0 oy
128 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Selam kizlar sanirim mantar olmus idrar yaparken yanma ve akinti var ama suan bukundugum yerde kadin dogum doktoru yok merkezede gidemem esim yanimda deyl evde onerebilecegnz bi cozum varmi emziriyorum bu arada 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canm sağlık ocağı yokmu sirkeli ılık su yap onunla taharet al bol bol rahatlatıyor
tarafından
Var kuzum da doktor yok
tarafından
Anladım cnm bendede vardı hamilelikte oldu ilaç felan fayda etmedi bu şekilde rahatladım üzüm sirkesi koy sıcak suya yarım yada 1 çay bardağı 2 buçuk litre suya her tuvaaletten cikmanda yada rahatsız olduğunda yapabilirsin banada sağlık ocağındaki doktor birde kadın dogumcu söylemişti :)
tarafından
Tamam canm cok tesekkur ederm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla sirkeli su falan yap dicem de fitil krem vs kullanmadan asla gecmiyor kuzum ya. Tedavi olunmazsa kronik hale geliyor. Şuan doktora gidebilecek durumun yok ama mutlaka imkanın olursa görün
tarafından
Esim gelsn gidicem canim bkliyorum bmde
tarafından
Her iki hamilelikte de sonuna kadar çektim. Cok lanet bişey ya. Sirkeli su falan fayda etmiyor. Hatta doktor sirkeyi biraz fazla kuklanmışsın mantarın artmış dedi. Ancak fitille hafifledi. Doktor doğum ve emzirme dönemi bitsin antibiyotik kullanıp içten kurutalım dedi. Bi 2 sene daha çekecm yani :/
tarafından
Sanada gecmis olsn canm
tarafından
Tesekkür ederim canm
0 oy
(191 puan) tarafından
Cnm ben çok çektim hala iyileştim diyemiyorum tedavi olmazsan ilerliyor birde akıntım ne renk sana öz3l bi fitil ismi vereyim emziren anneler rahatlıkla kullanabilir
tarafından
Beyaz canim
(191 puan) tarafından
Hm valla doktorum bana vagihex diye bir fitil verdi onu kullandım bir ebeye danıs kullan şimdi emzirmeyi bıraktım zolax hap tedavisine başladım hala tam iyi olamadm
0 oy
(191 puan) tarafından
Cnm ben çok çektim hala iyileştim diyemiyorum tedavi olmazsan ilerliyor birde akıntım ne renk sana öz3l bi fitil ismi vereyim emziren anneler rahatlıkla kullanabilir bende kullandim
0 oy
(167 puan) tarafından
Hindistan cevizi yağı varsa günde 2-3 defa bolca sür bir kaç güne hiç bir şeyin kalmaz. Harikadır herkes bilmez 
tarafından
Elimde yok malesef :(
(1,108 puan) tarafından
Aynen Hindistan cevizi yağı çok işe yarıyor benim hem kaşınır hem acirdi Hindistan cevizi yağı kaşıntı ve acı hissini aldı ben çok kullanmadım lohusayim dikişin var 2 kez filan kullandim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 195 göst.
16 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde _AsiMelek_ (3,921 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 163 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,312 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 154 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gurmeanne (579 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 126 göst.