+1 oy
636 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından
Merhaba kızlar iki gün önce buraya ilk defa bir post açtım. Acaba eşim beni aldatıyor olabilir mi diye. Sizlerde sağolun yardımcı oldunuz dediğinizi yaptım . Keşke o olay olduğu zaman size yazsaydim en azından kocam inkar etmezdi .

Yarim saat önce dokümanlara baktım. Konuşmuş o kadınla baya hemde. En son olaydan sonra da konuşmamış .

Şimdi bunu yüzune vurayım mi konusmussun diye dokümandan herşeyi ortaya çıkarttım diye ..

Yoksa takip etmeye devam mı edeyim . İllak bir açık verecek eğer olursa da evlilik biter bebeğimle kalırız öyle. Eşime artık bir sevgi beslemiyom sadece saygı kaldı. Doğumuma günler kaldığı için babamlara bir şey demedim. 

İnşallah ta bir daha yapmaz .

10 Cevaplar

0 oy
(683 puan) tarafından
Öncelikle rabbim eşinin gönlüne sizin sevginizi merhametinizi yerleştirsn inşallah hamile bir bayanın son günlerinde bunları düşünüp üzdüğü için Allah onu ıslah etsn. Konuyu bilmiyorum. Eğer soğukkanlı durabilecek sabırla bekleyebilecek bir yapıdaysan bekle usul usul hallet işini derim çnkü öğrendiğini belli edip yola devam ednce daha çk zor oluo  
(8 puan) tarafından
Çok sağolun Allah razı olsun biraz olsa içimi ferahlattiniz .
İlk postuma bakarsınız herşeyi orda anlattım .
Dedginiz gibi en iyisi sessizce takip etmek ama bugünlerde numarasinida değiştirecek .
tarafından
Bencede cnm Rabbim yard8mcin olsun
(8 puan) tarafından
Teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(687 puan) tarafından
Dokümanı nasıl hallettin cnm savcı izni olmadan oluyor mu
(8 puan) tarafından
Yok savcı izni ile değil eşim Turkcell'i .
Dijital oparoturde baktım o numarayla ne kadar konuşmuş diye . Numara son 4 hanesi ciimiyor ama. 13 aydır evliyiz  doğuma günler kaldı. Meğer daha başından beri aldatıyormus .
Hiç bir şey olmamış gibi davranmak beni bitiriyor. İnşallah bebek dugtuktan sonra düzelir tek ümidim bebeğim
(687 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun cnm
(8 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun
(687 puan) tarafından
Kız kafama takıldı dijital oporetorde nasıl baktın başka numarayı mi giriyorsun yoksa hattın sahibin numarası mi nasıl yaptın merak ettim
(8 puan) tarafından
Uygulama eşimin telefonda var . Sonra ben kendi telefonunumuda indirdim daha rahat girerim diye onun numara üzeri girdim TL kullanım ayarlari yazıyor orda sonra tek kullanımlık şifre son üç ay hangi numara ile kaç satt konuşulmuş ve SMS birde internet kullanımı yazıyor. Her oraya girdiğimde yeni kod geliyor eşimin telefuna giriyonm şifreyi .en son eşimin telefonda siliuom kod geldi diye mesajı
0 oy
tarafından
Bence belli etme takipte kal. Ya da şuan takip bile etme hamilesin boşver kocayı çocuğun ile ilgilen cnm. Doğsun büyüsün biraz herşey yerine oturunca tekrar bir bakarsın ins bitmiş olur o vakit. Böyle şeyler insanın içini kemirir en iyisi bakmamak
(8 puan) tarafından
Kendimi kullanılmış hissediyorum kadında evli . Benim kocam daha bekarken konusuyurmus işte . şimdi yine aynı kocamdan nefret ediyorum .Onu Allah'a havale ettim . Dediğiniz gibi en iyisi belli etmemek . Çocuktan sonra da baktığımda inşallah tertemizdir . Teşekkür ederim cevabınız için:-)
tarafından
Aynen cnm hiç belli etme telefonuna da bakma hiç. Çocuğuna odaklan. Hamilelikten çocuk 1 yaşına basana kadar olan dönem çok güzeldir. Bu günleri çok güzel geçir bir daha geri gelmiyor.
(8 puan) tarafından
Çok teşekkürler
0 oy
(802 puan) tarafından
Bu sanmıyorum ki içinde kalacak bir mevzu olsun.En ufak bir şey de patlarsin gibime geliyor.Takipte kalman seni yipratr.Evliligi bitirmek için açık vermesini bekleme.Sicagi sıcağına onla sakince  konuşup gozdagi verip bu konuyu burda kapatsan daha hayırlı olacak sanki.Devaminda tekrarı olursa seni uyarmistim deyip olup o vakit gereğini yaparsın, yuvan şen olsun sevgiler..
(8 puan) tarafından
Benim ailem hariç eşimin ailesi biliyor .
Peder çok kızdı herkes ona tepki verdi zaten . Olayı kappattik . Ne bilim öyle kafama takıldı eşim daha bekarken o evli kadınla konusuyurmus . O kadında o.r.... işte yuva yıkıcı ikici kuma olarak gitmiş.    İlk postumu hepsini okusan çok iyi olur eşim inkar ediyor öyle bir şey yok diye hamileligimi zehir etti .onunla konuşsam  dokümandan buldum diye daha çok dikkatli olur diye düşünüyorum.  Çünkü numarasını değiştireck.
(802 puan) tarafından
Yaa çok üzüldüm, eşin saplantı yapmış belliki, sevgisi olduğunu düşünmüyorum.Kotu alışkanlık kazanmış gibi düşün.Allah ıslah eylesin devamı gelmez inşaallah
(8 puan) tarafından
Amin inşallah sevgi değildir umarım
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Bence konuş kocanala hatta ailesini çağır yanlarında konuş bidaha böyle nisey olursa kadının kocasina siykerim de hatta kadinida şöyle göz dağı ver 

