0 oy
151 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,066 puan) tarafından

Kızlar ya ben Çerkezköy de oturuyorum 4 yaşında oğlum var ben evde oğluma süt pek vermiyorum zaten yemek yiyor ama İstanbula kaynanamlar a gelince kaynanam sürekli oğluma biberonla süt veriyorum İstanbula her gelişimde oğlum kaşıntı dan duramıyor. Şuan yine çok kaşıntısı var ve kaşınan yer kabarıyor pütür pütür oluyor acaba süt alerji yapıyor olabilir napmam lazım kaşıntısı için 

image

5 Cevaplar

0 oy
(13,698 puan) tarafından
Süte allerjisi vardır cnm verme bence..

Bu arada cerkezde nerdesin abimler de orda hep geli gidiyorum .

Kendimde İstanbul'dayım:)
(1,066 puan) tarafından
Kızılpınardayım canım :) ben vermiyorum onlara da vermeyin diyorum ama dinleyen yok
-Reklam-
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Oğluma da bir şey dokunuyor ne olduğunu bulamadım henüz :ermm:  kaşınır, kaşındıkça pütürler oluşturdu kırmızı kırmızı. Çok şey denedik fayda etmedi. En son Zyrtec diye bir şurup verdiler. Çok şükür o iyi geliyo. Gün içinde bir iki kaşındığını görsem veriyorum bir ölçek, artmadan sorun çözülüyo elhamdülillah. 

(1,066 puan) tarafından
Alerji testi falan yapıldı mı canım şurupu hangi bölümün doktoru verdi
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Benim oğlumun da galiba birşeye alerjisi var ama ne bilmiyorum işte hastaneye goturucez baya baya yara çıkmış oğlumun kolumda göğsünde yüzünde bid çok kasindiriyor süt icmedugi zaman okadar kasinmiyor mu
(1,066 puan) tarafından
Hayır canım evde kaşıntısı olmuyor
(2,671 puan) tarafından
Hı anladım canım hayrilisi ozaman süt verme yada ne bileyim sağlıklı da arada ver desem ya kötü olursa bilemedim simdi
0 oy
tarafından
Canım karanlıktan bişey gorunmuyo ama **** olma ihtimali olabilir mi aşırı salgın var ve anlattığım şekilde  belirtileri var 
(1,066 puan) tarafından
Ne olma ihtimali cnm
0 oy
(75 puan) tarafından
Zyrtec, ataraks ya da zaditen givi alerji şuruplarından birinden 1 ölç ver artık 4 yaşında korkma. Mışıl mışıl uyusun. Bu ilaçlar öle her kaşndıgında verilmez ama yani kullanmaya başlarsan alerji durumunda 5 günü geçiremeyen çlş. Geçmiş olsun 
(1,066 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım Bi Dr göstermem lazım yani ben sadece sütten şüphelendim evde olmuyor bu şekilde kaşıntı burda oluyor ev ve burası arasındaki fark süt

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 133 göst.
23 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 175766 (273 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 144 göst.
31 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysenr42 (348 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 76 göst.
3 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Busrayertan111 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
22 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,689 soru

11,366,105 cevap

34,846 kullanıcı

...