0 oy
509 göst.
Aile kategorisinde (928 puan) tarafından
tarafından kapalı
Dayanamiyorum
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

9 Cevaplar

0 oy
(2,466 puan) tarafından
Ne oldu.....
(928 puan) tarafından
Eşimin bizi deilde ailesini düşünmesine yaa 5 aylik oglu var onu bile düsünmüyor para harcama idare et mamayi cok verme bezi cok degistirme elbise alma acil deilse sonra aliriz ama ailesine gelince yok var ederim demesine ölsemde kurtulsam ondann
(2,466 puan) tarafından
Canım genel erkek kafası işte boşver kimse için kendini üzmeye değmez
-Reklam-
0 oy
tarafından
neye ?????    
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Neye dayanamıyosun
0 oy
(867 puan) tarafından
Ne olduu canım 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Neye dayanamıyorsun bacım hayır ola
0 oy
tarafından
Neye kız nereye gittin 
0 oy
tarafından
Neye kız nereye gittin
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Bende.               
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Bende böyle postlara dayanamıyorum kızz ortaya bir eşşekli semer çekdin ortadan kayboldun 

tarafından
Rahime  nasılsın bitanem sonuçların ne çıktı merak etim inşallah iyi birşey demiştir dr
(2,698 puan) tarafından
Bebeğim gittim böbrek de kitle var tümör yani iyi yada kötü huylu olduğunu bilmiyoruz doktor da ürolojiye randevu al dedi aldım gittim bana ilaçlı tomografi dedi pazartesi günü gidecem perşembe günü de sonuç gösterecem sonuş çıkarsa hemen atarım buraya bakarsınız anlayan oluyo genelde sonuçlardan
tarafından
İnşallah iyi huyludur Rabbim seni evlatlarina bagislasin inşallah çok geçmiş olsun güzel haberlerle gel inşallah
(2,698 puan) tarafından
Aminn gülüm inşallah ❤️

İlgili bir soru bulunamadı

381,446 soru

11,419,933 cevap

34,975 kullanıcı

...