0 oy
112 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (249 puan) tarafından
Geçen ayın 22 de korunma iğnesi  aylık iğne oldum  ayin 19 adet olmam gerekirken 10 gün önce den oldum yani 9 kasımda adet oldum ve ilk yaptırdığım için tecrübesizim ekim 22 de yaptım kasım 22 de mi tekrar igne yaptircam adet erken oldum ya sorun olurmu 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Erzurumlu musun:D

Konuyla çok alakali oldu demi:woot:

(249 puan) tarafından
Evet cnm
tarafından
Yaa neresindensin kuzum bende Erzurumluyum

Burda senin isminden biri daha var oda 2525
tarafından
Bastirmis 25leri☺️☺️☺️☺️☺️ ordan mi çaktın
tarafından
Hahahah evet çekiyor 25 Lee beni

Mesela sende ki 25 de çekiyor beni☺️☺️☺️☺️
tarafından
Kiz biz taniştik zateneee valla benim hoşuma gidiyor 25 sayisi☺️☺️☺️☺️☺️
-Reklam-
0 oy
(2,462 puan) tarafından
Evet canım tam 22 de olucaksin ilk yaptırdığın için de düzensizlik normal adette
(249 puan) tarafından
Teşekkür ederim  canm sagol bilgilendirdigin icin
0 oy
(106 puan) tarafından
Canım bende olmak istyrm ama bebişim küçük mü acaba 22 sağlık ocağına gidecgm tam 4 olyo yaprlrmi
(249 puan) tarafından
Evet sağlık ocagi yapiyor
(106 puan) tarafından
Çok sağol canm ücret nedir acaba
(249 puan) tarafından
Bir aylik 61 tl
(2,462 puan) tarafından
3 aylık 20 tl
(106 puan) tarafından
Ben 3 aylık yaptrym bakalm o değil doğumdan sonra bikere adet gördüm 6 günüm geçti
0 oy
(3,151 puan) tarafından
O iğneler adet düzensizliği ve hormon bozukluğu yapıyor malesef.onun da dezavantajı o. Sağlık ocağındaki hemsiren soylemeliydi gittiğinde bir sonraki ay su günde gel diye 
(249 puan) tarafından
Söyledi söylemedi degil erken adet olacaksın falan diye birşey söylemedi her insana adet düzensizliği yada hormonlarını bozacağı anlamına gelmiyor sorumu dikkatli okursanız sevinirm
(3,151 puan) tarafından
Erken adet olmanın sebebi adet duzensizligi olabileceği için o sekilde bı etkisi olduğunu belirttim çoğu kişide oluyor çünkü bu yan etkiler. Söyledigi günde gidip yapabilirsiniz adı üstünde aylık iğne her ay aynı zamanda yapılır adet günüyle alakası yok. Öyle olsa 15 günde bir adet olan insan aylık iğne takvimine nasıl uyabilir mantık olarak
0 oy
(1,358 puan) tarafından
cnm aylik ignede kilo aldinmi verdinmi bide sigara kullananlar olamaz diyorlar sigara kullaniyormusun 
(1,358 puan) tarafından
bende olmayi düşünüyorum daha önce 3 aylik vuruldum adetimi 8 ay kestii
(249 puan) tarafından
Söylenenlerin çoğusu yalan iğne korumuyor sonra sigara alkol içiyorsan korumaz kilo yapar öyle birşey yok zamanını aksatmican yoksa dort dörtlük koruyor
(249 puan) tarafından
Kisiden kişiye değişiyor demekki bende öyle sorun olmadi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 121 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde H1h2 (120 puan) tarafından soruldu

378,827 soru

11,339,222 cevap

34,803 kullanıcı

...