0 oy
305 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (72 puan) tarafından
Merhabalar hanımlar bebeğim 3 ay 10 günlük dünden beri kafasını sağa sola sallıyor sallayarak uyutuyorum acaba ondan mı ama kucakta sallıyorum ayakta uyumuyor uyku öncesi kafasını sallıyor sallıyor uyuyor endişelenmeli miyim sizlerde de böyle bir durum söz konusu olmuş muydu 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benımkı tavandan salıncakta yatıyor canım sallanarak 3 ay kafasını dik tutabiliyor sanırım artık uykuya geçiyor işte başımı haraket edebiliyorum diye sevınıyor bu sorun değil çocugun bişeyler başarmaya başlamış 
(72 puan) tarafından
Yaa sevindim  çok teşekkür ederim Allah razı olsun
tarafından
Cümlemizden canım
-Reklam-
0 oy
(177 puan) tarafından
Şimdi herşeyi yeni yeni keşfediyor korkma bence benimki 5 aylik oldu elini emerek uyumak istiyor 
(72 puan) tarafından
İki gündür bu şekilde kafasını sallıyor sallıyor sonra uyuya kalıyor
(177 puan) tarafından
Bazı bebekler uyumadan hemen önce huysuzlanirlar m.etme ama için rahat etsin diyorsan bı doktora göster
(72 puan) tarafından
Doktora yeni gittik aslında bir hafta olmadı daha ama devam ederse veya hareketlerinde bir sorun olduğunu fark edersem gotururum
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Benim kızımda uykuya dalmakta zorlandığında sallardı başını hala yapıyor arada 
(72 puan) tarafından
Yaaa teşekkür ederim ☺️
0 oy
(296 puan) tarafından
benimkide aynı ben sallamamızı istediği için yaptığını düşünüyorum  endişelencek bişey yok hafif hafif sallanmak bebeklerin hoşuna gider maşallah kuzuya
(72 puan) tarafından
Ayy iyi bari o zaman ya çok teşekkür ederim ☺️
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Benim kızım da öyle  canım  beni  salla  beni  uyut diyor  uykum geldi  diyor:)))
(72 puan) tarafından
Yaaa her gün yeni özelliği çıkıyor oyle yaparım o zaman bende çünkü normalde sallamıyor uykusu olduğunda sallıyor sallıyor uyuyakaliyor
(5,949 puan) tarafından
Ewet canım  benim kızım da  o aylarda başladı  sallamaya  15 aylık  hala dewam ediyor :)
0 oy
(106 puan) tarafından
Benimde aynı kuzum normal benim 3ay 15 gunluk

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 97 göst.
0 oy
6 cevap 330 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 188 göst.
22 Ocak 2022 Diğer kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu