0 oy
441 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kzilar bebeğimin kulaklarından az rahatsızlığı var bunu duyan eşimin yakınları bebeğimi denemeye başladı çok  zoruma gidiyor ya tek benim bebeğimde mi var ben sukretmeye alışmaya çalıştıkca yarama tuz basiyolar hakkım haram zıkkım olsun aynı durum. Başlarına gelsin hiç bir şey demiyorum başka ağlıyorum yazarken bile sizinde evlatlarıniz. Var benim yerime bir koyun nr kadar zor bir durum

11 Cevaplar

0 oy
(3,695 puan) tarafından
Rabbim şifasını versin inşallah canım 
tarafından
Amin ama bacım neden ya ben ne yaptım ki Allah'tan geliyor ya gözümün içine baka baka denedi gece boyu ağladım eşimr anlattım oda agladi
(3,695 puan) tarafından
Her kim ne yaptıysa mübarek cuma hurmetine kotu bi şey demek istemiyorum da Allah ıslah etsin. Çok hassas bi konu gerçekten..  allah yardımcınız olsun canım
tarafından
Allah razı olsun bacım çok üzülüyor lar inan ki için kan ağlıyor eşim gördükçe beni daha kötü oluyor işine yansinasin diye içine.atiyirum ama.yoruldum inan
-Reklam-
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Sende bi zeka testi açıp öyle yapanlarin zekalarını dene canım. Neden kızmıyorsun ki. İşitme testi evde yapılacak birşey değil. Çocuk bu canı isterse bakar istemezse bakmaz. Zeka seviyeleri o kadar düşük ki. Kemik yaşınız beyin yaşınıza uymuyor diyebilirsin. 
tarafından
Olmuyor bacım olmuyor içinde eşim var üzülüyor
0 oy
(1,161 puan) tarafından
kisura  kalmada  canim  ben olsam kalblerini kiracak sekilde  konusurdum kimse  bebeyimden kiymetli diyil.   senin goz yasindan onemli diyiller.  
tarafından
Öyle ama canım içinde eşim var yapamadım işte başkasının evindeydim ev sahibine saygısızlık edemedim
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Gizli tutulacak birseydiyse gizli tutsaydiniz keske imcinmemen adina. Yoksa hersey insanoglu icin, ama bazi densizler iste saniyolar ki kendilerine hicbirsey olmayacak.. Yaptiklari terbiyesizlik. Bir sekilde tepkini koy ve onlari ilgilendirmedigini söyle. Sende uzülme, allah biliyor. Gecmis olsun. Dilerim gecici, tedavisi mumkun birseydir,
tarafından
Bacım herkesin duyacağı bişey ben saklayalım dedim yinede kaynanam dedi onlara ve şuan herkes biliyor ama.gel Gorki bana böyle yapıyor lar çok zoruma.gidiyor.bende aynısını onun torununa yapacağım lafinida vereceğim
(1,363 puan) tarafından
Boşver yapma,onlar yaptiklari terbiyesizlikle kalsinlar. Kirdiklari yerden kirilirlar. Şu mubarek cuma gununde sen bol.bol güzel dualar et.
0 oy
(14,428 puan) tarafından

O nasil bi terbiyesizlik ya

Doktormu kesildiler başina 

Görüşme canım hastalık var zaten 

Allah şifalar versin <3

tarafından
Eşim yok bitti artık dedi gidip gelmeyeceğiz bebeğin yüzünü bile görmeye çekler drdi
(14,428 puan) tarafından
Çok şükür yaa
Allah razi olsun eşinden canim
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Kulaklarında işitme cihazı mi var kurban olsunlar bebeğine nekadar cahilce davranış ya bu nasıl bir terbiyesizliktir valla ne diyeyim Allah ıslah etsin  sen isyan etme canım şükret bundafa vardır bir hayır belki iyileşir inşallah Allah'ın izniyle
tarafından
İnslalah canim var ama geçici olarak verildi
(2,671 puan) tarafından
İnşallah düzelir kuzum benim
0 oy
(119,007 puan) tarafından
samimi olma herkezle mesafeni koy gorusme
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Allah oylelerine akıl fikir versin. Geçmiş olsun
0 oy
tarafından
Allah akıl fikir versin ne diyim ben olsam terslerim net 

Rabbim şifa versin inşallah tez zamanda evladına 
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Böyle insanlardan çok gıcık alıyorum inan ki bizde istemeyiz evlatlarımız hasta olsun yada bir sorunu sıkıntısı olsun ama nedense hep suç annede babada araniyor bilerek ebeveynlerin üzerine gidiliyor özellikle sağlık konusunda üzme kendini Allah'a havale et gitsin kimse yasattigini yaşatmadan ölmez unutma 
0 oy
tarafından
Denemek nedir ya ağzına geleni şöyle koru cocuguni 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 445 göst.
15 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 102 göst.
23 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Esila han (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 114 göst.
17 Şubat 2024 Diğer kategorisinde SnurT (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 30 göst.
13 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hicrannn (1,064 puan) tarafından soruldu

377,348 soru

11,292,605 cevap

34,711 kullanıcı

...