0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde (2,479 puan) tarafından
Burun spreyi ile aspiratör kullandım ama hiç düzelme olmadı nefes almakta zorlanıyor sanki ses çıkartıyor burnu akmıyor sprey sıktığımda aspiratörle çektiğimde afedersiniz ama sümük çıkıyor ama yine de hırıltısı devam ediyor 

6 Cevaplar

0 oy
(13,705 puan) tarafından
Ay yesimmmm canım benimmmm
(13,705 puan) tarafından
İyi kızım  kızla farukla ömür geciyo :D sen napiysn ay resmen doğurduk yeşim ahahahha
(2,479 puan) tarafından
Ay doğum deme bana bir korku geliyor bana :)))
(13,705 puan) tarafından
:D ahahah  o kadar kalben seviyorum ki seni anlatamam
(2,479 puan) tarafından
Bende seni kuzu :) senin ufak büyüdü mü benimki 5 aylık olcak 5 güne
(13,705 puan) tarafından
4 ay 6 gün oldu çiçeğim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şırınga ile poşette izitoksnksli sular var onlardan bas netten bak o şekilde anında açılıyor canım düzenli yapınca
tarafından
Ama ancak o şekilde rahatlar benim oğlum bronşit oldu günde 2 kere yaptım o şekilde kurtulduk
(2,479 puan) tarafından
Çocuk kıpkırmızı oluyor boğulacak gibi ya ondan korkuyorum yapmaya durmuyor da yaparken o yüzden fazla geliyor
tarafından
Birşey olmaz tut ellerini baş kucağına al dik pozisyonda benim ki 3 yaşında durmadıgi halde yaptım
(2,479 puan) tarafından
Öyle mi diyorsun ben evde Kaya tuzundan tuzlu su yapmıştım  onu kullanmıştım serum suyu alsam şırıngaya koysam olur mu acaba
tarafından
Direk serum gibi poşette izotonksili su var eczanede 10 lira bir poşeti onu al ikinde şırınga al çek siringaya iğnesini çıkar. Al kucağına dik şekilde eşim ellerini tutsun sende bir elinle kafasini sabitle birden bas sonra öne eğ hemen genzine kaçmasın sonra diğer deliğe aynı işlemi yap. Benim oglumdan afedersin oluk oluk çıktı doktor bile yapabiliyorsan çok iyi devam dedi ve ben o şekilde bitirdim
0 oy
(9,630 puan) tarafından
Hava nemlendirici kullan 
0 oy
(683 puan) tarafından
Serum fizyolojik sık yüz üstü çevir sırtına hafifce vur aspiratorle çekme ben öyle yapıyorm günde 3-4 kez rahatlatıo 
0 oy
(2,067 puan) tarafından
1 damla zeytin yağı koy hemen rahatlar 
(2,479 puan) tarafından
Burnuna mı
(2,067 puan) tarafından
Evet ben hep zeytin yağı kullandım kızım mışıl mışıl uyuyor maşallah
0 oy
(3,419 puan) tarafından

image

canm ben bunu kullanıyorum çok memnunum sonra aspiratör ile cekiyorum
(2,479 puan) tarafından
Ney ki bu nerden aldın
(3,419 puan) tarafından
Burun sprey internetten aldim fizyolojik serum gibi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 110 göst.
12 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 547 göst.
0 oy
2 cevap 53 göst.
5 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
10 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tugce12. (580 puan) tarafından soruldu

380,617 soru

11,396,010 cevap

34,913 kullanıcı

...