+1 oy
239 göst.
Aile kategorisinde (866 puan) tarafından
Benim gbi olan var mı acaba nasıl baş ediyosunuz, biz 5 yıldır evliyiz, şmdi çok şey yaşandı kısaca özet, 4 sene boyunca kaynanamalrla iç içeydik artık bardak taştı sürekli eşimi bana karşı doldurumalar kendi evimize gelince sorun çıkarma her yere kuyruk gbi peşimize takılmalarından bıktım eşime defalarca söyledim uzak kalsınlar diye ama yok en son birbirimize girdik bnde konuşmuyorm onlarla, şmdi diğer oğlunu evlendiriyor kız kardeşinin kızıyla, bize kuyruk gbi takılıypdu evimizdr rahat vermiyordu eşimle beni bir birine düşürüyodu ya şmdi bu yeni evlenecek oğlunda aynısını yapabilecek mi acaba, sabahın 5 nde gecenin 1 2 sinde kapısına dayana bilecekmi keyfinden yapıyor burada hastalık yok,

8 Cevaplar

0 oy
(119,086 puan) tarafından
sen cektij o kiz cekmesin yaa deme oyle yapmasin belki akillanmistor
(866 puan) tarafından
Aynısını onada yapsın istiyorum valal bana huzur vermedi eşimle sürekli kedi köpek gbi olduk onlar yüzünden onlarda huzur verecek mi merakım o oğullarından ayrılmıyor
ya yakiniymis yapmaz bence
(866 puan) tarafından
Ben yabancıyım ondan mı bana yaptı
valla bemde yabanciyim banada yapildi bende 2.gelini bekliyom
(866 puan) tarafından
Aynısını yapar mı,,onada benimki paylaşmıyor evden gidince kıymetini anlıyor buda evi ayrı, ben inanıyorm yapıcak aynısını, bnde oturup izliycem eşimde görücek iyi görünmenin altındaki pisliği
-Reklam-
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Eger o kişi tavrını baştan koyarsa yapamaz canim yoksa alışmış yine yapar
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Kız ben yalnız degili misim benimkiler de aynı ve hâlâ aynı gidiyor ne bı saygı ne birşey hangi saatte olsa kapı çalarlar
(866 puan) tarafından
Bıktım yeminle ne özelimizi kaldı ne huzurumuz, şmdi oğlu evleniyor ya tenezzül edip biz kınaya gidiyoruz deme bile yok
(1,278 puan) tarafından
Ne özeli kuzum beş yıldır evliyim daha evimde pijama giymisligim yok.Seni çağırmadi mi yada gideriz şöyle böyle falan damı demedi
(866 puan) tarafından
Nişanı taktığında beri bana sen kıskanırsın şimdi sana bişi diyemeyiz dedi, 3 aydırda konuşmuyoruz ama düğün sonuçta sen büyük eltisin şunu yap bunu et yok ama kocamla arama girme konusunda kimsenin eline su dökemexler
0 oy
(12,852 puan) tarafından
İnşallah tavrını koyar da yapamaz
0 oy
tarafından
O kızın suçu ne sen çektin niye o çeksin 

Bazen sinirlenince ne dediginizi bilmiyorsunuz 
(866 puan) tarafından
Ben özet geçtim 4 yılı sna anlatmaya kalksam roman olur insanların ne çektiğinde düşünün, oğlu çeksin inanmıyorlar ailelerinin melek yüzlerinin altında şeytan olduğunu senin kaynanam oğlunun yanında başka arkasında başka olmamış
tarafından
Tamamda yapan kaynana  
O kız ne yaptı
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Biz de öyleydik en son çok büyük kavga ettik taşındık çok şükür bizden uzaklar ama sürekli arayıp derdini anlatıyor eşime anlatsın annesi sonuçta eşim her zaman benim haklı olduğumu bilip ona göre davrandı o yüzden eşime ailesi için laf etmem sonuçta ailesi eltim oldu onunla daha 1 yıl olmadan kanlı bıçaklı olmuşlar eltim de çok fena biri aslında tencere kapak oldular bence sen hiç bir şey deme Allah her şeyi sana tek tek duyurur merak etme hak edene hak ettiği oluyor
(866 puan) tarafından
Önceleri eşim çok kızıyordu bana şmdilerde bişi demiyor konuşmadığın için, ben kıza değil diğer oğlu için huzursjx olsun istiyorum işleri geleni görüyorlar işlerine gelmeyeni görmüyoler
(2,323 puan) tarafından
İnsanlar böyle işte değişmez o yüzden üzme kendini
0 oy
tarafından
Kendi hırslarım için hiç günah olmayan bir kızın neden acı çekmesini istiyorsun ki sen çektin karşı taraf çekmesin böyle kötü düşünürsen Allah başından sıkıntı eksik etmez Allah'a havale et
(866 puan) tarafından
Mütevazi olamıycam bana ortada bişi yokken kıskançlık muamelesi eşimle zırt pırt araya gitmesi utanmasa aramızda yatan biri için, diğer oğluna iyi olsu. Karışmasın diyemeiycem
tarafından
Ama kendini yıpratacak sın boş yere sen bilirsin ağırlığını koy lafını de bir daha da muhattap olma bence bunlarla
(866 puan) tarafından
Uzun zmandır muhatap olmuyorum, olmayıda düşünmüyorum önce eşim için diyodun ama oda kar etmedi
0 oy
(866 puan) tarafından
Beni yadırgamayın aynısını yaşamalarını istediğim için 2 yüzlü oynuyor annesi, diğerinde yaşasın ki benim niye uzak durduğuma hak versinler. Kimse durduk yere kötülük istemez emin olun ki yaşattıkları yüzünden 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 246 göst.
13 Ocak 2022 Aile kategorisinde Nalankt (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
12 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 163 göst.
11 Ekim 2021 Aile kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 118 göst.

378,105 soru

11,317,024 cevap

34,762 kullanıcı

...