Madem üvey anan var baba evine gidemezsin bı şans daha ver kocana bebeğin için
(8 puan) tarafından
Ailesi ile konuşuldu konu kapandı.yine yaoack işte benim kocam demek çok seviyor ben evimden gitmem eşimi kovarim .
 Bir hafta oldu kapanali bu konu .hiç bir şey olmamış gibi davranmak çok kötü .
Onunla bugün konuşsam dokümandan bulsam diye . Bu sefer daha çok dikkatli olur
(1,850 puan) tarafından
Yılanın başını ez kaynanan yada kayinpederin kadın ile konuşsun.
Ona göz dağı versinler gerçekten bı gönül bağı olsa aralarında kimseyi dinlemez ikiside boşanır kurarlar bı hayat. Kocanın sana olan ilgisi nasıl
(8 puan) tarafından
Kaynanam defalarca aradı cevap vermiyor . Kayınpederde kadının çarşıya çıkmasını bekliyor çünkü taniyirlar . İlgisi iyi işte ilk evlilik yıl dönümizu bile hiçe saydı ona karşı sevgi kalmadi
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Hatırladım seni ve üzüldüm gerçekten böyle bir durumun ortaya çıkmasına böyle bir konuda sessizce bekleyebilirmiydim ben sanmıyorum daha dakikasında uyandırirdim evliliğin en başından beri görüşuyor olması daha üzücü madem ki bağını kesmeyecekti seninle evlenip seni neden bu şekilde üzüp yıprattı üstelik birde hamilesin! Allah kocanın içine merhamet versin sessiz kalıp görüşmeye devam ederse ne yapmayı düşünüyorsun eğer ki sonuç senin için değişmeyecekse ben söylemeni tavsiye ederim çünkü bu kuşkuyla yaşamak ayrıca devam ederse bunlara Sahit olmak seni gün gün daha da üzüp yipratacak evliliğini bitir tabiki demiyorum ama söylersen en azından senin bildiğinin farkında olur elini ayağını çeker belki beklemek devamı gelirse şahit olmak daha yipratici bir süreç bence söyle tavrını koy en azından ben öyle yapardım  
(8 puan) tarafından
Dokümandan herşeyi öğrendim mi diyeyim eşime susmak çok kötü kelimeler boğazıma düğümleniyor .
(1,105 puan) tarafından
Ekran görüntüsü alıp kendine yolla bence ekran görüntüsünden göster inkar ederse çok sıkıştırmadigi sürece doküman olduğunu söyleme eğer devam ederse ki inşallah etmez dokümanlari kontrol ettiğin için kendisine görüşmek için başka yollar arayabilir buda ihtimaller dahilinde
(8 puan) tarafından
Ekran görüntüsü aldım herşeyi yanımda en iyisi konuşmak böyle susarak olmuyor . Onca dokümandan bagsetmiyim o zaman .çok teşekkürler
(1,105 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım
(8 puan) tarafından
Allah razı olsun teşekkürler
0 oy
tarafından
Ben olsam asla beklemem kanıt olarakta al o yazışmaları.. 
(8 puan) tarafından
Aldım kanıt olarak sizce eşime diyeyim mi herşeyi öğrendim diye
tarafından
Bence demelisin !
(8 puan) tarafından
O kadar inkarcı ki anlatamam elimde mesaj kanıtı vardı dedi bu mesaji ben atmamisim .
Burdaki arkadaşlar hiç anltma diyor bazıları ise anlatsan daha çok dikkatli olur diyor inan ki kafam çok karışık . Doğru yolu bulamıyorum
0 oy
tarafından
Dokumani nasil cikartin gülüm banada yaz bi ayrintli sekilde
(8 puan) tarafından
Eşim Turkcell'i dijital oparoturde  kalan konuşma bölümü var işte orta kullanim detayı var oraya bastığında kod isteyecek orda herşey çıktı son üç konuşma SMS  hangi nunaralrla kaç saniye falan konuşulmuş ama numaranın son 4 hanesi çıkmıyor
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Gösterme canim bi daha yazmamış diyosun

Allah araniza muhabbet aşk versin <3

(8 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun .
Ama yine yapacak çünkü güvenmiyorum hep inkarr ediyor elimde kadına attığı Mesa da vardı
(14,428 puan) tarafından
Sen onlari güzelce sakla canim takipde kal
Allah kolaylik versin korktuğuna ugratmasin
(8 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkürler
0 oy
(2,571 puan) tarafından
Yorum yapannlardan rica ediyorum doldurma kışkırtma yapmayın.Sebeb olmayin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 402 göst.
17 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Buket masal (2,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 710 göst.
29 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde 2 paşa annesi ♡♡ (458 puan) tarafından soruldu
+2 oy
10 cevap 253 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nehirr1562 (7,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 160 göst.
1 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Abcdefkjlmn (220 puan) tarafından soruldu

378,324 soru

11,323,624 cevap

34,775 kullanıcı

...