0 oy
265 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kıza 7 haftalik gebeyim .akşamdan belli sol. Kolum uyusuyo normal uyuşma degil yani anlamadım neyden kaynaklı hamilelik den olabilir mi sizde de oluyormu kol ağrısı uyuşma gibi şeyler 

6 Cevaplar

0 oy
(802 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Sinir sıkışması olabilir.Ya da ters bı harekt kaynaklı durum.Goguste sknti yoktur inşallah, sol kol kalbe yakın biliyorsun.
(802 puan) tarafından
Aniden gelen aniden geçer diye umud ediyorum, geçmiş olsun.
tarafından
İnsalla canım benim yatayım da sabaha geçer umarm cok saol cnm
tarafından
Evet doğum doktorunu aradım cnm sinir sıkışması olabilir diyo ortepediye git baktr diyo
(802 puan) tarafından
İnşaallah basit bir kas gevsetici ile atlatrsn cnm, kolunu yormamaya çalış.
tarafından
İnşallah cnm benim dikkat etcem çok saol
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Hamilelikten olduğunu sanmiyorum daha cok yeni
tarafından
Aniden oldu akşam üstü cnm neyden olabilir
(7,654 puan) tarafından
Magnezyum eksikliginde  olabilir bilemem ki
tarafından
Him anladım doktor yazmadı onu da folik asit kullaniyom sadece
(7,654 puan) tarafından
Maden suyu iç
tarafından
Tm cnm evde yok yarın alayim
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Ben 29 haftalık hamileyim ve geceleri artık kolumdaki uyuşma ve parmaklarımda ki sancı ile uykudan uyanıyorum şuan da da olduğu gibi son 3-4 gündür olan birşey hepte uykudayken oluyor gün için de uyuşukluk falan hissetmiyorum benimki sağ kol bu arada 17 sinde doktor randevum var internetten araştırdım hamileliğin son 4 aylık döneminde olabiliyormuş ödemler ve kilo artışı sebebiyle bende aşırı kilo da yok toplamda 5 kilo aldım odemim de yok tedirgin de oldum acikcasi senin de haftana göre biraz erken gibi bir postta da magnezyum kullandığıni söylemiş bir arkadaş o şekilde geçmiş doktora danisalim bakalım ne diyecek hayırlısı 
0 oy
(669 puan) tarafından
Kalplede bi ilgisi olabilir doktora git kesinlikle
0 oy
(940 puan) tarafından
Vitamin eksikligimden olabilir canim hamilelikde doktoruna sole
0 oy
tarafından
Cnm kalp doktoruna git bir baktır kolda uyuşma kalp krizi belirtisi derler. Tedbirini al ins başka biseydir
tarafından
Tamam cnm randevu Alaçam hangi bölüme gitmeliyim kol uyuşması için
tarafından
Kalp ve damar cerrahi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 38 göst.
27 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yusra2535 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 40 göst.
13 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
25 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 73 göst.
9 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek06 (660 puan) tarafından soruldu

379,508 soru

11,360,948 cevap

34,839 kullanıcı

...