0 oy
157 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bebeğimi bir yaşına kadar yanında yatarak uyuttum. Uykuya dalma süremiz Max 7 dakika falandır. Ama biz korona olduk. Ölümden döndüm felç gibi oldum. Gece kızım ağlayınca sallamak o an için kolayıma geldi. Smdi 1 yaşından sonra ayakta uyumaya alıştı. Ama bunu bıraktırmak istiyorum nasıl yapcam ne yapcam yardım ederimsinz

4 Cevaplar

0 oy
(2,699 puan) tarafından

Eskisi gibi yapacaksın yine şu anda yanımda yatıyo ikiside uykuya dalınca yerine koyacam ikisinide yanında yat sesini çıkarma uyur bir ağlar iki ağlar pes etme 

tarafından
Çok teşekkür ederim ❤️
(2,699 puan) tarafından
Bak uyudu benimkiler şu anda
(700 puan) tarafından
Ya bisey sorcam bende yanimda yatiriyodum artik besigine alıştırmak istiyorum nerdeyse bi aydir yanimda uyutup besigine koyuyorum ama bi turlu alışamadı gece surekli uyaniyo ve beni istiyo sizinkide oyle mi
(2,699 puan) tarafından
Ara sıra uyanıyo geliyo ama bende inatla beşiğe koyuyorum
(700 puan) tarafından
Bende koyuyorum ama bi yerde yanlış yapiyorumda nerdee yoksa simdite alismasi gerekiyodu yanima aliylrum kendi yatagima hemen uyuyo besikte ortaligi yikiyo
-Reklam-
0 oy
(14,049 puan) tarafından
Benim oğlum 19 aylık 1 aydır yanına uzanıyorum öyle uyutuyorum sende tekrar başla bence ayakta sallamak zor mahvediyor insanı
tarafından
Ben yatırıyorum o kaçıyor her seferinde alıp yeniden mi yatircam 40-45 dakika sürüyor. Gittikçe azalır mı bu sure
(14,049 puan) tarafından
Benim şuanda yarım saati buluyor bazen geçiyor bilmiyorum ki canım ben bütün ışıkları falan da kapatıyorum umudunu kesiyor döne döne uyumaya çalışıyor umudum sürenin azalması ama bence azalır alıştıkları zaman
tarafından
Umarım inşallah ❤️ çok teşekkür ederim
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Bir gecede çat diye keseceksin başka yolu yok benimkide bir yaşından sonra diş çıkarmaya başladı canı acıyor rahat etsin diye on gün ayağımda sabahlara kadar salladım sonra beşikte uyumamaya başladı yeter ben seni sallayıp duracakmıyım dedim ve o gün bıraktım sallamayı ilk gece çok zordu ikinci biraz daha iyiydi üç dört ten sonra beşiğine alıştı tekrar ha uyumuyo gene çünkü benim çocuğum doğdu doğalı uyumuyo ama ben ayakta sallamıyorum 
tarafından
Yaaa anladimm cok teşekkür ederim. Israrcı olmak galiba bu işin çözümü.
(3,148 puan) tarafından
İstikrar şart valla benim bebeğim bıraktıysa herkesin bebeği bırakır 6 saat ayağımda durmadan salladığım biliyorum ama şimdi ayağıma arada bir alıyorum alışamıyor bile
tarafından
Ay ne güzel ❤️ ama çok şükür benm kızım çok direnmiyor. Demekki daha hızlı alışır. Yani umarım inşallah
0 oy
(482 puan) tarafından
Oğlum bir yasinda emmeyi birakti. Düzenim sudur belki faydası olur sizede. 1. Uyku arkadasi 2 Müslim örtü nami diyar pışpıs:))) ikisi olmadan uyumaz. Uyku saati 22. 21.45 de atarım yatağına arkadaşlarını yanına koyarım. Sutunu veririm. Sonra başını okşayıp iyi uykular diler odadan çıkarım. Suan da uyuyor. 15 dakika uykuya dalma suresi ve ben bu süre zarfında yanında durmam.eger uykudan agalayarak uyanirsa yanına yatar varlığımı ona hissettirim.normal zamanda hep kendi uyur :) Allah bu rahatlığı size de nasip etsin.sallama isi eminim zordur ne yap et bıraktır yoksa daha zor olur. Hem bebekte kendi uyumayı ogrenemez 
tarafından
Uyku saatlerimiz düzgün çok şükür saatini bilir ona göre uyur. Ama ayaktan besige geçer mi direk acaba birde el ele tutuşma alışkanlığımız var doğdugundan bu yana. Gece bile uyanıp elimi tutar surekli
(700 puan) tarafından
Ayaktan baska kolay birakabilecek bi yan destek bulmak lazim.bence ben emzirerek uyutuyodum herkes sallamayi birakmaktan daha zor derdi ama son zamanlarda hem.emzirdim hem pispis yaptım sonra.emzirmeyi kestim pispisla devam ediyorum sende o.sekidle yan destek bulup sallamayo.birsk
tarafından
Yaa çok teşekkür ederim ❤️ coook
(700 puan) tarafından
Kolay bi yontem bul ama benim gibu emzirerek uyutma işine girme bebek.memeye bagimli oluyo hic birakmak istemiyo sallarken napabilirsin ninni söyle benim oglum sirtina bacaklarina masaj yapilinca mayisiyo uyuyo aglarsa dikkatini dag iitmak icin ritmik vururum poposyna sırtına yada masaj gibi sıkarım hosuna gider susar bi zamandan sonrada uykuya dalar
tarafından
Benm kızım emmiyor ama bulurum bir yontem. Hoşuna gidecek bir şey illa vardir

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 459 göst.
21 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
4 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Zeynepagd (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
16 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Aslanaslan (41 puan) tarafından soruldu