0 oy
179 göst.
Diğer kategorisinde (1,108 puan) tarafından
Kızlar bazı rüyalar görüyorum ve bu gördüğüm  rüyalar bire bir 5 10 gün sonra yaşıyorum bu durum beni rahatsız ediyor

saçma rüyalarda görüyorum arada onlar da başıma gelecek mi diye endişe ediyorum öyle namazli Niyazi biri değilim ne yazikki Allah'a inancı olan Müslümanım. ne den bu rüyalar bana gösteriliyor tanıdığı bı hoca olan var mı sorsak benim hiç tanıdığım hoca yok 

9 Cevaplar

0 oy
(1,108 puan) tarafından

En İyi Cevap
Bana gösterilen rüyalar başıma gelecek olan kötü hadiseler gösteriliyor diyim yani iyi şeyler gorupte bire bir yaşamıyorum başıma gelecek kötü şeyleri görüyorum ve gercekleeisyor
(5,272 puan) tarafından
Bende senin gibiyim yeminle cikiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bnimde ruyalarm cikiyor kız oyuzden korkuyom uyumaya
(1,108 puan) tarafından
Acep niye ki çok rahatsız oluyorum bu durumdan
tarafından
Bende cnm ama anlatyorum ben anlatmazsam cikiyor
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Benimde hemen değil ama bir süre sonra çıkıyor rüyalarım.
(1,108 puan) tarafından
Ben en fazla 10 15 gün ve içimden bı ses hep bu ruyan gerçek olucak diyor takı başıma gelene kadar
(6,047 puan) tarafından
Yok içimden ses falan gelmiyor ama bı sekilde çıkıyor. Yada hissettiklerim dusunduklerimde öyle . Eşim bana somagizlisin ondan diyor ama ben hissediyorum :)
0 oy
(657 puan) tarafından
Benimde öyle ya kötü rüyalarım çıkıyor 
0 oy
(566 puan) tarafından
Mesela bugün rüyam çıktı bende korkuyorum 3 gün önce deprem olmuştu rüyamda öğlende sallandık bian korktum psikolojim bozuldu ya Allah hayırlısını versin hep 
0 oy
(192 puan) tarafından
Namaz kilmaya başla ve uyaninca hemen git yuzunu yika ve rüyani suya anlat su gibi al gotur rabbim de ve unut p ruyayi namazlarindada dua et kotu ruya gormemek icin
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Bende aynı şekilde gördüğüm rüyaları birebir yaşıyordum hocaya anlattığımda bunlar sana Allahın ona yaklaşman için gönderdiği işaretler namazını kılmalısın demisti
(1,108 puan) tarafından
Lohusalık donemim bitsin bende hemen namaza başlayacağım :(
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Hiç kahve falı baktın mi
(1,108 puan) tarafından
Eskiden çok bakardim 1 buçuk yıl önce bıraktım
0 oy
tarafından
Benim de olur hatta ettiğim laf bile birebir çıkar ben de korkarım diğer rüyalarım da çıkarsa diye ama kendini rüyalara çok bağlama çünkü sürekli rüyaları düşünürsek bu sefer bilinçaltı olur olmadık şeyleri çıkarır karşımıza

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 166 göst.
0 oy
3 cevap 106 göst.
0 oy
3 cevap 46 göst.
30 Mart 2023 Diğer kategorisinde fffilizzz (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 123 göst.
2 Kasım 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,784 puan) tarafından soruldu

378,323 soru

11,323,624 cevap

34,775 kullanıcı

...