0 oy
522 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (159 puan) tarafından

ben kiymali pirasa yapiyorum yanina ne yapim acaba ya bilmiyorum ne onerrirsiniz  siz neler yaptiniz 

8 Cevaplar

0 oy
(817 puan) tarafından

Ben kıyamlı bulgur pilavı yapıcam dün pazara gitmedik bu geldi aklıma.

(159 puan) tarafından
yarin pazar var bizimde burda yanina eriste dusunuyorum
(817 puan) tarafından
Erişte güzel olur.
(207 puan) tarafından
Kizlar bulundugunuz illerde pazarlarda fiyatlar nasil? Ankarada ateş pahasi her sey araba bile almiyoruz artik yanimiza her sey sayili.. Sonumuz hayrolsun.
(817 puan) tarafından
Biz de Ankaradayız da bebişle ben çıkamıyorum pazara eşim gidiyor , pahalı diyor tabii.
-Reklam-
0 oy
(493 puan) tarafından

Esleriniz cok gec geliyor galiba canim bu satte yapiyosunuz zor vallahi gec saatte yemek

(159 puan) tarafından
8de evde oluyor benimki suan pisiyor ogelene kadar dinlenir
(493 puan) tarafından
Himm anladim
0 oy
(816 puan) tarafından

bn de firinda tavuk patates pisirecektim herseyi hazirladim esim aradi bn gec gelecem yemek yiyemem dedi oylece kaldi pisirmedim sastim kaldim ne yapsam pisirip yesemmi yoksa bi yumurta kiripmi yesem acaba

(159 puan) tarafından
dolaba koy strecle yarina pisir bence ziyan olmasin sende kendine gore yap biseyler
(816 puan) tarafından
artik oyle yapacam canm son care
0 oy
(661 puan) tarafından

Makarna yapabilirsn cnm birde corba 

0 oy
tarafından

Hastaneden çıktım eşim yemek ismarladi dışarda :) hem sancim vardı hemde öyle yedim ki çok acikmistim:))

0 oy
tarafından

Cikolatalo truff 

Biber dolmasi

Kasarli pogaca

Ucgen mozaik pasta

Yogurt dolgulu patates canaklari :)) 

Bu aksamki menumuz bu tam olarak:))

tarafından
Benim 3 yasinda bi oglum var iyi olmak zorundayim://  eski gunlerimizi ozledim oglumla kosturur hoplar ziplardik artik duragan oyunlar oynuyoruz :// kosturmacalari babasi gekince yapiyolar...bende iyi oldukca hem evle hemde oglumla ilgileniyorum
(493 puan) tarafından
Oh ne guzel canik bu gunlere de cok sukur RABBİM bundan geri koymasin insallah toparlariz elbet
tarafından
Vallanbian once dogurup kucagima almak istiyorum ilkte bu kadar sabirsiz degildim cunku sonlara dogru daha zorlastigini bilniyodum:)) hemen dogsun bixe kiz dedi doktor oda ayri bi heyecan:))
(493 puan) tarafından
Bende istiyorum onu :) ilk birde benim cok heycanli ama zaman gecmiyor hic :/ RABBİM hayirli evlatlar olmalarini nasip eylesin insallah
tarafından
Aminn aminn insalllah saglikli sihhatki hayirla gelsinler insallah
0 oy
tarafından

Karnıyarık , ,  pilav, salata :) 

0 oy
(645 puan) tarafından

Tarhana çorbası sebzeli pilav salata yoğurt biskivülü pasta

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 726 göst.
17 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 870 göst.
27 Aralık 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Can__can58 (5,406 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 328 göst.
26 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 278 göst.

377,373 soru

11,293,100 cevap

34,711 kullanıcı

...