+1 oy
211 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya benim oğlan ortalamanın sanirm biraz altında. 13 aylık Ken 9,500 gram dı. Sizde durum ney. Ben kucağıma aldogimda bile bana hafif geliyor. Aslında her gün olmasa da çoğu zaman iyi de yer 

9 Cevaplar

0 oy
(7,921 puan) tarafından
Benim kızım da 4 gün sonra 12 aylık. Dokuz buçuk kilo. Bilmiyorum sınırın altında olsa bile sağlığı yerinde ya ona şükür. Hiç üzme bence kendini bu şekilde
tarafından
Kızlar erkeklerden biraz daha hafif olması gerekiyor diyordu doktor sizinki de ona rağmen bizden fazla. Sağol canm
(7,921 puan) tarafından
Belki de benimki normal bilmiyorum. Her gören ne kadar zayıflamış diyor. Hiç umursamıyorum. Yemediği de çok oluyor. Benden çok ayrı kalıyor. Sürekli emmek istiyor o yüzden bana çok eziyet ediyor naz yapıyor. Olsun ya bu günleri bir daha nasıl görecek çocuğum. Bol bol emzirmeye çalışıyorum ben de. Hem bana da iyi geliyor dinlenmiş oluyorum
-Reklam-
0 oy
(120,002 puan) tarafından
gecen biri post acti 6 aylik 11 kilo diye yaa ben takmiyom kilosuna
tarafından
Sanirm ben takıyorum. Beseleyemiyorum çocuğu diye üzülüyorum.
tarafından
6 aylık 11 kilo obez oluyor bir nevi doktorlar benim kziim 13 aylık 14 kilo kesin bişey var gibisinden bakıyor tahlildede bişey yok
(120,002 puan) tarafından
kadin gayet normal gozuyle bakiyodu herkezi tersledi yorumlarda snr hesap sildirdi
tarafından
Miet te iyice dengeszlesti
tarafından
Valla normal değil benim kızım 6 aylikken 9 kiloydu benimki her ay 1 kilo alırdı 3 buçuk kilo doğdu ama kızım hiper aktif değildi şuan harketli ama fazla yemeside yok hep emzirdim hiç midesi boş kalmadı ozamanlar hiç ağladığını duymamisim :D çünkü benimki açlığa gelemiyor asla  valla alincak bişey yok bunda normal bir kilo değil doktorlarda bana çok diyordu atar diyordu atmazsa tahlil felan yaparız demişlerdi anne sütü alıyorsa normal goruyolar
0 oy
tarafından
Benim kızım 13 aylık  14 kilo valla çok diyolar bende napcagimi bilmiyorum çocuk doktoru değerleri normal ama endokrin bölümün e git dedi ama boyunda var en üst sınır da kız bebeklere göre 80 cm sağlık ocağına dedim birşey yok ama git dedi oda diyor birşey görmese git demez randevuda yok ne yapacağımı şaşırdım 9 aylıkken de 12 buçuk kiloydu
tarafından
Kız çocuğuna göre biraz fazla gibi erkek için de üst sanır sanirm dediğiniz kilolar
0 oy
tarafından
Kızım 18 aylık 9900 kilosu.700 gram geriden geliyor.alerjisi var yemek seçiyor yemek yemiyor.bunlar sebepleri ama boyu iyi ayakları iyi uzuyor.konuşmasi hareketleri iyi diyor doktor.kisaca gelişimi iyi ise kiloya takma dedi doktor.
0 oy
(9,025 puan) tarafından
Ayı ile aynı gidiyor 12 aylık 12.300 kilosu 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Benim  kızımda  12 aylıkken 10 kiloydu  normal aslında  kiloları  neden  takıyorsun ki ben hiç  takmıyorum  sağlığı yerindeyse yeter 
0 oy
(1,243 puan) tarafından
13aylik 11.400kuzum ama boyu 51 cm boyu var bizide gören aaa çok zayıf emmiyor mu yemek yemiyormu diyor ama çokta güzel emiyo giyiyor hatta devam sütü bile başladık biz ama insanlara göre yaa yazık çok zayıf garibim hasta mı bı tane vurasim geliyor
(1,243 puan) tarafından
Cnm 81 yazcaktim pardon ya  klavye mağduru oldum  dikkatiniz için çok teşekkürler ❤️ sağolun
tarafından
Aklım çıktı yemınle dedım hasta mo bısey mi var :D
(1,243 puan) tarafından
Sağol askm benim ya reklam da çıkıyor ya altta yazdığımı görmeden gönderdim gitti ❤️
(9,626 puan) tarafından
Bende diyorum 51 diye boy mu olur :)) hemde boyu var dedi ya o yüzden 51 santime şaşırdım:))
(1,243 puan) tarafından
Haklısın cnm ben yanlış yazdım çok sağolun düşündüğünüz için ❤️
0 oy
(1,054 puan) tarafından
14 aylık 12.500 kilosu canım ama boyu var 84 cm
0 oy
tarafından
13.5 aylık oldu 13 kg boyu da 80 cm ama benım kozım yemek yemez meyve yer oturur üzüm muz şeftali bir de anne sürü var tabı nereye kadar böyle bilmiyorum 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 128 göst.
26 Temmuz 2021 Aile kategorisinde EbruMeva (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 53 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde SnurT (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 380 göst.
0 oy
8 cevap 132 göst.
22 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu