0 oy
116 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (112 puan) tarafından
Merhabalar hanımlar 1 yaşında oğlum var kulağı ağrıyor ne iyi gelir bi kaç damla sütümden damlattım emeyi 8 aylıkken bıraktı çok az sütüm geldi koyu ve yağlı işe yarar mı kalpol mor olandan verdim birde sallarken 2 ayağınıda vuruyor salıyor ne iyi glir yardımınıza ihtiyacım var eli habire kullağında 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nasıl anladınız kulağınin agridigini. Kızım sebepsiz ağlıyor. Bu postu okuyunca acaba kulak mi diye düşündüm smdi
(112 puan) tarafından
Eli hep kulağında sabahta fark ettim kulağı akmıştı sarı bişeyler akmıştı canım
tarafından
Yaa çok geçmiş olsun
(112 puan) tarafından
Teşekürler canım sağolasın
-Reklam-
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Bi acile götür  canım  doktor  kulak  damlası  verir  Çok  geçmiş olsun 
(112 puan) tarafından
Teşekür ederim cnım geçmese götürücem muhakaki
0 oy
(12,754 puan) tarafından
Kız süt niye döktün ki ? Bana da dediler inanmadım açıkçası bilmiyorum da.  Diş döneminde kulağına vuruyor ama ağrısı çok belli ki kulak kiri felan veya iltihap kapmış olabilir bı acile götürün bence 
0 oy
(4,058 puan) tarafından
Açnasl anladınız ağrıdığını kızm Bugn uykuya zor daldı da acba onndamı ağrısı var düşünüyorum 
(112 puan) tarafından
Eli sürekli kulağına götürüyordu sabahta fakr ettim sarı bişey akmıştı ordan anladım
(4,058 puan) tarafından
Kulağının içinden mi akmş bişey
(112 puan) tarafından
Evet canım sarı bişey akmıştı büyük bi ihtimalle iltihap kapmış
(4,058 puan) tarafından
Hmm aklımda bulunsun canm teşekkür ederim verdiğin blgi içn
(112 puan) tarafından
Rica ederim canım hayırlı akşamlar
0 oy
(1,828 puan) tarafından
Oğlumun da kulağını kasidigini gördüm 1 2 kere biraz ateşi de çıkmaya başlayınca doktora götürdüm enfeksiyon varmış. 10 gun antibiyotik kullandık. Bence bı doktora gotur canim
(112 puan) tarafından
Götürcem canım acile teşekür ederim
0 oy
(2,647 puan) tarafından
Akıntı varsa muhtemelen enfeksiyon vardır ve antibiyotik kullanmadan geçmez. Geçmiş olsun. 
(112 puan) tarafından
Aynen canım götürcem

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 145 göst.
0 oy
4 cevap 120 göst.
30 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmacan (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 145 göst.
28 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikhayaller (544 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
18 Ocak 2023 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu

374,622 soru

11,204,517 cevap

34,506 kullanıcı

...