+1 oy
156 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Atanmak istiyorum ve inaniyorumda yapabilirm. Ama ben tavuk gibi erken uyuyan insanlardan im. Tek boş vaktim çocuk uyuduktan sonra. Ofya. Evlenmeden önce atanma ümidim yoktu . Hatta evlendikten sonra iki sene çocuk yapmadım yine yoktu ümidim. Şimdi bir hevesliyim bir hevesliyim. Kitap bile aldım. Ama çalışacak vakit ?

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tek çalışacak vakit maalesef gece. İnan gece çalışmak daha verimli. Çocuk uyuduktan sonra sende uyu sonra alarm kurup uyanabilirsin. Ya da çocuk uyuyunca çalışabilirsin. Alisirsan yaparsın. Daha sessiz ve zevkli oluyor.
tarafından
Uykuyla nasıl başa çıkacagim. Cesaretimi toplam gerek
-Reklam-
0 oy
(913 puan) tarafından
İnsan canı-gönülden isterse her şey yapar. Atanan insanlar da et'den kan'dan. İnan ve başar.
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Bende açık öğretime yazılmak istiyorum ama bende çok kararsızım nasıl olcak diye 
0 oy
(119,392 puan) tarafından
esim heo gece calisiyo
tarafından
Çok uyk geliyor benim ya. Ama dikkat ediyorum uykum gelmeye başlayınca bir şekilde uyku saatimi atlatinca artık okadar uyku bastırıyor.
Bazı insan gece calismaktan verim aliyo bazısı sabah
0 oy
tarafından

ben cocuk uyuduktan sonra calısıyorum :) normalde calısan bırıyım pandemı sebebıyle evden calısıyoruz su an, e tabı bende var 2 cocuk bırı 7 aylık bebe :)

gunduz cok fazla ıse odaklanamıyorum hep parca parca, gecelerı 1-2 saat o yattıktan sonra acıp bılgısayarı calısıyorum bazı gunler. 

accık uykusuzluk oluyor tabı o da işin cilvesi..

tarafından
Uykuya dayanabiliyorsun ne güzel . Kahve falan ise yararmi uaua
tarafından
walla cay, kahve, vıtamın takvıyesı ne bulursam alıyorum :)
tarafından
İyi yapıyorsun. Kaç saat çalışıyorsun bir gecede
tarafından
İsime bagli, yogunsam.2_3 saati buluyor eger o gun az isim.varsa 1-2 mail atip birakiyorum. Gunun yogunluguna bagliyim yani bi standardim yok o konuda
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Yaaa aynı ben yaparız inşallah ya
tarafından
Sendeki benim gibisin. Birde eşim benden iyi bana yardım ediyor ben çalışırken. Her sorumu cevaplıyor. O bana katilsaydi keske
(2,374 puan) tarafından
İyi maşallah eşin yine iyiymiş benim eşim de aynı ben ikimiz napcaz bilmiyorum :( bu arada hangi bölümden atanmaya çalışıyorsun kuzum
tarafından
Özelden yazayim canim dertlesiriz
(2,374 puan) tarafından
Olur kuzum
0 oy
(3,893 puan) tarafından
Uykun gelince elma ye neskafe iç gerçekten istersen yaparsın 
tarafından
Gerçekten istiyorum tek isteme sebebim maaş kartımı anneme vermek.
(3,893 puan) tarafından
Anlıyorum durumu mu zayıf annenin, annen için daha azimli çalışırsın eminim
tarafından
Durumu zayıf değil okadar hayatını idame ediyor ama. Ben istyrum bu saatten sonra korkamdan harcadın. İstediği kıyafeti alsın.  Kendine biraz altın kolye küpe falan alsın. Çok şükür yemeği eksik değil çok şükür evi var çok şükür babam çalışıyor. Ama hayatının kalitesi artsın su hayattan birazda zevk alsın istyrum
0 oy
(446 puan) tarafından
Bol bol kahve ic ayakta tutar seni
tarafından
Univdeyken pek işe yaramiyrdu bu sefer türk kahvesi deneyeyim
0 oy
(120 puan) tarafından
Cnm isteyen her türlü yapar ben tezimi bebeğimi emzirirken yaptım gündüz kızımla ev işi misafir gece de dersime baktım tezimi yazdım. Gündüzleri analizlerimi ayarlayıp arada emzirdim zordu ama yapmam gerekiyordu çok şükür de bitirdim. İsteyen her zmn her şekilde yapıyor. Kimyagerim o yüzden analiz ve rapor çok yorucuydu 6 aylikti kızım hocanın istedikleri hatırlamak bile istemiyorum ama yaptım sende yapabilirsin yeterki iste. Ozmnlae eşimde destek olan biri değildi annesigile ablasigile gitme gelme meraklisiydi ders çalışmam gerekirdi çıkıp gelirlerdi demezdi bile ona inat başarıcam dedim çok zoruma giderdi simdi düzeldi ama iş işten geçiyor malesef. Atanmana bak eline işini al kazancını sağla şimdi zorluk cekersin sonrası rahat edersin 
0 oy
(564 puan) tarafından
Yengem akşam çocuk uyuduktan sonra çalışıyordu sabahta 5 te kalkıyordu çocuk uyanana kadar çalışıyordu 
tarafından
Baya istekliymis. Beraber mi yaşıyorsunuz
(564 puan) tarafından
Yok canım kendisi söyledi baya azimliydi ama
tarafından
Kaza di mi
(564 puan) tarafından
Çok güzel bi puan aldı ama atama olmadı şimdi yeniden hazırlanıyor öğretmen kendisi alımlar çok az oldu bir önceki seneye göre biz ilk duyduğumuzda kesin atanır diyorduk
0 oy
(17,834 puan) tarafından
Ben öyle çalıştım kpss ye oluyo valla istersen yaparsın
(146 puan) tarafından
Maşallah.  Gerçekten tebrik ederim. Hem çocuk hem ev yemek koca derken ne güzel kazanmissiniz. Ben 9 aylık kızımla  bırak kpss çalışmayı tuvalete bile eşim işten gelince giriyorum.
tarafından
Son durum ne çalışmaya devam mı. Uykuyla nasıl basacikabildon
(17,834 puan) tarafından
Kuzum o zaman Okan vardı sadece benimde uyuturum uyansa dizimde sallar Bi taraftan test çözerdim şimdi olsa yine yaparım hamile olmasam çalışırım valla şuan sadece çocuklarımla ilgileniyorum onlar büyüsün tekrar giricem sınav olmadı güvenlik sertifikası alacam bişeyler yapmak istiyorum artık
0 oy
(13,705 puan) tarafından
Yengem bu şekilde liseyi bitirdi şuan ünv 1 sınıfta :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 188 göst.
25 Ocak 2021 Aile kategorisinde Leylasoydan (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 515 göst.
3 Şubat 2023 Diğer kategorisinde mathildaa (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 231 göst.
1 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Cnsu88 (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 570 göst.