0 oy
182 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar Abimin nişanlısına sandık gidecek bnde hediye alayım diyorum sandık görülürken ne götürülür

Bn ne alsam

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Çember patik havlu elbise makyaj seti gecelik tarak ayna iç çamaşırı ayakkabı felan koyulur bizde canım
tarafından
Bn bişe almak istiyorum ama neyi alsam bilmiyorum sizce ne alım
tarafından
Bence pijama al en gerekli olan o oluyor canım diğerleri kendi zevkine göre alması daha doğru bence
tarafından
Aynn öyle yapım o zman
-Reklam-
0 oy
(4,171 puan) tarafından
Pijama ya da gecelik takımı terlik lif yazma çorap dışarıda giyeceği Bi takım elbise falan çanta ayakkabı kapalı ise güzel Bi şal ya da eşarp o tarz şeylerden koyabilirsin canım 
tarafından
(4,171 puan) tarafından
Yani sadece Bi parça mı alacaksın canım yoksa sende bohça mı yapacaksın tek Bi parça ise güzel Bi pijama takımı ile terlik al yanına durumuna göre bide evde varsa patik lif yazma falan ekle
0 oy
(192 puan) tarafından

Bana gelenler

Makyaj malzemeleri

Parfüm.

Terlik

Ic camasiri

Duş jeli

Lifler 

Yazmalar..

Havlular

Patikler

Yaninda gelen kisilerde bi kac hediye getirmislerdi
tarafından
(192 puan) tarafından
Kolye kupe bileklik olabilir hoşta olur
0 oy
tarafından
Patik başörtüsü havlu parfüm deodorant makyaj seti ayakkabı tarak ayna gecelik iç çamaşırı çorap kapalı ise şal eşarp vs 
tarafından
tarafından
Bütçene göre hangisi uygunsa onu al canım mesela parfüm deodorant vücut spreyi krem set halinde alabilirsin
0 oy
(119,470 puan) tarafından
hic sandik gelmedi bizde goturmedik ☺ bilmiyomki
tarafından
Kaçarak mi evlendin cnm
(119,470 puan) tarafından
yoo kacmadim ama bizde aileler cok uzak yasiyodu yurt ici ve yurt disi zahmete gerek yok dedi herkez ☺
tarafından
Hmm anladım cnm uzak zordur ya
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Keşke bilsem bana paramızı alıp düğün bile yapmadılar okumak için geldim eksik kalanlara bakayım diye hahaha
tarafından
Niye kız
0 oy
(3,738 puan) tarafından
Senin ayrı bohça tutman gerekmiyor mu canım bizde öyle olur 
tarafından
Annemin alacağı bikac eşyayı da bn alın dedim cnm bn bohça ayrı yapacam sadece anneme yardımcı olim dedim
(3,738 puan) tarafından
Hee anladım canım o zaman makyaj malzemelerini alabilirsin anneler çok anlayamayabiliyor makyaj ürünlerinden sen genç olarak daha iyi bilirsin
0 oy
(3 puan) tarafından

image

bence bu tarz mutfak havlusu da olabilir sandıkta. ilerisi için kullanışlı ürünler olması daha iyi. bazıları saçma sapan işe yaramayan ürünler koyuyor.

İlgili bir soru bulunamadı

381,092 soru

11,408,955 cevap

34,946 kullanıcı

...