama gırıp oldum hala kafamın agrısı gecmedı burun tıkanıklıgım anca gectı 
(1,233 puan) tarafından
Nasıl Bi gripae artıl
0 oy
tarafından
Evet evde herkes nezle olmuş testler negatif ama koku ve tat yok iştah yok 
(1,233 puan) tarafından
Aynn oyle canm
0 oy
(4,115 puan) tarafından
Evet cnm bız 2 aydır ailecek hastayız, bıraz ıyı oluyoruz sonra tkrr ediyor hastalık. Ben cok kotu oldum eklem agrısından öldüm resmen tat ve koku da gıtmıstı. Oksuruk nefes darlığı yoktu ama. Süpergrıp diye bısey cıkmıs.. Herkes grip gibi havada boyle bı mikrop varmıs herkes hasta tum cocuklar vs
(1,233 puan) tarafından
Aynn ya sorma canm
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Kişiden kişiye değişiyor bu. Ben grip gibi oldum ama eşim biraz daha ağır oldu kolunu kaldıramıyordu ateşi oldu 4/5 gün. Şimdi daha iyiyiz çok şükür ama öksürük geçmiyor bir türlü.
(1,233 puan) tarafından
Ah ah bu öksürük bebeklerinde bitirdi
(4,583 puan) tarafından
Hiç sorma
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Biz olduk ve hiç te grip gibi değildi canım ilk 3 gün zorlamadi bende bumuymus korana dedim ☺️ama 3 günden sonra süründum resmen 
(1,233 puan) tarafından
Ayy Allah yardımcın olmuş canm
(1,105 puan) tarafından
Öyle canım şükür atlattik zor oldu ama geçti gitti Allah bidaha yaşatmasın
0 oy
tarafından
Bnde dün kıza mama almaya gtmiştim hava çok soğukmuş rüzgar çarptı beni burnum tıkalı alıyo bide , birazda koronadan değilde havalardan oluyo bence kestiremiyorz ne hiyinceğimizi
(1,233 puan) tarafından
Aynn olabilir Bi sıcak Bi soguk dengeler karıltı
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Valla aşılıyım iki haftadır sürükleyen bir grip var ama hiç koku kaybı veya ateş olmadı test de vermedim açıkcası 
(1,233 puan) tarafından
İnş bişeyn yoktur canm
(13,202 puan) tarafından
Sağol kuzum ayaklandık zaten

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 119 göst.
+1 oy
3 cevap 122 göst.
0 oy
2 cevap 75 göst.
6 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu