0 oy
340 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

Bu hastane çıkışı nasıl kızlar iki isim olucak nasipse,kızımın iki isim bu tulumda fazla durmaz mı sizce nasıl olur

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Fazla aharti gibime gitti 
-Reklam-
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Fıkır sormuşsun canim fikrimi soyleyim bence çok karışık duruyor 
tarafından
Birde iki isim banada fazla geldi
(1,849 puan) tarafından
Arkadaşımda böyle taşlı bisey yaptırmıştı. 1 yıkamada dökülmüş hep taşlar bide
0 oy
(1,639 puan) tarafından
Bence gayet güzel ama iki isim gelse karışık durabilir. 
tarafından
Evet benimde o takıldı aklıma iyice karışacak
0 oy
(659 puan) tarafından
Hastane ciksii cok guzel ama iki isim gelirse cok karisik olur
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Cok karisik iki isimle daha da karisik olur bnce :)
0 oy
tarafından
Ay nasil yikanicak bunlarr cok guzel ama :):):)
0 oy
(324 puan) tarafından
Yaaa tam benlik süssrülü puslu  .Maşallah zaten havalı bisi  iki isim çok olirdu
0 oy
(2,634 puan) tarafından
Çok güzel ama tulumda çiçek olmaması gerekiyor sadece isim olsa yeterli. Eldivenlere de yaptırmayın derim. Şapkasında ve ayakkabisinda olsun çiçek. Diğer türlü iki isim fazla gelir ama çift inci döşeyeceklerine tek döşerlerse belki iki isim sığabilir 
0 oy
tarafından
Sen kendin istekle degistirebilirsn takımı. Mesela tulumda sadece sapkasinda cicek olursa daha sade guzel durur. O ayak kismindakiler fln cok gereksiz. İsmi de daha ince ve ufak yazarlarsa güzel olur karışık olmaz
0 oy
(199 puan) tarafından
Canım bunların pulları ilk yıkamada dökülür yazık verdiğin paraya nakış ile yapılan çok uygun siteler var oralar bak istersen. Birde bana göre çok abartı bebeği bebeklikten çıkarıyor gibi geliyor onlar zaten öyle güzel masum ki onların güzelliğini kapatıyor gibi geliyor benim kendimce fikrim
0 oy
tarafından
Çok güzel çok beğendim de  sanki bebek rahat edemez gibime geliyo ağzına elini götürcek yaa boncuk falan filan gider diye benim aklım gider ne bilim eldivenleri boncukluya 
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Evet guzel ama minicik bebeğe boyle şeyler giydirmeyin cok tehlikeli ve rahatsız bence sade şeyler alın derim 
0 oy
(1,816 puan) tarafından
Canım eşimin yiyenç yaptı ama ilk gün hastanede giymesine izin vermediler taşlarından dolayı ağır gelirmiş bebeye dediler boşuna koydu parayı şimdi süs olarak duruyo

İlgili bir soru bulunamadı

382,960 soru

11,463,430 cevap

35,057 kullanıcı

...